Pisanie na wodzie

Pisanie na wodzie —

tak nierealne,

a jednak prawdziwe jak marzenie.

Rozpływa się jak sen,

jest i znika w tej samej chwili,

jak oddech,

którego nie da się zatrzymać.

Wszystko jest ulotne —

słowa, ślady, pismo na kartce.

Po nas zostanie tylko cisza,

w której żyją

pamięć i wspomnienia.

Średnia ocena: 2.8  Głosów: 5

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (6)

  • najmniejsza pół roku temu

    Uczynki idą za nami do Wieczności ,pamiętaj o tym
    ,,bo byłem głodny a daliście Mi jeść..." byłem spragniony a daliście mi pić"....
    ,,wszystko co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnie uczyniliście.. "

  • Pulinaaa pół roku temu

    Widzę, ze moje pisanie tez jest zbędne..

  • Dedal pół roku temu

    Pulinaaa mylisz się jest potrzebne by powstała pamięć jak i wspomnienia

  • Pulinaaa pół roku temu

    Dedal pisales ze wkoncu odkryje prawdę, ale jaka ?ze wspomnien?

  • Dedal pół roku temu

    Pulinaaa Póki co szukam jej w sobie ,między słowami,obrazami,wspomnieniami.

  • Pulinaaa pół roku temu

    Dedal prawda jest tylko jedna.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania