Uwaga, utwór może zawierać treści przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich!
Piersi
Pean czynię nad piersiami
Nie ma nic nad cycuszkami
Piekniejszego na tym świecie
Wy to chłopcy przecież wiecie.
I czy małe są czy duże
( duże się miętoli dłużej )
To najlepsze co dał Stwórca
Ja uwielbiam je mieć w ustach.
Ja uwielbiam je mieć w dłoni
Niech mi cyc wszystko zasłoni
Niech mi piersi podskakują
Jak masuję je Niech czują.
W świecie nie ma nic lepszego
Jak cyc jeden do drugiego
W moich ustach, w moich dłoniach
Chciałbym z cycem w twarzy skonać.
Ależ ja się rozmarzyłem,
Ależ się rozkojarzyłem
Bo w zasadzie my - panowie
Tylko piersi mamy w głowie.
Komentarze (24)
Hm... A tyłeczek?
piękny, wzruszający wiersz odwołujący się do uniwersalnych wartości znanych każdemu człowiekowi
Kiedyś jeden z tekstów zacząłem tak;
Dawno temu, za siedmioma biustami
Dawno temu, za siedmioma biustami,
urodziła mnie matka, pierwsza,
która pokarmiła siarą
Grain genialne, jestem pod wrażeniem, wieszczu.
Lotos jesteś najwyżej i aż kretynem
Grain No, ale dlaczego się tak denerwujesz, przecież zachwalam, mało kto ma taki talent jak ty.
Lotos j.w.
Grain skąd w Tobie tyle nienawiści?
Tak się zastanawiam czym by tu się zachwycić u mężczyzn... jedno mi tylko przychodzi do głowy...?
Martyno?
Lotos, tak, słucham?
MartynaM ach, nie powiem, nie wypada.
Lotos, nie wiem o co Ci chodzi? Co Ty masz na myśli?
Ja miałam na myśli intelekt, bo mężczyźni wiadomo - płeć brzydka, Ty Lotosie jeden, co??
MartynaM No przecież, że intelekt, a co innego.
Lotos, no tak, przecież to jasne.?
MartynaM hihihi....
Zapewne chodzi o intelekt. ?
Mądre i wyważone słowa?
Jak by nie było, bez względu na wiek...
Riggs↔Romantyzm, całym biustem. Taki dużym, to nawet przeciwności życiowe, odganiać można:))
Pozdrawiam?:)
Nie tylko panowie ? Kochajmy cycki ?
Ach panowie, panowie
wam tylko jedno w głowie
O niczym innym nie myślicie
Nawet w snach je widzicie
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania