Pani w pociągu
Jechałem pociągiem, był upał i słońce
Na stacji otworem stanęły drzwi
I nagle w mym sercu żelazo gorące
Wnieciło ogień, który się tlił
Powoli i z gracją, jak motyl leciutko
Wagonu próg przestąpiła
I moje serce zamknięte kłódką
Jednym spojrzeniem swym otworzyła
Pani, w niebieskiej jak niebo sukience
Balsam miłości włożyła w me serce
Usiadła obok, patrząc w okienko
Jakiś mężczyzna machał jej ręką
Czytałem miłość w oczach dziewczyny
Dnia tego odbyły się zaręczyny.
Komentarze (18)
Co wy na to? :)
Jesteś tutaj jedną z osób, której wiersze przypadły mi do gustu. I mimo, że ten jest dobry, to z racji, że jest twój powinien być lepszy.
Tak to jest jak ktoś postawi sobie wysoko poprzeczkę i później za dużo się od niego wymaga!
Masz u mnie 5, uwielbiam Cię :D
:D dziękuję :) ja widzisz poszłam za twoją radą i zainwestowałam w avatar :)
Zaręczyny w pociągu :D Kochanie wyjdziesz za... *bim bim* następna stacja Fjsifiisid powtarzam dla tych co niezrozumieli, następna stacja Jdkskdoof ;) 5
Uwielbiam Twoje teksty, Ktokolwiek :)
- co on powiedział?
- głusi jesteście?! następna stacja jbfjshd!
Bardzo dobrze, że zainwestowałaś - teraz masz twarz :D!
Ej ej... Jaredziku, źle mnie zrozumiałeś :D dziewczyna była zakochana w mężczyźnie machającym za oknem i to z nim się zaręczyła :D
Aaaaaa :D piłka wpadla do nie tego dołka ;)
Widzę :D ale nie szkodzi, sytuacja jest dosyć dwuznaczna :D :D :D tak właśnie myślałam, czy zaczaicie o co mi chodzi czy nie :D
Lekko i sympatycznie 5 :)
4 :)
Ja wymagająca nie jestem i myślę, że wiersz był na wysokim poziomie ;) Dałam pięć XD
Jak już mówiłem, twoje wiersze są na wysokim poziomie, ten jest kolejnym :) 5
:* danke :)
"Pani, w niebieskiej jak niebo sukience" - zbędny przecinek
Ależ uroczy, sielankowy obrazek, zwłaszcza zakończenie. Niby taka zwyczajna sytuacja, a jednak jaki wyczarowuje uśmiech na twarzy czytelnika :D
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania