Panie Boże
Smutno mi
Panie Boże
serce mnie boli
smutno mi że wieczorem ciebie niema
i patrzę na puste miejsce
smutno mi
Panie Boże
ciało mnie boli
nie mogę wstać
nie ruchome nogi
nie mogę wstać
Panie Boże
czemu
cierpieć muszę ja
Smutno mi
Panie Boże
serce mnie boli
smutno mi że wieczorem ciebie niema
i patrzę na puste miejsce
smutno mi
Panie Boże
ciało mnie boli
nie mogę wstać
nie ruchome nogi
nie mogę wstać
Panie Boże
czemu
cierpieć muszę ja
Komentarze (4)
To pytanie zadaje sobie każdy człowiem. A odpowiedz na nią czasem bardzo długo pozostaje w ukryciu.
5
każdy ma jakieś pytania zadaje wciąż tylko właśnie do Pana Boga dziękuję za komentarz
Wato pytać. Im więcej i częściej tym lepiej...dobrze o życiu ;-)
oczywiście że tak trzeba
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania