.

.

Średnia ocena: 4.0  Głosów: 6

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (6)

  • TrzeciaRano 25.10.2018

    Długo się jeszcze będą szukać????

  • jolka_ka 25.10.2018

    Aż się znajdą.
    Fajnie, że śledzisz. Schlebia mi to. Pozdrawiam ten i drugi Twój nick :)

  • Dekaos Dondi 26.10.2018

    Przeczytałem dokładnie 4 i 5. Nie Żałuję. Było warto. Może gdyby było mniej wstawek narracyjnych w dialogach, to by było jeszcze płynniej.
    Mam na myśli formę. Ale to takie moje subiektywne ino. Pozdrawiam→5

  • jolka_ka 26.10.2018

    Popracuję nad tym. Możliwe, że masz rację. Dopiero się zaprzyjaźniamy z dialogami ;P Dziękuję za uwagę i komentarz!

  • Justyska 26.10.2018

    No aż człowieka zżera żeby zobaczyć te zdjęcia. Całe to ogromne zainteresowanie i ludzie przed galerią wydaje się trochę surrealistyczne. Jest tu jakaś magia. Pisz, pisz.
    Pozdrówka i 5!

  • jolka_ka 26.10.2018

    Tak, być może nieco przesadzone, a może nie. Kto wie :D Dziękuję za komentarz i tu :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania