-

-

Średnia ocena: 4.7  Głosów: 12

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (40)

  • Aisak 02.06.2018

    zmieniłabym tytuł, bo jest zbyt oczywisty, a opis jest bardzo metaforyczny, naprawdę genialny.
    wolałabym tytuł lekko zawoalowany.

  • Szudracz 02.06.2018

    Aisak, zaskoczyłaś mnie niesamowicie. :)
    Tytuł zmienię, tylko wpadnie mi do głowy pomysł. :)
    Dzięki wielkie. :)

  • Dekaos Dondi 02.06.2018

    Ojej zdążyłem!!! Bardzo, bardzo mi tekst podszedł!!! Najbardziej 3 pierwsze wersy.
    Aż żar bije ze strony. Pozdrawiam→5

  • Szudracz 02.06.2018

    Dekaos O żeż Ty! Udało Ci się. :)
    Miło bardzo i dzięki. :)

  • Ozar 02.06.2018

    Sorka, ja tak z boku, bo tematyka dla mnie obca, ale czyta sie całkiem dobrze. Ja nie oceniam tylko pisze jak coś czuje. Napisałeś " z deskami rozpalonymi wznosi się piruet" - to kurde dobre, bo ogień często robi piruety nie paląc się prosto tylko kręci na około. Tak tylko napisałem co mi do łba przyszło. 5 +

  • Szudracz 02.06.2018

    Ozar Też piszę jak czuję. :)
    Dzięki, że zostawiłeś spostrzeżenia. Pozdrawiam. :)

  • Aisak 02.06.2018

    Szu, wszyscy wiedzą co to Czerwony kur, nie lepiej byłoby na przykład -
    Czerwony taniec, albo Pąsowy balet albo Karmazynowy piruet na deskach teatru
    do wyboru, do koloru.
    Nic oczywistego.

  • Aisak 02.06.2018

    teraz pomyslałam, że może mój komentarz ma ton nakazujący, ale naprawdę nie ma.
    WSZYSCY JESTEŚMY WOLNYMI LUDŹMI.

  • Szudracz 02.06.2018

    Aisak Absolutnie nie masz co się przejmować jakimiś nakazami. Odsypiam wczorajszą imprezę, stąd moje opóźnienia w odpowiedzi na komentarze. Wybacz. :)
    Zaraz wybiorę któryś z Twoich propozycji. Podobają mi się wszystkie. Dziękuję za sugestie i pomoc. :)

  • Aisak 02.06.2018

    bardzo mi miło, Szu :)

  • troxx 02.06.2018

    W tekście czuć ten żywioł. Taniec ognia :) Aż mi ciepło :D

  • Szudracz 02.06.2018

    troxx Nie rozgrzewa się za bardzo. :)
    Dzięki i pozdro. :)

  • Szudracz 02.06.2018

    Rozgrzewaj*

  • troxx 02.06.2018

    Szudracz dlaczego nie?:) Pozdrawiam też :)

  • Adam T 03.06.2018

    A ja widzę tu tekst o straszliwej nieśmiałości, takiej, która niszczy zewnętrznie i wewnętrznie. Dlatego ten tytułowy pąs pasuje idealnie. A może po prostu ten pąs mi to zasugerował, nie wiem, mniejsza. Nieśmiałość (obsesyjny wstyd) to siła niszcząca.
    Oczywiście, może być też namiętność, równie destrukcyjna, samodestrukcyjna, zwłaszcza, kiedy nie spełniona.
    A jedno i drugie to zagłada kompletna.
    A może po prostu widziałaś płonącą belkę ;))
    Mnie się podobało.
    Pozdrawiam ;)

  • Szudracz 03.06.2018

    Adam Cieszę się, że zerknołeś i zostawiłeś swoją ścieżkę interpretacji. ????
    Dzięki ogromne. ????

  • Szudracz 03.06.2018

    Szudracz E kurde, miały być uśmiechy. Dorzucam więc zamiast tych znaków zapytania. :))

  • Pasja 03.06.2018

    Witam niedzielnie
    Blichtr sławy i blasku przemija. Ogień wypali się i zostanie... wspomnienie. Przypomniałaś mi tym tekstem Ten taniec Renaty Przemek.

    zgliszcza stosu
    pokryje wichru szum

    Pozdrawiam cieplutko

  • Szudracz 03.06.2018

    pasja Ten balet jest z nawiązaniem do Twojego tematu na LBnR. Czasami posiłkuję się tamtymi zadaniami, żeby nie pisać pomysłami z kapelusza. :)
    Dzięki serdeczne. :)

  • Pasja 03.06.2018

    Szudracz wrzucaj na Bitwę, bo taka cisza tam. Może ruszysz z kopyta.
    proszę i pozdrawiam serdecznie

  • Szudracz 03.06.2018

    pasja Pogubię przy okazji podkowy. :)
    ok, wrzucę. Dzięki. :)

  • Pasja 03.06.2018

    Szudracz Aż 50 pdkówek uśmiechu!
    Dzięki i link wrzuć

  • Szudracz 03.06.2018

    pasja Wrzucony, dzięki serdeczne. :))

  • Hej Szu :)
    Naprawdę ciekawy utwór. Nasuwa mi się jesienny, "armagedoryczny" fala podmuchu ognia... Rozbudziłaś we mnie, nie wiem czy w zamierzony sposób, czy nie , wizję wygasających się zgliszcz, po końcu świata.
    Ocena wiadoma.
    Pozdrawiam

  • Szudracz 03.06.2018

    Hej Maurycy :) Nic nie mogę sugerować. :) Pozostawiam wolne pole do manewru pod rozmyślania.
    Przypomniał mi się mój pierwszy wiersz, też był z wiązany z baletem. :)
    Dzięki bardzo. :)

  • Witamy pierwszy wiersz w Bitwie. Brawo!

  • Szudracz 03.06.2018

    Literkowa Dzięki :)

  • Tina12 03.06.2018

    Metaforycznie a za razem lekko. Jestem na tak Xd

  • Szudracz 03.06.2018

    Tina12 Dzięki i pozdrawiam. :)

  • Aisak 03.06.2018

    Och, jaki ładny tytuł wymyśliłam.
    Jestem wspaniała :]

  • Szudracz 03.06.2018

    Asiak Jesteś, jesteś. :) Przybrał na sile. Dzięki jeszcze raz. :)

  • Agnieszka Gu 08.06.2018

    Witam,
    Bardzo ciekawy, pełen żywiołowości tekst.
    Ostatnie:
    "zgliszcza stosu
    pokryje wichru szum" — rewelacyjne
    Pozdrawiam :)

  • Szudracz 08.06.2018

    Agnieszka Dzięki serdeczne. :) Pozdrawiam. :)

  • Justyska 10.06.2018

    Szudracz obraz jako stworzylas jest mega wyjątkowy. Cacko ten wiersz jak dla mnie!

  • Szudracz 10.06.2018

    Justyska Cieszy mnie to, że obraz się wyłonił. :)
    Dzięki wielkie. :)

  • Zapraszamy na Forum. Głosowanie rozpoczęte

  • Szudracz 15.06.2018

    Literkowa Dzięki za info. :)

  • Canulas 15.06.2018

    Ładny obraz, Szudraczynio.
    Balet żywiołów jak ta lała

  • Szudracz 15.06.2018

    Can,, Lała''? :)) Co ona tam lała? :))) Uwielbiam literówki. :)
    Dzięki za zerknięcie na ten łobrazek. :)

  • Zapraszamy Autorkę do zagłosowania!!!
    Ostatni dzwonek.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania