Kolorowa nuta
Dlaczego nie doceniamy muzyki?
Ona opisuje nasze charakterystyki.
Kiedy ją słyszymy pękamy,
Po ten narkotyk chętnie sięgamy.
Pozwala nam odejść od rzeczywistości,
Oraz widzi w każdym najlepsze wartości.
Muzyka powinna być bardziej docenialna,
Bo jest tak bardzo unikalna.
Nie musisz znać fizyki,
Żeby słuchać dobrej muzyki.
Posłuchaj i sam oceń czy jest warto,
Czy dźwięk otworzy przed tobą wrota.
Komentarze (2)
I napisano, i pochwalono, i zachwycono... xD
No i napisano, byle szybko, byle było: "po polskiemu". "doceniamy muzykę" oczywiście w bierniku ale "nie doceniamy" w dopełniaczu >muzyki< ( Twój zapis niepoprawny: "nie doceniamy muzykę"). Drugi wers " To opisuje naszą charakterystykę"? ( słowo "to" jest tak enigmatyczne, że nie opisuje niczego. Trudno je odnieść do niedoceniania muzyki bo ta opinia nie opisuje naszej charakterystyki. Co najwyżej, może nas charakteryzować.). Kolejny wers: "Powinna być bardziej docenialna" - poprawnie: >Powinna być bardziej doceniana<. Pointa niestety fatalna: " Otwórz serce i zrozum to otwarto" - nie wiem co Autor chciał wyrazić.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania