Pilks.

Październik, jak ryba w wodzie,

jak pustynny kwiat, zatopiony w bursztyn.

Skąd pustynia na progach,

skoro ryby wylewają się z wanien,

wprost pod rozpędzone stopy?

Że nie zdążysz jeszcze hamować,

a już jesteś po.

Już wylewa się miąższ, z pomarańczowych cieni,

co kwitną na parapet,

nigdy na parapecie.

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 1

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (32)

  • pitolik dwa lata temu

    Michael będzie zachwycony.

  • słone paluszki dwa lata temu

    Szalej ci się podoba i zakładasz kolejne konta, by go poderwać?
    Biedny stereo :(
    Niespełniona miłość do okularnika.

  • pitolik dwa lata temu

    słone paluszki, To człek szalony, nieobliczalny. A Michaela to sam wymyślił, tak jak wiele innych, pamiętasz Nyyu czy coś?

  • pitolik dwa lata temu

    słone paluszki, Inne oblicze szaleńca https://www.opowi.pl/profil/nyuu/

  • słone paluszki dwa lata temu

    pitolik
    Oczywiście, że pamiętam, bo od razu napisałam, że to klon. To było oczywiste.

  • pitolik dwa lata temu

    słone paluszki, To Szalejowi. wolno.

  • słone paluszki dwa lata temu

    pitolik
    Ale o co ci chodzi tak wogle.
    Przeszkadza ci łysy typ piszący wiersze i mający kobiece nicki?
    Kogo to obchodzi?
    Policję mogłoby, gdyby robił coś na nielegalu, ale to niegroźny literat.

    Daj se siana.

  • pitolik dwa lata temu

    I królewnę zepsuł, się go bała i dlatego poprosiła o wieżę.

  • pitolik dwa lata temu

    słone paluszki, To obroku nie bedzie?

    O co mnie chodzi? Posądzał mnie, że jestem Ruchawica Pańska! Łon mozę, bo łysy w okularach, niech se zapuści brode jeszcze.

  • słone paluszki dwa lata temu

    pitolik
    Twoją królewnę zepsuł? A podobno to baba z jajami i ma taki świetny charakter, charyzmę, cha_coś_tam.

    Miał prawo posądzać. Ja ciebie o różne rzeczy posądzam, ale nie chce mi się o tym pisać.

    Jeżeli obaj dobrze się bawicie, to nie będę się wtrącała, ale męczy mnie ta sytuacja. Bo ciągle jakiś debil wyskakuje z debilnym komentarzem.

  • pitolik dwa lata temu

    słone paluszki, Jak mu się jaźń rozjeżdża, to inni mają brać po pysku, od jego (jednej z różnych) skinheadoskiej natury?

    Baba, ale tak wredna.

  • pitolik dwa lata temu

    słone paluszki, Jak szczupaki na blachę łowił, to falistą do liny przypiął i wyciągarkę odpalił, potem połówki zbierał. Ty se poczytaj, co w slangu jest "na blachę", a ten od razu w sadyzm.

  • pitolik dwa lata temu

    słone paluszki, https://www.corona-fishing.pl/artykuly/jak-lowic-na-blache/
    https://www.corona-fishing.pl/poradnik/Wahadlowki/13,,0,1

    Dzie tu pisze, żeby arkuszami falistej?

  • słone paluszki dwa lata temu

    pitolik
    Ale co ty chesz? Co ty jesteś serwis, chces, dorosłego chłopa w dodatku literata o ego większym od kuli ziemskiej naprawić?!

    On ma w tym życiu jedno zadanie - pisać wiersze - reszta jest bez znaczenia.

  • słone paluszki dwa lata temu

    pitolik
    Nie wchodzem w podejrzane linki.
    Zapomnij.

  • pitolik dwa lata temu

    słone paluszki, To o łowieniu ryb, a Ty zara, że fisting! Fishing, od fish - ryba.

  • pitolik dwa lata temu

    słone paluszki, Jedno zadanie i tyle tożsamości, każda kuta na inny charakter, na powieść się pewno przymierza.

  • Szalej. dwa lata temu

    pitolik ej, ale ty wiesz, że jak będziesz łaził i mówił, że tamto wymyśliłem sobie ja, to nawet jak jakiś idiota w to uwierzy, to nie sprawi, że to stanie się prawdą? 😅
    Każdy już dawno zapomniał o sprawie, a ten będzie pierdolił swoje lamenty 😅

  • Szalej. dwa lata temu

    słone paluszki ej, moje ego jest akurat proporcjonalne do możliwości 😅

  • aldonella dwa lata temu

    Szalej. Ciekawy wiersz, zupełnie nie rozumiem drwin co niektórych.

    pozdrawiam

  • pitolik dwa lata temu

    Szalej., A skond ja bidny, gupi mam to wiedzieć? Fakt to fakt, wstydzić jest sie czego.

  • Szalej. dwa lata temu

    pitolik więc się wstydź. Chociaż tyle, żeś nie do końca zryty 😅

  • Szalej. dwa lata temu

    aldonella taki urok miejsca. Tu uwielbiają manipulacje 😅

  • pitolik dwa lata temu

    Szalej., Ja się wstydzę, ja cały czas się wstydzę, że nie do końca.

  • pitolik dwa lata temu

    Szalej., Dobre, to do aldonelli.

  • Szalej. dwa lata temu

    pitolik dobrze, to jak już se popierdoliles głupot, to proszę mówić o tekście, nie autorze. Potem mówią, że mam przerośnięte ego, jak oni o niczym innym nie gadają, tylko o mnie 🤷🏿‍♂️

  • Szalej. dwa lata temu

    pitolik swoją drogą - żeby i to uciąć - nyuu, była moim jedynym dodatkowym kontem ☺️

  • pitolik dwa lata temu

    Szalej., Sława.

  • pitolik dwa lata temu

    Szalej., Wyznaj wszystkie grzechy, a dusza odpocznie.

  • słone paluszki dwa lata temu

    Ja stond idem, bo już mi się nie chce kontynuować.
    Bajó.

  • pitolik dwa lata temu

    Wróć jeszcze kiedyś, on chyba Ciebie lubi.

  • Michaell dwa lata temu

    Ciągle za mną tęsknisz Szaleju

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania