usunięto

.

Średnia ocena: 4.0  Głosów: 2

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (3)

  • Jimmy 8 miesięcy temu

    nie … sorry 1/1

  • Sokrates 8 miesięcy temu

    Nastrój nostalgii dobrze oddany

  • Pulinaaa 8 miesięcy temu

    Wez wkoncu to dzwignij,bo ja już nie dam rady....sama...
    milczenie będzie odpowiedzią ,że juz nic tu po nas...

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania