Uwaga, utwór może zawierać treści przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich!

pierdolę

nie powiem

w gałęziach macań z listowiem trzewi

gdzież samochodów spaliny pierdzą

i każdy śmiało Krzysztofa jebie

pomimo świętości jego

katorgi mojej nikt nie rozumie

co jest tym faktem czułym opisu

nie chodzi tylko jebać bezsens

trzeba świadomie z opisem ?

Średnia ocena: 2.6  Głosów: 7

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (10)

  • Johnny2x4 20.06.2020

    Gdybyś się chociaż postarała, miałoby to sens.

  • Freya 20.06.2020

    w tym przypadku nie chodziło o interesowność tytułu ?

  • Puchacz 20.06.2020

    Chuj, taczka i zapałek paczka.

  • Freya 20.06.2020

    Gdyby nie wulgarny tytuł, zapewne odbiór byłby bez ciśnienia poprawności. Jednak tak się stało i wporzo niech będzie ? pozdr

  • Puchacz 20.06.2020

    Ale jest wulgarny i to dla mnie bez celu.
    To odczucie takie.

  • Freya 20.06.2020

    Przecież powiedziałem jak było... ale są tacy co lubią bić w odczuciach ?

  • Freya 20.06.2020

    chyba pierwszym wulgaryzmem, który mnie zniewieścił była frazą; w mordę jebane?

  • Freya 20.06.2020

    Lubię ją, bo nie jest bezsensem zadań ?

  • Pan Buczybór 21.06.2020

    Całkiem spoko wiersz

  • Freya 23.06.2020

    "czułym opisem" – chyba miało być, lecz nie starczyło odwagi ?

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania