Perek

Hej, Perek, Perek, gdzie ty pędzisz?

Nie chcesz z nami pogawędzić?

Znowu z domu się wymykasz, aby w gierki poigrywać?

Wiem, że to jest o wiele lepsze, ale no weź pomóż swojej mamie no wreszcie!

A nie tylko krzyk i blunk, że u Ciebie jest ten cały bunt!

Jesteś chłopaczek już dojrzały, więc proszę słuchaj straszych!

Może często swoje głupoty gadają, ale w tym całym chaosie też swoją mądrość Ci do głowy wpychają!

A korzystaj póki masz czas, bo nie wiadomo kiedy będziesz u nich na ostatni zjazd!

A teraz zmykaj Perek już, bo mamy dość widoku twoich brudnych stóp.

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 3

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (8)

  • Grafomanka dwa lata temu

    Wierszy nie czyta autor i pisanie nie wychodzi... no cóż

  • Kanisxa dwa lata temu

    Autor czytał, odbiorca jak widać nie zrozumiał, ale nie wszystko jest dla każdego, spróbuj ponownie :)

  • piliery dwa lata temu

    Kanisxa Faktycznie. Nie wszystko jest dla każdego. To nawet nie grafomania. Po prostu jest fatalnie napisany.

  • Kanisxa dwa lata temu

    Dziękuję, nikt nie pytał

  • Grafomanka dwa lata temu

    Kanisxa, tu jest tylko Łopatologia, myślisz że znajdziesz na nią chętnych?

    Marzyciel... xD

  • Kanisxa dwa lata temu

    Grafomanka XD nie wiem, może ktoś się skusi

  • ireneo dwa lata temu

    piliery
    Prostackie to, towarzyszu super komentatorze. I to w ocenie tego trolla:
    "piliery 2 godz. temu
    Noela Moje emocje? Inwektywy bez uzasadnienia budzą zawsze mój sprzeciw. Jak każda bezmyslność."
    A jaka rada na bezmyślne trollowanie...

  • piliery dwa lata temu

    I co, będziesz latał wszędzie za mną i wypisywał swoje kocopoły. Spadaj

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania