Pierwszy listopada II
W milczeniu toczymy rozmowy
w dzień zimny listopadowy
tylko szum drzew na cmentarzu
przerywa przejmującą ciszę
w myślach za dusze odmawiamy
ciepłe dziękczynne modlitwy
litanie do wielkiej Bożej Miłości
uczyniwszy na piersi znak krzyża
płoną niezliczone znicze i lampiony
rozpraszają mroki ciemności
jeszcze własne kroki nieraz usłyszę
czy to nowa wędrówka się zbliża
i spakować przeszłość już czas
porudział znów trawnik zielony
a głowa siwymi włosami
nie od dziś przecież jest pokryta
piszę w ten dzień słowami
które dobry anioł przeczyta
zapisze w księdze wiecznej pamięci
zostaną na zawsze pośród nas
w sercu duszy albo barwnym witrażu
nasi wszyscy święci
Komentarze (31)
Przecież konto było skasowane na gorącą prośbę jego właściciela :)))
Ale przychlast razem ze swoim klonem :)))
Ty naprawdę jesteś chory. W takim dniu robić gównoburzę ? Idiota- to mało powiedziane.
Misiu M można się było tego po nim spodziewać braciszku
Mirek świrek
Misiu M Co ma data do rzeczy pajacu?
Gromko wszystkim ogłosiłeś zlikwidowanie konta.
Gdzie masz wstyd i honor?
Dlaczego jesteś idiotą?
13mirek przestań tu trolować wracaj do swoich wypocin
Ciekawy1 A ty autor, czy policja?
Gówno cię obchodzi, jak próbuję dociec cudu.
13mirek trolujesz w cudzym wątku zwykła postawa obywatelska wolontarystycznie pilnuję spokoju w wątkach nie troluj
Ciekawy1 Padnę ze śmiechu. Czołowy spamowicz pilnuje spokoju:)))
Spadaj. Będę pisał gdzie chcę i co chcę.
13mirek nie likwidację konta kretynie tylko odejście z portalu debilu
daty ani ja ani brat bałwanie nie podał
honor to mamy obaj a ty nie nigdy go nie miałeś psycholu
skoro nie umiesz rozmawiać i nazywasz innych idiotami to kim ty jesteś fanfuło ?
gemelarzem z szamba nawet nie jesteś gnoju
brata mi znieważył ćwok jeden
Ciekawy1 niestety przyjacielu -13mirek to nie tylko troll ale do tego imbecyl i jeszcze tym się chlubi
Misiu M czyli słusznie trolla przegoniłem;)
Misiu M Misiu, osobiście napisałeś, że zwróciłeś się do admina o likwidację konta.
Amnezja wygodna.
Misiu M Cudnie :)))
13mirek ale nie na tym portalu głupolu
Wzruszająca tematyka, zgodna z nastrojem dzisiejszego dnia. Dziękuję za ten wiersz. Pozdrawiam.
dziękuję Ciekawy1 i pozdrawiam rownież.
rzewne. To nie pochwała.
a jakie ma być Florianie ?
radosne ?
Byłam na cmentarzu. Zero pamięci o zmarłych. Zero zadumy. Każdy z telefonem przy uchu. Śmichy, żarty i bluzgi. Rewia mody i czekanie aż można będzie wreszcie wrócić do domu... na żarcie i popijawę.
A skąd wiesz co kto ma w głowie i czeka na żarcie i popijawę? I dlaczego przekonanie, że na cmentarz trzeba przychodzić w workach pokutnych?
A co to nie może ktoś sobie popić ciepłego jak wróci z cmentarZa? Zakazane?
IgaIga po prawdzie to jutro jest dzień zadumy i wspomnienie zmarłych a dzisiaj radujemy się i obchodzimy wszyscy imieniny naszych patronów
Misiu M ale skąd Iga ma to wiedzieć. Smutne w 1 z dziesięciu są już tacy zawodnicy, którzy nie wiedzą kim był judasz. I startują.
Ciekawy1 tak jak na tym portalu
a nuż się uda napisać naiwny koment za 5
Ciekawy1 - a Ty wiesz? Wątpię.
IgaIga są tacy Iga.
Nie pisałam o workach. I słyszę co ludzie mówią. Nie muszę zaglądać do ich głów.
Myśli się słyszy?
To ciekawe. Masz paranormalne zdolności.
Słowa, ciekawy. Ludzie używają do mówienia słów. Nie myśli.
Ciekawy*
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania