para-pet

a gdyby tak

usiąść

bez emocji

za firanką świat jest inny

oddziela mgłę pokojem

 

we dwoje znaleźć wspólnotę

uszu i języka

i otwarcie

nabiera sensu nawet gdy chłód

aż para

z ust pierwszym ciepłem

 

to nie dym

nie gaśmy nadziei

Średnia ocena: 3.4  Głosów: 5

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (14)

  • Cicho_sza 7 miesięcy temu

    No tak, nie ma nic gorszego niż samotność we dwoje. Pozdrawiam

  • Polaroid 7 miesięcy temu

    Różnie u ludzi bywa..

    Dzięki. Wzajemnie :)

  • JagVetInte 7 miesięcy temu

    Nawet w mrozie da się znaleźć ciepło, przy którym można ogrzać serce.

  • Polaroid 7 miesięcy temu

    Wystarczy nieco dobrej woli. Wystarczy 'tak'.

  • JagVetInte 7 miesięcy temu

    Polaroid Tak, razy dwa.

  • Roma 7 miesięcy temu

    Jak dużo może dać niby takie zwykłe "a gdyby tak"... Ślicznie.

  • Polaroid 7 miesięcy temu

    Gdyby każdy tak chciał... Dziękuję :)

  • Jimmy 7 miesięcy temu

    Polaroid - ładnie ale jeszcze ładniej potrafisz 😎

  • Polaroid 7 miesięcy temu

    heh :D motywator :D

  • Jimmy 7 miesięcy temu

    Polaroid - raczej motywator 😘

  • Polaroid 7 miesięcy temu

    Jimmy
    Ależ tam był uśmiech :)
    i to bardzo szczery...

  • Jimmy 7 miesięcy temu

    Polaroid - na wszelki wypadek odpowiedziałem 😉

  • Sokrates 7 miesięcy temu

    Dobre i celne zakończenie "nie gaśmy nadziei"

  • Polaroid 7 miesięcy temu

    To najważniejsze.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania