Pamięć w zapominaniu.
Zbyt szybko i łatwo o sobie nie zapomnimy..
Nie umiemy.
To jak z nauką matematyki.
Nauczyliśmy się mnożenia, dzielenia, odejmowania..
Nic nie jest w stanie odebrać nam tej zdobytej wiedzy.
Uczyliśmy się siebie, to było miłe, pamiętasz?
Znamy się już na pamięć.
Spróbujmy więc zapomnieć.
Już pora.
Komentarze (2)
Całkiem ciekawa próba podjęcia tematu od strony liczb, może nie idealna, ale za próbę, do zmotywowania- 5 :)
Smutne, ale ładne :) Nie oceniam :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania