...
...Autor: piszęwięcjestemCzytano 248 razyData dodania: 21.12.2021
Średnia ocena: 5.0 Głosów: 4
Zaloguj się, aby ocenić20
Chętnie bym to posłuchał śpiewane 5
Ja tylko robię za autora tekstu, ale również posłuchałbym, jeśli ktoś się odważy... Dzięki.
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (2)
Chętnie bym to posłuchał śpiewane
5
Ja tylko robię za autora tekstu, ale również posłuchałbym, jeśli ktoś się odważy...
Dzięki.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania