Przeczytałem dokładnie 4 i 5. Nie Żałuję. Było warto. Może gdyby było mniej wstawek narracyjnych w dialogach, to by było jeszcze płynniej.
Mam na myśli formę. Ale to takie moje subiektywne ino. Pozdrawiam→5
No aż człowieka zżera żeby zobaczyć te zdjęcia. Całe to ogromne zainteresowanie i ludzie przed galerią wydaje się trochę surrealistyczne. Jest tu jakaś magia. Pisz, pisz.
Pozdrówka i 5!
Komentarze (6)
Długo się jeszcze będą szukać????
Aż się znajdą.
Fajnie, że śledzisz. Schlebia mi to. Pozdrawiam ten i drugi Twój nick :)
Przeczytałem dokładnie 4 i 5. Nie Żałuję. Było warto. Może gdyby było mniej wstawek narracyjnych w dialogach, to by było jeszcze płynniej.
Mam na myśli formę. Ale to takie moje subiektywne ino. Pozdrawiam→5
Popracuję nad tym. Możliwe, że masz rację. Dopiero się zaprzyjaźniamy z dialogami ;P Dziękuję za uwagę i komentarz!
No aż człowieka zżera żeby zobaczyć te zdjęcia. Całe to ogromne zainteresowanie i ludzie przed galerią wydaje się trochę surrealistyczne. Jest tu jakaś magia. Pisz, pisz.
Pozdrówka i 5!
Tak, być może nieco przesadzone, a może nie. Kto wie :D Dziękuję za komentarz i tu :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania