text usunięty

💩

Średnia ocena: 4.2  Głosów: 5

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (10)

  • maciekzolnowski 15.06.2023

    Ha, świętne! Pozdrawiam! :-)

  • Pobóg Welebor 15.06.2023

    Dziękuję,
    Pozdrawiam również 🙂

  • Józef Kemilk 15.06.2023

    I znowu zawiało dalekim wschodem😀
    Pozdr

  • Pobóg Welebor 15.06.2023

    Ale jest i nasz swojski diabeł 😃
    Pozdrawiam również 🙂

  • Noico1 15.06.2023

    Ładne sobie miejsce wybrał na kolejne rozważania.

  • Pobóg Welebor 15.06.2023

    Tak, dzięki za czytanie,
    Pozdrawiam 🙂

  • Poncki 16.06.2023

    Jak długo będą siedzieć na tej ławce? Nieskończoność?

  • Pobóg Welebor 16.06.2023

    To jest bardzo dobre pytanie. Tutaj serja mogłaby się skończyć, ale raczej będzie jeszcze. Biedna pani reporterka, myśląca jak powiedzieć panu Y, że chce już iść... 😃

  • Poncki 16.06.2023

    Pobóg Welebor widać jest wystarczająco czarujący. Poprzez woń?

  • Pobóg Welebor 16.06.2023

    Poncki, ha ha, woń świętości... Myślałem raczej o tym, że on ją zmusił do siedzenia w milczeniu, i ona z pewnością myśli, ile to ma potrwać zanim będzie mogła się pożegnać, aby to nie było niegrzeczne. On wiedząc o tym pożegna się pierwszy już po chwili, ona zostanie na tej ławce sama. Niedługo, bo z pewnością dostanie sms-a 😃

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania