14.Admin to leń!

!

Średnia ocena: 3.8  Głosów: 4

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (6)

  • Szudracz 10.03.2017

    Popieprzył bez sensu albo pieprzu w pieprzniczce zabrakło.

  • detektyw prawdy 10.03.2017

    ????

  • Anonim 10.03.2017

    to jest poezja :]
    ale, ale...21 wejść i ani jednej jedynki, a myślałam, że grasuje tu etatowy troll, albowiem zauważyłam, CO JEST WRĘCZ HANIEBNE, wstawianie anonimowych samotnych gwiazdek. bardzo brzydko.

  • Pan Buczybór 10.03.2017

    Ha! Dobre. Bez oceny.

  • athame 11.03.2017

    Czy to jest o tym co myślę? Z innej beczki. Dziękuję za ocenę Testu. Zerknij co tam napisałem pod twoim wpisem :)

  • Anonim 12.03.2017

    nie wiem, co myślisz, athame, z jakiej beczułki są Twe myśli...
    zerkłam na to, co jest pod moim wpisem, no to lecę.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania