Nie wszystkim dane jest widzieć barwy słowa, choć niemal wszyscy myślą, że nie ma nic prostszego niż nim się posługiwanie. Wszak wszyscy słów używamy na co dzień. I słyszę, mówią: "ważny jest DUCH". Biedni ludzie, zdaje im się, że mickiewiczowski duch zwalnia od myślenia. Wręcz przeciwnie. Rozum jest po to by ducha słowa przyjąć i zROZUMieć. Im to jednak, w ich stanie świadomości, potrzebne nie jest. Będzie więc, w namiętnym pocałunku: "jakby kradł" - bo przecież "twórcza wolność" mu na to pozwala. Ech, mógłbym tak długo. :) Można się śmiać ale śmieszne to w rzeczywistości nie jest. Napisałaś, poważny wiersz, o śmieszno-nieśmiesznych sprawach. Dzięki Ci za to. 10
A o co biega kalwaryjska grafomanko w tym bełkotliwym patchworku?
Mam nadzieję, że od tych, których wyPISujesz brednie nt. ich stylu, zaczniesz wreszcie brać lekcje.
A metafory... ktoś kradnie pocałunki choć na ich ponad miarę?
No i to połączenie nieba z ziemią, niczym schabowego z psią kupą.
Belkot, a pisałem, że babka która dużo ryczy do niczego się nie nadaje.
Miże zabralaby się za skarpety na handelek salcesoniarzowi...
Tak ci dopomósz buk.
Aby nie masz ksywki andrew? - tak jakoś zalatuje z tekstu
ireneo, to nie dla ciebie pisane i niepotrzebnie łamiesz sobie pustą głowę... idź tam, gdzie poziomem dorastasz, może chociaż tam na idiotę nie wyjdziesz...
Komentarze (27)
Nie wszystkim dane jest widzieć barwy słowa, choć niemal wszyscy myślą, że nie ma nic prostszego niż nim się posługiwanie. Wszak wszyscy słów używamy na co dzień. I słyszę, mówią: "ważny jest DUCH". Biedni ludzie, zdaje im się, że mickiewiczowski duch zwalnia od myślenia. Wręcz przeciwnie. Rozum jest po to by ducha słowa przyjąć i zROZUMieć. Im to jednak, w ich stanie świadomości, potrzebne nie jest. Będzie więc, w namiętnym pocałunku: "jakby kradł" - bo przecież "twórcza wolność" mu na to pozwala. Ech, mógłbym tak długo. :) Można się śmiać ale śmieszne to w rzeczywistości nie jest. Napisałaś, poważny wiersz, o śmieszno-nieśmiesznych sprawach. Dzięki Ci za to. 10
Używają tych słów, ale bez pojęcia i jeszcze cieszą się, że rozum śpi...
Dzięki, piliery, za przeczytanie i komentarz
A o co biega kalwaryjska grafomanko w tym bełkotliwym patchworku?
Mam nadzieję, że od tych, których wyPISujesz brednie nt. ich stylu, zaczniesz wreszcie brać lekcje.
A metafory... ktoś kradnie pocałunki choć na ich ponad miarę?
No i to połączenie nieba z ziemią, niczym schabowego z psią kupą.
Belkot, a pisałem, że babka która dużo ryczy do niczego się nie nadaje.
Miże zabralaby się za skarpety na handelek salcesoniarzowi...
Tak ci dopomósz buk.
Aby nie masz ksywki andrew? - tak jakoś zalatuje z tekstu
ireneo, to nie dla ciebie pisane i niepotrzebnie łamiesz sobie pustą głowę... idź tam, gdzie poziomem dorastasz, może chociaż tam na idiotę nie wyjdziesz...
Surrealistka.
NO!
...
namaluję twój obraz
z mych myśli
będziesz...
może się przyśnisz
...
Pozdrawiam serdecznie 5*
Miłego dnia
Dziękuję, Andrew, za komentarz wierszem...
Pozdrawiam z życzeniami miłego dnia
kolejny niczym
po oklaski skazaniec
za dobrze oddane
cierpienie
wywleczony przed publikę
awech niehamowny
różnego od ciała składnika człowieka
źle, wróć
nie"po oklaski", tylko "co by inni pisali ładnie"
gdyż, to nieładnie pisanie boli, oj jak boli...
o nim pseud, i tyle zrozumiałeś? dużo... xD
Grafomanka nie boli?
o nim pseudę, no chyba że ciebie i dzielisz się tym bólem... no cóż, współczuję
Grafomanka Dzięki xD
Grafomanka Empatia kontrolowana, potrafię poczuć twój ból na czas pisania
o nim pseud, wszyscy chyba wiedzą, że do odczuwania nie masz sobie równych... taka wyjątkowa wrażliwość
Grafomanka Nikt mi tego wcześniej nie mówił... Dzięki Graf (idę do Andrew po serduszko) już, wziąłem tez kwiatka... proszę... ❤️🌹
o nim pseud, rozdajesz nieswoje? hojny jesteś...
Grafomanka Za takie komplementa, to ja gotowy nawet ukraś, żeby odpłacić, wynagrodzić. (Wiesz ile tego tam u niego...)
Jak to pasuje
https://www.youtube.com/watch?v=03IEr7cgJx0&list=RDMM&index=28
https://www.youtube.com/watch?v=ekmgfafOoqI
"że za literą" (wychodzi słoń)
NO!
Tragikomedia z naciskiem na tragedię
Skończ już z tymi przebierankami. Niesmaczne...
Grafomanka Chciałam o sobie przypomnieć, żebyś nie myślała zbytnio o laurach
aldonella, spokojnie 'przyjacielu', nie myślę o nich... możesz odejść
Grafomanka Nie ma sensu nakręcać negatywnej atmosfery, bywaj
aldonella, to nie nakręcaj... bywaj
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania