PIG - podli i głupi

Widać coraz wyraźniej, że władza w moim kraju nie ma żadnych hamulców moralnych, etycznych, które powstrzymywały by ją przed czynieniem rzeczy podłych. W polskich lasach umierają ludzie z głodu i wycieńczenia. Zziębnięte, przerażone rodziny, kobiety i dzieci pod lufami karabinów. Przerzucane jak cuchnące śmieci z jednej strony granicy na drugą. Z piekła do piekła i z powrotem. A wszystko to dla podniesienia słupków w sondażach. I nawet nie to jest najstraszniejsze, że rządzą nami ludzie podli. Najgorsze, że to się podoba. Nikt nam nie przyniósł tych podleców na bagnetach. Nie zainstalował przemocą w urzędach, nie przyspawał do stołków. Nie ma już „ruskich”, komuny, obcej armii na naszej ziemi. Daliśmy ludziom podłym władzę, a to czego im nie daliśmy sami sobie wzięli. Daliśmy Edkom z Mrożka teleskopowe pałki i przyzwolenie na ich użycie. A teraz patrzymy jak leją nas nimi na ulicach i jedni oczy mają okrągłe z przerażenia i niedowierzania, że to się wszystko dzieje, a inni mają oczy okrągłe z zachwytu, że wreszcie można bezkarnie bić. Ale większość po prostu patrzy i wszystko ma głęboko w dupie. I nawet świadomość że w naszych pięknych lasach leżą trupy zagłodzonych ludzi, którym decyzją naszych władz (ręka w rękę z Łukaszenką po drugiej stronie granicy) nie pozwolono podać kromki chleba nie spędza nikomu snu z powiek oprócz paru „oszołomów” typu Ochojska. Skąd taki zjazd? Skąd to przyzwolenie na podłość i obojętność? Gdzie te nasze korzenie chrześcijańskie? Korzenie okazały się korzonkami właśnie. Jesteśmy cywilizowanymi ludźmi. Czy na pewno? Czy coś się w nas nagle zmieniło? A może właśnie wracamy do tego, co w nas naturalne. Wyciągamy z piwnicy zakurzone waciaki i gumofilce. Waciaki otrzepujemy z kurzu, gumofilce oczyszczamy z zaschniętego gówna. Może nie wyglądamy pięknie, ale za to jak nam w tym wygodnie! Znowu jesteśmy sobą! Wyssaliśmy tę naszą swojskość i wsobność z mlekiem matki, śmietaną księdza. Wciągamy ją do płuc z dymem kadzideł i grilli. Utwierdzamy się nawzajem we własnych racjach nastrzykiwani jadem z Tiwi, bryzgoszczelne ścianki internetowych baniek chronią przed świeżym powietrzem. Powiedzmy, że jest dobrze.

Tylko co będzie dalej? Co będzie jak już wyrzucą nas z Unii Europejskiej, albo sami z niej wyjdziemy, bo przecież po co w niej być, skoro kurek z forsą zakręcony? Teraz jeszcze nasi pożal się Boże przywódcy jednak trochę się krępują w nadziei na tłuste przelewy z Brukseli jeszcze trochę się krygują. Ale kto nam da jakiekolwiek gwarancje bezpieczeństwa, kiedy tego zabraknie? Widać przecież, że ta władza dla utrzymania się na stołkach zrobi wszystko. Łącznie z doprowadzeniem do śmierci ludzi, którym powinno się pomóc. Więc co ich powstrzyma przed przemocą, kiedy okaże się że „suweren” się od nich odwróci? A przecież wiadomo, że łaska suwerena na pstrym koniu jeździ. Władza uzależnia jak narkotyk. Szczególnie ludzi słabych, niewykształconych, leniwych, pozbawionych jakichkolwiek talentów, pasji, zainteresowań. Zabrać im władzę, to jak zabrać butelkę pijakowi, działkę narkomanowi. Będą się przed tym bronić do końca. Naszego końca albo ich. Będą nas bić, zamykać w więzieniach, przyduszać do utraty tchu, razić paralizatorami, a może nawet strzelać będą. Kto wie? Będą sobie śpiewać w przerwach między dymaniem nas w dupę: „Dał nam przykład Łukaszenka jak zwyciężać mamy”.

My Naród – karpie cieszące się za nadchodzącej wigilii.

Średnia ocena: 4.7  Głosów: 12

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (60)

 • Grain 8 miesięcy temu
  Ogłaszam koniec polskiej psychiatrii
 • nagarnuszkusiostry 8 miesięcy temu
  zardzewiała brytwana zwariowała
 • cos_ci_opowiem 8 miesięcy temu
  Miało cię już tu nie być.
 • nagarnuszkusiostry 8 miesięcy temu
  cos_ci_opowiem ona nas kocha
 • cos_ci_opowiem 8 miesięcy temu
  Na temat przyjmowania uchodźców selekcjonowanych i przysyłanych przez duet Putin-Łukaszenka mam nieco inne zdanie, natomiast suweren póki co radośnie pląsa w rytm Żenka podczas gdy niszczona jest Polska przez ekipę posługującą się najgorszymi wschodnimi wzorcami.
 • pansowa 8 miesięcy temu
  Duch się pojawił! :)))
  Na każdym portalu było to samo.
  Chyba zrezygnował z wizyt i psychiatrzy robotę stracili.
 • nagarnuszkusiostry 8 miesięcy temu
  Z ziemii Wolskiej do Polskiej
 • Grain 8 miesięcy temu
  Tekst będzie bez 3-j litery alfabetu - klawiatura.

  Zastanaiwłem się kto głosuje na taką Jahirę, Szajbus- Bajbus a tu jest odpowiedz i na inne pytania do czego prowadzi oglądanie tylko jednej staji w której ostatnio oborowy Tusk nawijał o Orwellu.

  Póki co suweren wybrał kogo wybrał i trzeba odzekać do następnych wyborów - o ile ta dzicz szanuje demokrację . ale mniejsza o to. Może nie wszystkie głosy, ale większoś będzie popariem pierwszego wpisu. większoś userów z oberhamem i oberidiotką nie ma ni rajonalnego do powiedzenia. W pierwszej hwili żal mi bylo autora . Ale o tam, polska psyhiatra już się z tego nie podniesie.
 • Patriota 8 miesięcy temu
  Zalecam wizytę u okulisty. Na granicy same młode byczki tęskniące za darmowym socjalem.
 • cos_ci_opowiem 8 miesięcy temu
  To chyba się cieszysz, że będziesz miał czym szorować zęby?
 • pansowa 8 miesięcy temu
  Pewnie marzysz skrycie o takich bryczkach😁
 • cos_ci_opowiem 8 miesięcy temu
  pansowa kto go tam wie... w damskie ciuszki już się tu przebierał. xD
 • Grain 8 miesięcy temu
  Jednak psychiatra jest bardziej potrzebny.
 • cos_ci_opowiem 8 miesięcy temu
  Ile rent w tym roku?
 • Grain 8 miesięcy temu
  cos_ci_opowiem za 21 dni będę emerytem, a kigja jak była tak będzie pierdolnięta - chociaż to u niej postępuje szybciej niż waloryzacja. Naśmiewanie się z kogoś że jest rencistą to najlepsze świadectwo.
 • cos_ci_opowiem 8 miesięcy temu
  Grain fajnie to musi być będąc od lat na utrzymaniu społeczeństwa układać przyszłość młodzieży.
 • Grain 8 miesięcy temu
  cos_ci_opowiem przynajmniej nie jestem pierdolnięty
 • cos_ci_opowiem 8 miesięcy temu
  Grain KWIIIIK KTO TYLE DAŁ CO PIS DA TRZYNASTKA CZTERNASTKA AZAPEO KWIIIIIK
 • Nadleśniczy Nuncescu 8 miesięcy temu
  Wyszłeś na ulicę? Pahdą, wyszedłeś?
  W celu protestu?
  Siedzisz na dupie i pierdolisz, żeby coś zmienić.
  Jesteś z tych, co gdyby im powiedzieć:"Rusz pan, pójdziem za panem!", odpowie "A dlaczego ja??"
  Nie żebym się czepiał.
  Mam ten komfort, że wiem, że zrobić można coś w grupie. A grupy nie ma.
  I dlatego się nie ekscytuję.
 • skandal 8 miesięcy temu
  trochę mi zdrowie nie pozwala na aktywny protest. wskaż w którym miejscu pierdolę, żeby coś zmienić? tylko mi smutno po prostu.
 • cos_ci_opowiem 8 miesięcy temu
  A dlaczego Polacy zaczęli obalać komunę? Nie dlatego, że się ludowi tak nie podobała, bo o kapitalizmie i jego realiach mieli takie samo jak ja o życiu w realnym socjalizmie. Widzieli tylko zachodni dobrobyt przez te parę szczelinek w murze i wiedzieli, że można tam sobie pozwolić na więcej, jeśli mamy na myśli wolność słowa. Lud się zaczął na ostro burzyć, bo wzrosły ceny podstawowych produktów - i teraz będzie to samo. Lud, a przynajmniej zwolennicy PiG, Konfabulacji i różni bierni (czyli jak zliczymy do kupy - większość) nie widzi niszczenia Polski, dopóki micha pełna i na głowę nie pada. Ta władza musi zatoczyć podobne kółko jak komuna, oby tylko nie musiało to trwać 30+ lat i obyśmy po drodze nie wpadli we wschodnią strefę wpływów, a na to się zanosi tym razem bez żadnej wojny - jak widać do podboju dziś niekiedy wystarczy zwykła głupota.
 • skandal 8 miesięcy temu
  cos_ci_opowiem ano racja.
 • cos_ci_opowiem 8 miesięcy temu
  skandal Na chwilę wzburzyły się kobiety, bo dotarło do nich, że w razie nieszczęśliwego przypadku będą musiały rodzić chazaniątka, ale patrząc po sondażach, chyba im przeszło. To ja już nie wiem, co może spowodować wkurw i zmianę kursu. Chyba tylko ta micha i kawałek strzechy nad głową, jak zabraknie, to się lud wqrwi, tymczasem odliczajmy do kolejnej kadencji przerabiania Polski na demokrację z przymiotnikami.
 • Patriota 8 miesięcy temu
  Marzenie ściętej głowy, żeby wszyscy idioci wynieśli się na Białoruś, oczywiście w celu pomocy islamskim terrorystom w łagodnym lądowaniu na socjalu u duetu Łukaszenki i Putina. Życzę powodzenia i miłego cateringu. Dlaczego ściętej. Bo nawet Łukaszenko takich idiotów nie przyjmie, a co najwyżej wsadzi do łagrów.
 • pansowa 8 miesięcy temu
  Ty sobie wybierz paru dla siebie.
  Pamiętaj, że to byczki...
 • Garść 8 miesięcy temu
  Czasami mniej, znaczy skuteczniej.
  Ale masz rację, nie wiadomo, czy pałek sprawdzonych w biciu kobiet na protestach, nie odczują również ukochani wyborcy Przestępców i Gangsterów. Kwestia czasów.
  Dzisiaj mogliśmy posłuchać sprawozdaniu Najwyższej Izby Kontroli o przekrętach na 280 mln złotych w ministerstwie Ziobry.
  Ośmiorniczki zazdrość skręca na talerzu.
 • Grain 8 miesięcy temu
  Dowody, dowody i wyroki sądów. Akurat to się przypadkiem /lub nie/ zbiega w czasie podjęciem przez Ziobrę próby dokończenia reformy sądownictwa.
  Tak możesz ponawijąć do równie rąbniętych z garści.
 • Patriota 8 miesięcy temu
  Grain nie wiem, czy prymitywy zrozumieją ten przekaz.
 • Garść 8 miesięcy temu
  Masz nadzieję, że zawyżyli straty z pieniędzy publicznych też o 15005 % ? xD
  Trudno nie doceniać chichotu historii. Swój swojemu... w tej sytuacji głodne kawałki nie przejdą.
  Dowody są w ministerstwie sprawiedliwości (o ile nie zginęły czymś zalane) i sprawozdaniu urzędników NIK-u, a wnioski w pismach kierowanych do premiera i prezydenta.
 • Grain 8 miesięcy temu
  Garść dowody, dowody. Nie życzeniowe kawałki
 • Tjeri 8 miesięcy temu
  Grain sprawa Funduszu Sprawiedliwości jest bardzo dobrze umocowana. Podam Ci przykład z mojego otoczenia (znam jeszcze sprzed czasu NIKu). W Opolu wygrała konkurs fundacja założona chwilę przed ogłoszeniem konkursu. Zero doświadczenia, zero kadry. Zniknęła po kilku tygodniach nie/funkcjonowania. Adres okazał się prywatnym mieszkaniem. Przez kolejne miesiące województwo pozbawione było pomocy z FS.
  Dzieci w szkole zaś w ramach FS dostały darmowe... kamizelki odblaskowe. Zgroza.
  Dodam, że w poprzednich latach (znaczy przed przekrętami) z funduszu kasa szła na: pomoc prawną, terapeutyczną ("klienci" to często ofiary przemocy, zgwałcone kobiety, zastraszeni staruszkowie itp.) także materialną. Nieraz był to zakup węgla, zapłata czynszu, czy wysłanie dzieci na kolonię. Bardzo konkretna pomoc. A tu nieistniejąca fundacja i kamizelki dla dzieci. To tylko w Opolu. Nie wiem jak w innych miastach, ale raport NIK ma 200 stron.
 • cos_ci_opowiem 8 miesięcy temu
  Tjeri Alezapeło kwiiiiiiiik chrum
 • Tjeri 8 miesięcy temu
  cos_ci_opowiem
  Ło panie, wiadomo!
 • Grain 8 miesięcy temu
  Tjeri a jakieś inne przykłady - z twojej strony balustrady.
 • cos_ci_opowiem 8 miesięcy temu
  Grain przecież to ty tu jesteś od punktowania azapeło :)
 • Grain 8 miesięcy temu
  cos_ci_opowiem nie za takie idiotę jak ty
 • cos_ci_opowiem 8 miesięcy temu
  Grain co, jakie otake, w jakim to języku napisałeś/łaś/łoś? xD
 • Garść 8 miesięcy temu
  Grain, ja Ci tam życzę, naprawdę, kilkunastotysięcznej waloryzacji poborów xD
  We wrześniu inflacja wyniosła: 5,8 %. Kto wie jak podskoczy, kiedy kasa z unijnego funduszu wciąż blokowana.
  A za te rodziny gnane na zmarnowanie przez granicę zapłacimy w inny sposób.
  Terlecki za wyłączanie mikrofonu w połowie zdania i porównanie zdjęcia dziewczynki z Michałówa do zgubionej reklamówki. Dowód na nagraniu.
  Ludzie nie dzielą się na dobrych i złych w zależności od przynależności partyjnej.
  Na pewno część pisowskich posłów nie popiera szefów w tej haniebnej sprawie.
  Ale trzeba mieć empatię i charakter, aby zaprotestować.
 • Tjeri 8 miesięcy temu
  Grain czyli skąd? Co masz na myśli?
 • skandal 8 miesięcy temu
  Tjeri kurcze - to jest sekta. co musiałby zrobić ich najjaśniejszy pan, aby przestali mu ufać? nasrać na głowę? stwierdziliby, że to w sumie dobre nakrycie głowy na nadchodzące chłody. Grain byłby dobrym łupieżowym najjaśniejszego pana. to niepojęte.
 • Tjeri 8 miesięcy temu
  Grain
  Przez chwilę myślałam, że to faktyczne pytanie. Mój błąd.
 • Tjeri 8 miesięcy temu
  "Najgorsze, że to się podoba"
  I najgorsze jeszcze to, że przyzwyczajamy się. I kolejne kroki robią coraz mniejsze wrażenie.
  Niestety obywatele pozapisowi to zróżnicowana, niezorganizowana, niezmobilizowana czy wręcz bierna masa. Coraz mniej kroczków do katastrofy.
 • Patriota 8 miesięcy temu
  Matka Teresa zza biurka online się obudziła.
 • pansowa 8 miesięcy temu
  Patriota i wtedy natychmiast się oszołom pojawia, aby ogrzać się w jej słońcu.😁
 • Maurycy Lesniewski 8 miesięcy temu
  Cóż można rzec? Nie wszyscy są ślepi i nie wszystkim to się podoba. Tak długo jak znaczna część społeczeństwa, ta co widzi ale nie chce dostrzegać wyczynów rządu, albo zwyczajnie jej to nie obchodzi bo wolą sprzedawać wolność i godność za rozkradane ochłapy, które są im rzucane, nie zastosujemy oszołomów, chociaż jeszcze jest czas na to. Za chwilę tego czasu może już nie być. Za chwilę „wszystkim będzie musiało się wszystko podobać”, bo są dewastowane kolejne rygle, zapobiegające dyktaturze. Za chwilę!
 • cos_ci_opowiem 8 miesięcy temu
  Za późno.
 • Maurycy Lesniewski 8 miesięcy temu
  cos_ci_opowiem może i masz rację
 • Grain 8 miesięcy temu
  Dość dyktatury kobiet - rozdarła się Szajbus-Bajbus i i zaraz powtórzył to tłum. To tak samo idzie.
 • cos_ci_opowiem 8 miesięcy temu
  Grain mając tyle czasu na garnuszku podatnika mógłbyś się bardziej przykładać do śledzenia bieżączki :)
 • Grain 8 miesięcy temu
  cos_ci_opowiem znowu wjebałaś coś od Nitrasa, czy tak masz od dziecka
 • pansowa 8 miesięcy temu
  cos_ci_opowiem no proszę, a mnie tu ciągle zarzucano ten garnuszek😁
  Co to znaczy sprawiedliwe traktowanie(:
 • cos_ci_opowiem 8 miesięcy temu
  pansowa No wiesz, w odwróconej sytuacji bym tego nie wypominał jak teraz. Nie bądźmy hipokrytami albo bądźmy, ale nie ukrywajmy tego :)
 • pansowa 8 miesięcy temu
  cos_ci_opowiem rozumiem intencję w związku z teoriami i pierdołami prezentowanymi przez pacjenta😎
 • cos_ci_opowiem 8 miesięcy temu
  pansowa mnie drażni tylko jedno, że on potrafi dostrzec, że PiS dał, ale nie ogarnia, że musi dać przy takiej inflacji oraz komuś najpierw musi zabrać, bo PiS własnych pieniędzy to tak za bardzo nie ma.
 • pansowa 8 miesięcy temu
  cos_ci_opowiem Zabrać albo dodrukować.
  Te jego 70 zł będą spłacać nasze wnuki.
 • cos_ci_opowiem 8 miesięcy temu
  pansowa dodruk to też forma okradania.
 • pansowa 8 miesięcy temu
  cos_ci_opowiem No wiem, ale to wyjątkowy wypadek, kiedy za przestępstwo płaci ofiara.
 • skandal 8 miesięcy temu
  trudno cokolwiek zrobić. skoro tak się podoba suwerenowi. potem będzie jeszcze trudniej pod lufami karabinów.
 • Patriota 8 miesięcy temu
  skandal a co jedziesz do Putina? Powodzenia;)))
 • pansowa 8 miesięcy temu
  Patriota A Hitler kaput, to gdzie ty pojedziesz? :)))

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania