Poprzednie części: Patrzę na ciebie w twoją stronę
Patrzę na ciebie
Patrzę na ciebie i wiem
że w życiu
nie można mieć
wszystkiego
a moje oczy płaczą
po policzkach łzy spływają
a ja patrzę na ciebie
smutek zawitał w moje oczy
uśmiech oddalił się
a ja jestem
stoję
patrząc na ciebie
Komentarze (2)
No cóż z tym, że w życiu nie można mieć wszystkiego, zgadzam się w stu procentach. Co do wiersza, to nawet mi się spodobał. 4
Dziękuję
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania