Pióro i noc
Noc to twórczy dzień,
W zeszycie – kolorowy cień.
Zgrabnie z nami bawi się,
Jak wielkie litery lśni gdzieś w tle.
Żyje sobie swoim życiem,
Z piórem w cichym ślubie skrycie.
To walentynkowa noc.
Noc to twórczy dzień,
W zeszycie – kolorowy cień.
Zgrabnie z nami bawi się,
Jak wielkie litery lśni gdzieś w tle.
Żyje sobie swoim życiem,
Z piórem w cichym ślubie skrycie.
To walentynkowa noc.
Komentarze (7)
Myślałam,że bardziej się postarasz;)
Aeliora Okej to która z moich, prac tobie się najbardziej podoba?
Dedal każda po kolei cos w sobie ma ,zresztą każda jest odpowiedzią;)
Aeliora Dobra odpowiedź taka dyplomatyczna.😁
Dedal powinienes się juz wszystkiego domyslec...;)
Aeliora 😁👍
Chodz doceniam to ciche ukryte wyznanie milosne:)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania