Uwaga, utwór może zawierać treści przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich!

Pieprzone słoneczko

słoneczko wśród chmur się rozgościło

naszą skórkę na czerwono przypaliło

 

słoneczko nasze takie pieprzone

cycuszki żony są na maksa czerwone

 

gorące w dotyku są nasze ciałka

już dosyć tego żaru bo przebrała się miarka

 

dzieciaki szaleją w basenie

chyba filtr przeciwsłoneczny zmienię

 

pieprzone słoneczko przypala promieniami

potrzeba nam wody lanej wężami i strumieniami

 

tymczasem ciałka będą opalone

takie czerwone że ja pierdolę

 

na koniec tego głupiego wierszyka

niech słoneczko szybko znika

 

wolę morsowanie i chłody

już od żaru miewam wymioty

 

jak wierszyk mój przeczytasz to daj piąteczkę

niech pieprzone słoneczko już nie piecze jeszcze

Średnia ocena: 3.3  Głosów: 7

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (11)

  • Vampire Fangs 2 dni temu

    Prosty wierszyk z prostymi rymami napisany na luzie pod wpływem cholernego upału na dworze!

  • Vampire Fangs 2 dni temu

    Dzięki za 5😉

  • Lotos 2 dni temu

    Masz rację, głupi wierszyk.

  • Vampire Fangs 2 dni temu

    Jak na innym portalu? Widzę, że jedziesz ostro po Vilanie. Nieładnie!

  • Lotos 2 dni temu

    Vampire Fangs ładnie nie ładnie, ale składnie, a ty nie mogąc tam publikować, podglądasz, tyle ci zostało. Pamiętasz, że wywalili cię bo zaniżałeś poziom i nie słuchałeś tych, którzy ci doradzali.

  • Vampire Fangs 2 dni temu

    Lotos - Od tego momentu zmieniłem się na lepsze i ty nie potrafisz tego zrozumieć, bo jesteś głupim trollem!

  • Lotos 2 dni temu

    Vampire Fangs Jakoś tego nie widać, a najlepszy dowód to ten wierszyk, przytoczyłem z niego jedno zdanie, które jest nie logiczne.

  • Vampire Fangs 2 dni temu

    Lotos - Mam to w dupie! Co, zabronisz mi pisać dla zabawy teksty? Daj mi spokój, bo jedzie wiochą!

  • Lotos 2 dni temu

    Vampire Fangs To nie chodzi o zabawę tylko o logikę, czy ty wiesz co piszesz, przytoczyłem zdanie.

  • Lotos 2 dni temu

    A cóż to za zdanie : niech pieprzone słoneczko już nie piecze jeszcze.

  • Dziena hiena 2 dni temu

    Kolejny tekst, który wygląda jak trolling albo post dla atencji. Infantylizm treści, który podkreślają tylko zdrobnienia, w połączeniu z rymami dokładnymi sprawiły, że tekst brzmi jak podwórkowa rymowanka, a nie utwór, który chociaż jakoś tam aspiruje do miana literatury. W zasadzie to wyszło obleśnie. Pomijam kwestie, jak brak melodii, rytmu, średniówki, długości rymów, która jest nieadekwatna do współczesnego języka.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania