Piekło i Niebo
Wspomnienia.
Czym są, czyż nie podróżą w czasie?
To nic innego jak cofanie się wstecz,
A wyobraźnia – to podróż w przyszłość,
Tylko od ciebie zależy jej bieg.
Masz w sobie moc,
By rządzić czasem,
To nasza ukryta broń,
Własnych myśli nie oddaj za nic !
Więc piekło to ty – nie żadne stwory,
Niebo to my - więc raj,
Sami tworzymy swe własne zmory,
Sami niesiemy zbawienia blask.
Pielęgnuj myśli, słowa i czyny,
Często biegnij w przód i wstecz,
Nigdy nie złorzecz i nie wyklinaj,
Bo tworzysz piekło, tak samo raj.
Komentarze (1)
Ja dobrowolnie przyjęłam na siebie cierpienie w intencji nawrócenia bliskich .
Bóg mnie wysłuchał.
W szpitalu lekarz powiedział mojej mamie
,,przeszła przez piekło"
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania