Uwaga, utwór może zawierać treści przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich!
pierdolę
nie powiem
w gałęziach macań z listowiem trzewi
gdzież samochodów spaliny pierdzą
i każdy śmiało Krzysztofa jebie
pomimo świętości jego
katorgi mojej nikt nie rozumie
co jest tym faktem czułym opisu
nie chodzi tylko jebać bezsens
trzeba świadomie z opisem ?
Komentarze (10)
Gdybyś się chociaż postarała, miałoby to sens.
w tym przypadku nie chodziło o interesowność tytułu ?
Chuj, taczka i zapałek paczka.
Gdyby nie wulgarny tytuł, zapewne odbiór byłby bez ciśnienia poprawności. Jednak tak się stało i wporzo niech będzie ? pozdr
Ale jest wulgarny i to dla mnie bez celu.
To odczucie takie.
Przecież powiedziałem jak było... ale są tacy co lubią bić w odczuciach ?
chyba pierwszym wulgaryzmem, który mnie zniewieścił była frazą; w mordę jebane?
Lubię ją, bo nie jest bezsensem zadań ?
Całkiem spoko wiersz
"czułym opisem" – chyba miało być, lecz nie starczyło odwagi ?
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania