herh
erhAutor: ŁukaszenkoCzytano 212 razyData dodania: 17.09.2022
Średnia ocena: 3.6 Głosów: 5
Zaloguj się, aby ocenić18
chodź tutaj nygusku jak jeszcze nie stchórzyłeś
ślipiąsssku
Bez "mętnym" i tytułu to naprawdę interesujący obrazek z niebanalnej relacji. Mam nadzieję, że nie między peelem a butelką.
nieee, to tylko ja i kosmos ;)
: )
Wrotycz napisz coś o sobie, zdajesz się być bardzo ciekawą postacią :)
Łukaszenko, cv?
Wrotycz serio tak wypadam?
Łukaszenko... : )
Wrotycz jak mam to zinterpretować?
Uśmiech? Tyle w tym pytaniu niewiadomych, że tylko on się pojawił w reakcji.
Wrotycz czujesz się spięty przy mnie jakbyś był na rozmowie o pracę?
:))))) Nie, raczej zaciekawiona.
Wrotycz teraz już wiem że spięta, przepraszam że wcześniej nie załapałem iż jesteś kobietą, a przecież to było takie oczywiste, że prawie sobie oko o to wykułem ;)
Wrotycz Od ciebie przyjemna energia i takie przyjacielskie ciepło bije wiesz?
Łukaszenko, cieszę się :) Dobrego dnia!
sirpions, podejdź małpeczko dam banana XD Ale cibie musiałem wczoraj dojechać, że dziś od rana wyzywasz wszystkich na portalu XD
ślipiąs naucz się przegrywać z honorem XD
Łukaszenko↔wersja ma↔smakujesz kokosowym słońcem południowej strony ukulele ..."na wszystko" gdy nam szaleńczo palma odbije:)? Pozdrawiam:)
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (19)
chodź tutaj nygusku jak jeszcze nie stchórzyłeś
ślipiąsssku
Bez "mętnym" i tytułu to naprawdę interesujący obrazek z niebanalnej relacji.
Mam nadzieję, że nie między peelem a butelką.
nieee, to tylko ja i kosmos ;)
: )
Wrotycz napisz coś o sobie, zdajesz się być bardzo ciekawą postacią :)
Łukaszenko, cv?
Wrotycz serio tak wypadam?
Łukaszenko... : )
Wrotycz jak mam to zinterpretować?
Uśmiech?
Tyle w tym pytaniu niewiadomych, że tylko on się pojawił w reakcji.
Wrotycz czujesz się spięty przy mnie jakbyś był na rozmowie o pracę?
:))))) Nie, raczej zaciekawiona.
Wrotycz teraz już wiem że spięta, przepraszam że wcześniej nie załapałem iż jesteś kobietą, a przecież to było takie oczywiste, że prawie sobie oko o to wykułem ;)
Wrotycz Od ciebie przyjemna energia i takie przyjacielskie ciepło bije wiesz?
Łukaszenko, cieszę się :) Dobrego dnia!
sirpions, podejdź małpeczko dam banana XD Ale cibie musiałem wczoraj dojechać, że dziś od rana wyzywasz wszystkich na portalu XD
ślipiąs naucz się przegrywać z honorem XD
Łukaszenko↔wersja ma↔smakujesz kokosowym słońcem południowej strony ukulele
..."na wszystko" gdy nam szaleńczo palma odbije:)?
Pozdrawiam:)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania