Pisanie na wodzie
Pisanie na wodzie —
tak nierealne,
a jednak prawdziwe jak marzenie.
Rozpływa się jak sen,
jest i znika w tej samej chwili,
jak oddech,
którego nie da się zatrzymać.
Wszystko jest ulotne —
słowa, ślady, pismo na kartce.
Po nas zostanie tylko cisza,
w której żyją
pamięć i wspomnienia.
Komentarze (6)
Uczynki idą za nami do Wieczności ,pamiętaj o tym
,,bo byłem głodny a daliście Mi jeść..." byłem spragniony a daliście mi pić"....
,,wszystko co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnie uczyniliście.. "
Widzę, ze moje pisanie tez jest zbędne..
Pulinaaa mylisz się jest potrzebne by powstała pamięć jak i wspomnienia
Dedal pisales ze wkoncu odkryje prawdę, ale jaka ?ze wspomnien?
Pulinaaa Póki co szukam jej w sobie ,między słowami,obrazami,wspomnieniami.
Dedal prawda jest tylko jedna.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania