Po drugiej stronie
Kiedy już zamknę oczy na zawsze,
co zastać mogę po drugiej stronie?
Może dopiero życie się zacznie,
a może właśnie to będzie koniec?
Czy czeka na mnie tam ktoś mi bliski?
Czy ktoś mi bramę niebios otworzy?
Może zapomnieć przyjdzie o wszystkim
i usnąć błogo w ramionach bożych?
Spoglądam w niebo, dręczą pytania.
Co kryje w sobie niebieska otchłań?
Czy Boga spotkam tam, czy szatana?
Czy mnie wygonią? Czy każą zostać?
Może za grzechy zapłacić muszę
i z lucyferem wypić herbatę?
Może przygarnie ktoś moją duszę
i mnie oswoi z tym drugim światem?
Komentarze (8)
"Takie będą Rzeczypospolite przy PiS-owskim młodzieży chowaniu? Będzie to kraj ortodoksów, fundamentalistów, narodowców i nacjonalistów, konserwatystów i bojących się świata, nieznoszących ludzi innych nacji i innego koloru skóry, wyznających inną religię niż polski katolicyzm, znających świetnie obrzędowość religijną, ale gorzej z teologią".
„Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie".
------------------
Nie bój się boga, nie bój się szatana>
A czy jest coś po drugiej stronie lustra?
Pisz poezję i żyj do końca szczęśliwie
NO!
Tak zrobię;) Dzięki za komentarz.
Z przyjemnością zauważyłam włożoną pracę w rym... jeszcze przeplata się dokładny, ale już widać postępy.
Jestem z Ciebie dumna. 10
Wow, dziękuję :)
Rym nie jest modny. to było kiedyś
Coś takiego!
NO!
E.T. 1979, tylko nie słuchaj portalowych głupków. Sami niczego nie osiągnęli i innym by nie dali... obcykasz sobie rym, na początku trochę pracy, później z automatu idzie... wtedy na rytmie się skupisz. Po kolei wszystko.
Ty grafka jesteś schizo.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Rytm, ważniejszy od rymu. taka teraz zasada.
Zresztą!
I tak wiesz swoje.
Tylko swoje
Tyko swoje.
NO!
Ludzie nie nauczajcie się rymów w wierszach.
NO!
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania