Pamięć
Nie mogę zapomnieć o Tobie.
Wspomnienia ciągle tkwią mi w głowie
Ciebie już nie ma i nigdy Cię nie ujrzę,
Zniknęłaś i nie myślę już o jutrze.
Czas się zatrzymał, wszystko straciło znaczenie.
Ile bym dała za jedno twe spojrzenie.
Nawet w bezkresie wszystko się rozpada,
Za oknem nawet cały czas pada.
Odchodzisz w inny świat,
W którym nie ma żadnych wad,
Ale nigdy nie odejdziesz z naszych wspomnień,
Bo ja zawsze Cię przypomnę.
Komentarze (6)
Ostatni wers wyszedł trochę marnie, no i dwa ostatnie wersy w przedostatniej, ale ogólnie jestem na tak :). Mocne 4
Dziękuję :)
Pomyślałem o swojej Mamie. 5 za uczucia
Dziękuję, pisałam akurat o kimś bliskim
Wiersz jest emocjonalny i pisany z sercem. Podoba mi się, więc zostawiam 5.
Jak to się powiada człowiek może wybaczyć ale nigdy nie zapomnieć. Łatwo sobie o czymś przypomnieć. Pamięć i nasze wspomnienia i wspomnienia nic ich nigdy na trwałe nie usuwa lub nie zmienia :) Daję pięć i zwiększam do pisania twą chęć :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania