.
.Autor: phototkaCzytano 640 razyData dodania: 19.02.2016
Średnia ocena: 5.0 Głosów: 3
Zaloguj się, aby ocenić15
Przeczytałam obie części i powiem szczerze, że mi się podobało. Długo trzymałaś w napięciu, ale wreszcie wyjawiłaś tajemnicę. Podejrzewam, że to nie koniec opowieści więc czekam na ciąg dalszy. Za obie części zostawiam 5 :)
Też jak Karolcia czytnęłam oba rozdziały. I też mi się podobało, taka "miła" dla oka historia, ładne i przyjemne opowiadanie. Obie części 5 :)
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (2)
Przeczytałam obie części i powiem szczerze, że mi się podobało. Długo trzymałaś w napięciu, ale wreszcie wyjawiłaś tajemnicę. Podejrzewam, że to nie koniec opowieści więc czekam na ciąg dalszy. Za obie części zostawiam 5 :)
Też jak Karolcia czytnęłam oba rozdziały. I też mi się podobało, taka "miła" dla oka historia, ładne i przyjemne opowiadanie. Obie części 5 :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania