para-pet
a gdyby tak
usiąść
bez emocji
za firanką świat jest inny
oddziela mgłę pokojem
we dwoje znaleźć wspólnotę
uszu i języka
i otwarcie
nabiera sensu nawet gdy chłód
aż para
z ust pierwszym ciepłem
to nie dym
nie gaśmy nadziei
a gdyby tak
usiąść
bez emocji
za firanką świat jest inny
oddziela mgłę pokojem
we dwoje znaleźć wspólnotę
uszu i języka
i otwarcie
nabiera sensu nawet gdy chłód
aż para
z ust pierwszym ciepłem
to nie dym
nie gaśmy nadziei
Komentarze (14)
No tak, nie ma nic gorszego niż samotność we dwoje. Pozdrawiam
Różnie u ludzi bywa..
Dzięki. Wzajemnie :)
Nawet w mrozie da się znaleźć ciepło, przy którym można ogrzać serce.
Wystarczy nieco dobrej woli. Wystarczy 'tak'.
Polaroid Tak, razy dwa.
Jak dużo może dać niby takie zwykłe "a gdyby tak"... Ślicznie.
Gdyby każdy tak chciał... Dziękuję :)
Polaroid - ładnie ale jeszcze ładniej potrafisz 😎
heh :D motywator :D
Polaroid - raczej motywator 😘
Jimmy
Ależ tam był uśmiech :)
i to bardzo szczery...
Polaroid - na wszelki wypadek odpowiedziałem 😉
Dobre i celne zakończenie "nie gaśmy nadziei"
To najważniejsze.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania