Płatki róż

Usycham jak płatki róż,

Jestem chwiejna jak fale mórz.

Dziś tak kolorowo jest na niebie,

I szukam gdzieś tam siebie.

 

Kto bedzie na twoim pogrzebie ?

Zagrzebie części mnie w glebie ?

Z policzków ciekną slone łzy,

Kiedyśmy to byliśmy my.

 

Po moich ostrych słowach,

Zamkniętych w naszych ramionach,

Po drodze mlekiem zalanej,

Wciąż idziemy dalej.

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 2

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (12)

  • o nim pseud 04.02.2024

    Nigdy wcześniej nie widziałem tak pięknie gwiaździstego wiersza. Porusza.

  • Grafomanka 04.02.2024

    Weź się nie wygłupiaj...

  • o nim pseud 04.02.2024

    Grafomanka Boże co się tu wyprawia na tym portalu.
    Już nawet pochwalić nie można, bo od razu zarzuty, że szydera...

  • Grafomanka 04.02.2024

    o nim pseud, to nie zarzuty, to pewność.
    Drań z Ciebie, wiesz?

  • o nim pseud 04.02.2024

    Grafomanka A ciebie nikt nie lubi

  • Grafomanka 04.02.2024

    o nim pseud, nieprawda. Ty mnie lubisz...🤣

  • o nim pseud 04.02.2024

    Grafomanka Ale jestem draniem

  • Grafomanka 04.02.2024

    o nim pseud, to dobrze. Jakbyś był słodki, to każda by chciała ciebie zjeść, a tak mam wszystko dla siebie...😁

  • o nim pseud 04.02.2024

    Grafomanka Czyli... już wiem, dlaczego nie podoba Ci się, gdy chwalę nie twoje wiersze.

  • Grafomanka 05.02.2024

    o nim pseud, kiedy zaczniesz chwalić moje, przestanę pisać...

  • o nim pseud 05.02.2024

    Grafomanka :)))

  • _KresKa_22_ 05.02.2024

    Fajnie

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania