Pierścionek

Piękny pierścionek na palcu lśni,

dostałam go kiedyś od Ciebie.

Przysięgi słowo jak echo brzmi.

Dziś bardziej wsłuchuję się w siebie.

 

W głowie wirują mi obietnice

o wspólnej drodze do starości.

Kłody pod nogi rzuca życie,

niepewność w sercu już się mości.

 

Brylant na palcu ciągle się mieni,

naiwnym spoglądam nań okiem.

W bezpiecznej dryfuję przestrzeni,

okryta nadziei obłokiem.

Średnia ocena: 1.0  Głosów: 1

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (5)

  • Grafomanka dwa lata temu

    Ty masz taki landrynkowy styl, przez to i czyta się jak laurki... w sumie na jakieś rocznice ślubne w sam raz, ale wartości literackiej nie ma tu żadnej...

  • E.T. 1979 dwa lata temu

    Landrynkowy styl;) ładnie to nazwałaś, lubię landrynki. Dzięki. Pozdrawiam:)

  • paluszki z paczuszki dwa lata temu

    niepewność mi w sercu się mości.
    vs
    niepewność w sercu już się mości.

  • E.T. 1979 dwa lata temu

    dzięki;) poprawione

  • paluszki z paczuszki dwa lata temu

    👍

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania