!
14.Admin to leń!Autor: AnonimCzytano 431 razyData dodania: 09.03.2017
Średnia ocena: 3.8 Głosów: 4
Zaloguj się, aby ocenić15
Popieprzył bez sensu albo pieprzu w pieprzniczce zabrakło.
????
to jest poezja :] ale, ale...21 wejść i ani jednej jedynki, a myślałam, że grasuje tu etatowy troll, albowiem zauważyłam, CO JEST WRĘCZ HANIEBNE, wstawianie anonimowych samotnych gwiazdek. bardzo brzydko.
Ha! Dobre. Bez oceny.
Czy to jest o tym co myślę? Z innej beczki. Dziękuję za ocenę Testu. Zerknij co tam napisałem pod twoim wpisem :)
nie wiem, co myślisz, athame, z jakiej beczułki są Twe myśli... zerkłam na to, co jest pod moim wpisem, no to lecę.
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (6)
Popieprzył bez sensu albo pieprzu w pieprzniczce zabrakło.
????
to jest poezja :]
ale, ale...21 wejść i ani jednej jedynki, a myślałam, że grasuje tu etatowy troll, albowiem zauważyłam, CO JEST WRĘCZ HANIEBNE, wstawianie anonimowych samotnych gwiazdek. bardzo brzydko.
Ha! Dobre. Bez oceny.
Czy to jest o tym co myślę? Z innej beczki. Dziękuję za ocenę Testu. Zerknij co tam napisałem pod twoim wpisem :)
nie wiem, co myślisz, athame, z jakiej beczułki są Twe myśli...
zerkłam na to, co jest pod moim wpisem, no to lecę.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania