Uwaga, utwór może zawierać treści przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich!

Piersi

Pean czynię nad piersiami

Nie ma nic nad cycuszkami

Piekniejszego na tym świecie

Wy to chłopcy przecież wiecie.

 

I czy małe są czy duże

( duże się miętoli dłużej )

To najlepsze co dał Stwórca

Ja uwielbiam je mieć w ustach.

 

Ja uwielbiam je mieć w dłoni

Niech mi cyc wszystko zasłoni

Niech mi piersi podskakują

Jak masuję je Niech czują.

 

W świecie nie ma nic lepszego

Jak cyc jeden do drugiego

W moich ustach, w moich dłoniach

Chciałbym z cycem w twarzy skonać.

 

Ależ ja się rozmarzyłem,

Ależ się rozkojarzyłem

Bo w zasadzie my - panowie

Tylko piersi mamy w głowie.

Średnia ocena: 4.3  Głosów: 4

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (24)

  • Lotos 10.12.2022

    Hm... A tyłeczek?

  • zsrrknight 10.12.2022

    piękny, wzruszający wiersz odwołujący się do uniwersalnych wartości znanych każdemu człowiekowi

  • Grain 10.12.2022

    Kiedyś jeden z tekstów zacząłem tak;

    Dawno temu, za siedmioma biustami

  • Grain 10.12.2022

    Dawno temu, za siedmioma biustami,
    urodziła mnie matka, pierwsza,
    która pokarmiła siarą

  • Lotos 10.12.2022

    Grain genialne, jestem pod wrażeniem, wieszczu.

  • Grain 10.12.2022

    Lotos jesteś najwyżej i aż kretynem

  • Lotos 10.12.2022

    Grain No, ale dlaczego się tak denerwujesz, przecież zachwalam, mało kto ma taki talent jak ty.

  • Grain 10.12.2022

    Lotos j.w.

  • Lotos 10.12.2022

    Grain skąd w Tobie tyle nienawiści?

  • MartynaM 10.12.2022

    Tak się zastanawiam czym by tu się zachwycić u mężczyzn... jedno mi tylko przychodzi do głowy...?

  • Lotos 10.12.2022

    Martyno?

  • MartynaM 10.12.2022

    Lotos, tak, słucham?

  • Lotos 10.12.2022

    MartynaM ach, nie powiem, nie wypada.

  • MartynaM 10.12.2022

    Lotos, nie wiem o co Ci chodzi? Co Ty masz na myśli?

  • MartynaM 10.12.2022

    Ja miałam na myśli intelekt, bo mężczyźni wiadomo - płeć brzydka, Ty Lotosie jeden, co??

  • Lotos 10.12.2022

    MartynaM No przecież, że intelekt, a co innego.

  • MartynaM 10.12.2022

    Lotos, no tak, przecież to jasne.?

  • Lotos 10.12.2022

    MartynaM hihihi....

  • riggs 10.12.2022

    Zapewne chodzi o intelekt. ?

  • Józef Kemilk 10.12.2022

    Mądre i wyważone słowa?

  • riggs 10.12.2022

    Jak by nie było, bez względu na wiek...

  • Dekaos Dondi 11.12.2022

    Riggs↔Romantyzm, całym biustem. Taki dużym, to nawet przeciwności życiowe, odganiać można:))
    Pozdrawiam?:)

  • EllVik 11.12.2022

    Nie tylko panowie ? Kochajmy cycki ?

  • Margerita 13.12.2022

    Ach panowie, panowie
    wam tylko jedno w głowie
    O niczym innym nie myślicie
    Nawet w snach je widzicie

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania