Dzień dobry
Pięknie prowadzisz w miłosnym tańcu. Zazdrość, intrygi i medycyna towarzyszą tym pięknym krokom. Można rzec, że życie jest tańcem na linie i jeden moment możemy z niej spaść. Jednak miłość i zrozumienie nie rozłączy nas w tym tańcu. Ładny obraz namalowałaś wśród magnolii, tak delikatny jak jej płatki. Jednak nawet wiatr nie rozwieje uczuć jeśli pielęgnujemy je.
Dziękuję za wizytę. Bardzo mi się spodobały twoje słowa "życie jest tańcem na linie i jeden moment możemy z niej spaść. Jednak miłość i zrozumienie nie rozłączy nas w tym tańcu". Serdeczne pozdrowienia!
Zatem jestem,
Związki męsko damskie bywają różnorodne, podobnie jak osoby je tworzące - różnorodnie patrzą na świat.
Przyjemnie opowiedziana historia. Życie to niekończący się "taniec - kontuzje, miłość - potknięcia"...
Pozdrawiam serdecznie :)))
drobiazg "Delikatnie ją przytulił i ucałował obolała stopę." - obolałą
Agnieszka Gu
Dziękuję Agnieszko za miłą wizytę i komentarz. Spodobało mi się twoje zdanie " Życie to niekończący się "taniec - kontuzje, miłość - potknięcia". Poprawiłam literówkę. Pozdrowionka!
Komentarze (10)
Dzień dobry
Pięknie prowadzisz w miłosnym tańcu. Zazdrość, intrygi i medycyna towarzyszą tym pięknym krokom. Można rzec, że życie jest tańcem na linie i jeden moment możemy z niej spaść. Jednak miłość i zrozumienie nie rozłączy nas w tym tańcu. Ładny obraz namalowałaś wśród magnolii, tak delikatny jak jej płatki. Jednak nawet wiatr nie rozwieje uczuć jeśli pielęgnujemy je.
Pozdrawiam serdecznie
Dziękuję za wizytę. Bardzo mi się spodobały twoje słowa "życie jest tańcem na linie i jeden moment możemy z niej spaść. Jednak miłość i zrozumienie nie rozłączy nas w tym tańcu". Serdeczne pozdrowienia!
Ciekawe i lekkie w czytaniu jak piórko!
Pozdrawiam
Cieszę, że się podobało. Pozdrowienia!
Witaj :) Przybędę tu...
Serdecznie zapraszam!
Zatem jestem,
Związki męsko damskie bywają różnorodne, podobnie jak osoby je tworzące - różnorodnie patrzą na świat.
Przyjemnie opowiedziana historia. Życie to niekończący się "taniec - kontuzje, miłość - potknięcia"...
Pozdrawiam serdecznie :)))
drobiazg "Delikatnie ją przytulił i ucałował obolała stopę." - obolałą
Agnieszka Gu
Dziękuję Agnieszko za miłą wizytę i komentarz. Spodobało mi się twoje zdanie " Życie to niekończący się "taniec - kontuzje, miłość - potknięcia". Poprawiłam literówkę. Pozdrowionka!
Napisałaś tak jakbym oglądał obraz w muzeum. 5
Dziękuję i pozdrawiam!
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania