Perek
Hej, Perek, Perek, gdzie ty pędzisz?
Nie chcesz z nami pogawędzić?
Znowu z domu się wymykasz, aby w gierki poigrywać?
Wiem, że to jest o wiele lepsze, ale no weź pomóż swojej mamie no wreszcie!
A nie tylko krzyk i blunk, że u Ciebie jest ten cały bunt!
Jesteś chłopaczek już dojrzały, więc proszę słuchaj straszych!
Może często swoje głupoty gadają, ale w tym całym chaosie też swoją mądrość Ci do głowy wpychają!
A korzystaj póki masz czas, bo nie wiadomo kiedy będziesz u nich na ostatni zjazd!
A teraz zmykaj Perek już, bo mamy dość widoku twoich brudnych stóp.
Komentarze (8)
Wierszy nie czyta autor i pisanie nie wychodzi... no cóż
Autor czytał, odbiorca jak widać nie zrozumiał, ale nie wszystko jest dla każdego, spróbuj ponownie :)
Kanisxa Faktycznie. Nie wszystko jest dla każdego. To nawet nie grafomania. Po prostu jest fatalnie napisany.
Dziękuję, nikt nie pytał
Kanisxa, tu jest tylko Łopatologia, myślisz że znajdziesz na nią chętnych?
Marzyciel... xD
Grafomanka XD nie wiem, może ktoś się skusi
piliery
Prostackie to, towarzyszu super komentatorze. I to w ocenie tego trolla:
"piliery 2 godz. temu
Noela Moje emocje? Inwektywy bez uzasadnienia budzą zawsze mój sprzeciw. Jak każda bezmyslność."
A jaka rada na bezmyślne trollowanie...
I co, będziesz latał wszędzie za mną i wypisywał swoje kocopoły. Spadaj
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania