Tekst czy moj komentarz? Moj komentarz to gra slow na okolicznosc autora, ktorego betti przytoczyla.
Jego PIERWSZA
Ksiazka nosi tytul
"Skrzywdzeni I ponizeni"
A mesje Refluks zareagowal pierwszy I mial racje, za zwolennikow tej opinii - betti oberwalo sie od wyzwisk typu
"Szmaciaro".
Wiec moj komentarz nie jest tak plytki. To gra slow, aluzja, zart sytuacyjny.
"- Nienawidzę tej baby. Zjadła wszystkie rozumy i teraz kopie każdego, kto stanie jej na drodze. Jaśnie pani z rynsztoka, znawczyni od siedmiu boleści."
"Tymczasem ''wredna małpa'' czyta sobie wiersze i nie rozumie, dlaczego ludzie tak bronią się przed wiedzą. Tyle razy pisała przecież co jest źle, co trzeba i jak trzeba poprawić i nic. Głowa i mur. Dostojewski umiałby to nazwać po imieniu, jednak jej nie wolno i tak kroczy po kruchym lodzie..."
Napisałam to wczoraj, chyba zanim Pasja ogłosiła o swoim odejściu... nie wiem dlaczego tak długo leżało w poczekalni.
Nie było moją intencją jątrzyć, to po prostu były przemyślenia na temat sytuacji.... za chwilę zacznę przepraszać, że na portalu literackim piszę....
betti moja najzłośliwsza istotko, nie tłumacz sie, jesteś zajebista! Te wypocinki lichutkie przeciętnem, ale to nic jesteś najpiękniejsza i najmądrzejasza! uwielbiam cię za wszystkie twoje bezmyślne wpadeczki hi, hi:)
akwamen nie można powiedzieć o czymś, co nie miało miejsca... co jest jedynie kolejną złośliwością, ale skoro tak wolicie myśleć zamiast pójść do źródła i spr, to ja na lenistwo nic nie poradzę.
betti no, wiem, jesteś pies na kłamstwa, to ci wychodzi najlepiej :) No, to powiedz jak było z tym banem. Pokaż te jaja o których mówiłaś i powiedz prawdę, pinokio, to nosek ci się zmniejszy :) Uwielbiam cie szachrajko :)
akwamen co ja na to poradzę, że ty nie masz jaj? Kupić się tego nie da... a Twoje teorie spiskowe są do spr, na ósmym. Idź o zdobądź wiedzę, to nie boli...
akwamen widzę, że nadal nie wiesz jak spr. Zarejestruj się na ósmym, potem napisz pw do skarania i zadaj pytanie, prosząc o odp. Napisz zwyczajnie, on inteligentny to zrozumie.
betinka zależało mi i to bardzo, żeby wprowadzić trochę światła tutaj, bo żal mi młodych ludzi, którzy uczą się od was grafomanii, ale wy bronicie się przed tym, czym tylko możecie, nawet nie wstydząc się pisać takich bzdur, które świadczą o totalnym ograniczeniu, byle tylko nie przyznać, że mam rację, że wasza pisanina to średniowiecze...
akwamen może chciałbyś znać, ale wątpię, czy jesteś w stanie zrozumieć będąc tak ograniczonym... ciekawy dylemat ze strony psychologicznej, oczywiście.
Taki prościutki tekst, dla początkujących. Dużo górnolotnych słów i mało treści. Zresztą teraz prrozę inaczej się pisze, ale to inna bajka, bardziej dla wtajemniczonych
pisanina jest cudowna, jedyna w swoim rodzaju, dałbym pięć ale nie dam bo nie lubię dawać :) Jestem pod wrażeniem przenikliwości i bystrości spojrzenia, no klękajcie narody! :)
Masz rację, nie mam godności, mało tego nie rozumiem histerycznej reakcji na krytykę, na domiar złego nie piszę pochwalnych bzdur tylko prawdę, to gorsze niż nazizm.
betinka I po kiego wafla szczujesz?
Magiel na osiedlu zamknęli, betoniec się nudzi i aferkę chce nakręcić.
http://i0.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/047/762/1268699774749.png
Komentarze (101)
Ogarnij się 1
Którzy są tu ''skrzywdzeni i poniżeni'' (aluzja na okoliczność) wiedziałby Fiodor. Niepłytkie.
niepłytkie bagienko, Mampojęcie jesteś zajebista! :)
A Ty od rana zaczynasz aktorska charakteryzacje, Casanovo Pjeprzony xd.
Płytkie
Tekst czy moj komentarz? Moj komentarz to gra slow na okolicznosc autora, ktorego betti przytoczyla.
Jego PIERWSZA
Ksiazka nosi tytul
"Skrzywdzeni I ponizeni"
A mesje Refluks zareagowal pierwszy I mial racje, za zwolennikow tej opinii - betti oberwalo sie od wyzwisk typu
"Szmaciaro".
Wiec moj komentarz nie jest tak plytki. To gra slow, aluzja, zart sytuacyjny.
Niemampojecia96 tekst odbieram jako kopanie leżącego.
Maurycy Lesniewski
"- Nienawidzę tej baby. Zjadła wszystkie rozumy i teraz kopie każdego, kto stanie jej na drodze. Jaśnie pani z rynsztoka, znawczyni od siedmiu boleści."
"Tymczasem ''wredna małpa'' czyta sobie wiersze i nie rozumie, dlaczego ludzie tak bronią się przed wiedzą. Tyle razy pisała przecież co jest źle, co trzeba i jak trzeba poprawić i nic. Głowa i mur. Dostojewski umiałby to nazwać po imieniu, jednak jej nie wolno i tak kroczy po kruchym lodzie..."
Esencja.
Jprdl, ile moźna? Byle jatrzyć, byle dogryźć. E, tam. 1
Wypełzła żmija spod kamienia 1
Takie se. Dobór słów - ładny.
Idea - bezsensowna.
No i znowu betti pokazała klasę z rynsztoka. Z pięterka ja zarzucono, to przyszła tutaj mieszać gówno swoje.
tak, zarzucono mnie cokolwiek to znaczy... ja pierdolę, nawet napisać normalnie komentarza nie potrafi, a pcha się do głosu niczym upośledzona.
betti tylko się nie denerwuj złocieńka. No powiesz dzisiaj co ta violet powiedziała jk nic nie powiedziała? Mów bo ci żyć duszko najmilsza nie dam :))
Napisałam to wczoraj, chyba zanim Pasja ogłosiła o swoim odejściu... nie wiem dlaczego tak długo leżało w poczekalni.
Nie było moją intencją jątrzyć, to po prostu były przemyślenia na temat sytuacji.... za chwilę zacznę przepraszać, że na portalu literackim piszę....
Ty nie umiesz przepraszać
betinka nie widzę powodu do takiej konieczności, jeżeli ogarniasz sens.
betti sama się przepraszasz
betti moja najzłośliwsza istotko, nie tłumacz sie, jesteś zajebista! Te wypocinki lichutkie przeciętnem, ale to nic jesteś najpiękniejsza i najmądrzejasza! uwielbiam cię za wszystkie twoje bezmyślne wpadeczki hi, hi:)
akwamen gówno przeciętne, gdyby takie były nie przyszedłby tu pies z kulawą nogą... zresztą napisz lepsze... chętnie przeczytam, bo nudno....
betti ja nie pisaty, ale ty tu jesteś i nic więcej nie trzeba. Ty tu świecisz najjjaśniej moja dzieweczko ;) ha, ha
akwamen rozumiem, TY TYLKO NA POMOC, SZCZEKAĆ ZZA PŁOTU... nawet dobrze ci odzie. Tak trzymaj!
betti co ta violka powiedziała jak nic nie powiedziała ;)
betti Ty jesteś jak zdrowie
betti dawaj jeszcze, lżyj, bij, jesteś najlepsza! :)
akwamen violka na ogół ma mało do powiedzenia poza idiotycznym chwaleniem, pewnie i teraz o to chodzi...
betti znów ci nosek rośnie? Moje ty biedne pinokio :))
betti kłamczuszko złota wracaj do mnie bo dziś czasu mam dla ciebie nieco mniej, moja złośniczko radosna :)
akwamen betti to czarownica na miotle . Wpada jak i wymiata. A nos to jej atrybut
betti znów nosek urósł. Co powiedziała, gdy nic nie powiedziała, że sie tak zdenerwowałaś pod Strajkiem, aż mi szkoda się ciebie zrobiło duszko moja
betinka to moje słońce najjaśniejsze i najmądrzejsze ;)
akwamen takimi grubymi nićmi to szyte aż wstyd.... żeby jeszcze powód jakiś godny uwago... a tu tylko ploteczki, jak zawsze. żałosne.
betti kochanie ale nerw ci puścił, poślad ścisnął, zmartwiałaś mnie okrutnie, bestyjko ;)
akwamen nie denerwuj kochanki
betinka to nie ja to gregor z violet coś powiedzieli o ósmym, banie i takie tam, ja pocieszam moje kochanie jak mogę! :)
betti bettta wracaj!tęsknie!
akwamen jakie to śliskie i ohydne w dotyku... aż niedobrze mi się robi.Plugawy gad...
betti ty nie musisz wystarczy jak ja to zrobię mój raczku internetu! :)
akwamen a rób se, tylko nie dotykaj mnie, bo mam odruch wymiotny... świnka lubi się taplać...
betti fe
betti betta najmilsza dlaczego skasowałaś swoje pisarzenie? tylko komenty mi pozostały na pocieszenie, znów się zdenerwowałaś?
betti ja też , ale przetrwam nie martw sie, dla ciebie wszystko! :) hi, hi
betti gdzieś sie znowu zapodziała? :)
akwamen nieroztropna ta dziewczyna, nic nie myśli i się gdzieś szlaja, cholera jasna! :(
akwamen betti zaginęła na 112 dzwonić
betinka i nie powiedziała mi o banie wypieprzeniu jej z ósmego. Ach jaka przewrotna z niej osóbka:)
betinka znajdzie sie, takie jak ona zawsze wracaja jak weksle :)
akwamen nie można powiedzieć o czymś, co nie miało miejsca... co jest jedynie kolejną złośliwością, ale skoro tak wolicie myśleć zamiast pójść do źródła i spr, to ja na lenistwo nic nie poradzę.
betti litości złotko sama przecież mówiłaś, a ona nic nie powiedziała, a ty się tak okrutnie rzuciłaś, Wyjaśnij wszystko i będzie po sprawie :)
akwamen ja się zawsze rzucam na kłamstwa, taki typ.
betti no, wiem, jesteś pies na kłamstwa, to ci wychodzi najlepiej :) No, to powiedz jak było z tym banem. Pokaż te jaja o których mówiłaś i powiedz prawdę, pinokio, to nosek ci się zmniejszy :) Uwielbiam cie szachrajko :)
akwamen co ja na to poradzę, że ty nie masz jaj? Kupić się tego nie da... a Twoje teorie spiskowe są do spr, na ósmym. Idź o zdobądź wiedzę, to nie boli...
betti słodziutka! no jk cię nie wielbić :)) Brawo ty, moja zołzo ulubiona :)
akwamen widzę, że nadal nie wiesz jak spr. Zarejestruj się na ósmym, potem napisz pw do skarania i zadaj pytanie, prosząc o odp. Napisz zwyczajnie, on inteligentny to zrozumie.
betti mądralka. Pochwal sie, pochwal dlaczego wyleciałaś, zśniczko :) nie zwalaj roboty na innych, wal nie bój się. każdemu może sie zdarzyć :)
betti to co nabjamy ci komentów? :)
akwamen gdybym wyleciała, to bym powiedziała... piszę ci to już setny raz, ograniczony jesteś, czy jak?
akwamen ja nie roggs, mnie na tym nie zależy...
akwamen przestań molestować
betti a na czym ci zależy?
betti jak nie, kochasz to, uwielbiasz być na świeczniku. Znam takie jak ty! :) hi, hi
betinka ciebie?
betinka nabijamy tu komenty, wszystko dla betti :)
betti no i znowu nos urósł, zaraz będziesz brzydko wyglądac :)
akwamen koncert życzeń
betinka zależało mi i to bardzo, żeby wprowadzić trochę światła tutaj, bo żal mi młodych ludzi, którzy uczą się od was grafomanii, ale wy bronicie się przed tym, czym tylko możecie, nawet nie wstydząc się pisać takich bzdur, które świadczą o totalnym ograniczeniu, byle tylko nie przyznać, że mam rację, że wasza pisanina to średniowiecze...
betti stara płyta gra
akwamen mylisz się, nie znasz takich jak ja...
betti nie do zdarcia
betti to już czytałem, robisz kopiuj-wklej?
betinka przecież jesteś na ósmym, pewnie czytasz jaka tam poezja wszak zostawiasz kwiatki w komentarzach.... dlaczego więc nie porównasz do opowi?
betti znam, hi,hi,znam ha, ha, oj znam jupi, jupi aj! :)
akwamen może chciałbyś znać, ale wątpię, czy jesteś w stanie zrozumieć będąc tak ograniczonym... ciekawy dylemat ze strony psychologicznej, oczywiście.
betti dobra nie chwal się jakaś ty psychiatrycznie mądra, biore cię taka jaką jesteś i już :)
akwamen brać to ty sobie możesz violet, do chwalenia ciebie za te bzdury... oczywiście.
betti violet podoba mi sie teraz za to że rozwaliła opowi, ale narazie biere ciebie złotko :)
Świnka lubi się taplać w kloace
Zrobiła znowu akcję
Ja czy wy? Podniecajcie się... betinka i akwamen rany jak wy do siebie pasujecie, cudowny duet, warte siebie towarzystwo...
Z tego co widzę i czytam to ty się tym podniecasz.
betinka widocznie tylko takie orgazmy przychodzisz?
prze
może i pasujemy , ale to ty mi się żmijko podobasz, ja takie jak ty lubie :))
akwamen lepiej zostaw konstruktywny komentarz pod jej tworem
betinka ja?! nie umiem komentować, mnie się ona podoba, a nie jakieś bazgranie! Taka wredotka że tylko palce lizać! ;)
akwamen podnieca cię
betinka nooo, jej cudowna złośliwość, niespotykana zajadłość, jak się nie zakochać w tak boskiej istocie?
Taki prościutki tekst, dla początkujących. Dużo górnolotnych słów i mało treści. Zresztą teraz prrozę inaczej się pisze, ale to inna bajka, bardziej dla wtajemniczonych
pisanina jest cudowna, jedyna w swoim rodzaju, dałbym pięć ale nie dam bo nie lubię dawać :) Jestem pod wrażeniem przenikliwości i bystrości spojrzenia, no klękajcie narody! :)
Maurycy wygrywa!!!
jeden i odczep się od pasji
Myślę, że większość tak jak Ty ocenia, tylko czego się z Ciebie śmieją...
nie dajcie jej pobić mojego wyniku komentarzy hehe
spokojnie riggs, mnie na tym nie zależy... to twoja chwila wielkiego sukcesu. O rany jak to cb jara...
Nie masz za grosz godności. Tylko tchórz i cham kopie leżącego.
Żenujące.
Masz rację, nie mam godności, mało tego nie rozumiem histerycznej reakcji na krytykę, na domiar złego nie piszę pochwalnych bzdur tylko prawdę, to gorsze niż nazizm.
Jeśli nie zostawisz pasji w spokoju która nie może się obronić to OSTRZEGAM zgłoszę twój tekst administratorowi
Margrita przestraszyłaś mnie. Zostawiam Pasję w spokoju.
betti dawaj czadu
Dobrze Marg, no w końcu! Ktoś musi tu pilnować porządku. Tak trzymaj.
betinka I po kiego wafla szczujesz?
Magiel na osiedlu zamknęli, betoniec się nudzi i aferkę chce nakręcić.
http://i0.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/047/762/1268699774749.png
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania