Podoba mi się bardzo. Piątka, jeżeli ma to dla Ciebie znaczenie.
P.S.
Skąd to zjawisko "ad personam" pod Twoimi wierszami mnie tylko zastanawia. Czy to wynik zawodów, rywalizacji, czy to po prostu internet w swej krasie tylko.
Wszędzie ją banują, na każdym portalu za spam, ale jej się wydaje że jest ''oryginalna''
Kiedy każdy zacznie to zgłaszać do Admina, bo ja zacznę, wreszcie się uspokoi i z sensem będzie pisała, bo może trzeba kierunek jej wskazać, skoro sama znaleźć nie chce...
Dokładnie... no jak mogłam poprosić o usunięcie głupich wpisów? Tragedia wprost.
Niewyobrażalna... bo przecież każdy może przyjść i pisać w oderwaniu od rzeczywistości... no i teraz może, nawet zachęcam... hahaha
MartynaM, Sama pisałaś, że się pochlastasz, to ja polecam lepszy efekt wizualny - jak uzyskać. Niemiecki nożyk za 5, 50 taki mały (nie stołowy) do kuchni.
odezwała się ta, która nie donosi... ja prosiłam o usunięcie wpisów, bez żadnej szkody dla autora tych głupot,
ty donosisz na mnie, stąd ciągle dostaję info od Admina.
Udawaj dalej świętą... może i jakiś głupol ci uwierzy. Hahaha
"znów przyszła noc a z nią ostatnia próba i widzę znów nagość twego ciała
nie myślę już, bo jesteś taka cudna, seks to czar szaleństwo mnie ogarnia,
słyszę twój szept rozkoszny pełen szczęścia a potem szał, ruch i uniesienie"
Łukaszenkow, No widziałem "Szał" Podkowińskiego, myślę, że nic jej nie zabraknie do realizacji w jeszcze lepszym wydaniu, bardzo to tłumi w sobie, więc kiedy eksploduje, to po całości.
paluszki z paczuszki, Jesteś nimfomanką, to widać, to nawet fajne jakby taką mieć pod ręką - no - w zasięgu, napalona, ciągle chętna, szalona w realizacji...
yanko wojownik 997 poznał mnie dogłębnie... tylko nie przypominam sobie, żebym była zakochana, ale może nie musiałam, wystarczyło że zamieniłam z kimś kilka słów... to jak miłość. hahahaha
Łukaszenkow, Dałeś mu niechcący jakąś nadzieję, teraz nie odpuści, jak mu strzelisz w nogę to wystarczy, nie będzie mógł cię dogonić, ale musisz szybko chodzić od teraz.
Pasja, Pasjo, jako że jest to portal literacki, dozwolone jest tu stosowanie zabiegu fikcji literackiej, także w komentarzach, które są zazwyczaj pisane przez literatów. Łukaszenkow skorzystał z tej możliwości i stworzył postaci oraz zdarzenia. Zauważ, że wszystkie wpisy mają tyle wspólnego z prawdą, co mitologie z bogami.
Chodzi o fikcję literacką, bo o co innego może chodzić na portalu literackim - o prawdę, samą prawdę i tylko prawdę? Kto chce prawdy, to na fejsa, na coś tam, tam są fakty przeniesione z realnego świata, ten tu, jest wymyślany na bieżąco.
Komentarze (294)
A pastuszek chudy, bosy małą krówkę gna
A Bettina już od rana na portalu zwariowana
i tak co dzień, i tak stale jakby rozum coraz dalej...
Kłaniam się, miłego dnia.
Podoba mi się bardzo. Piątka, jeżeli ma to dla Ciebie znaczenie.
P.S.
Skąd to zjawisko "ad personam" pod Twoimi wierszami mnie tylko zastanawia. Czy to wynik zawodów, rywalizacji, czy to po prostu internet w swej krasie tylko.
Wszędzie ją banują, na każdym portalu za spam, ale jej się wydaje że jest ''oryginalna''
Kiedy każdy zacznie to zgłaszać do Admina, bo ja zacznę, wreszcie się uspokoi i z sensem będzie pisała, bo może trzeba kierunek jej wskazać, skoro sama znaleźć nie chce...
Z 13 komentarzy zostało 5...
Było 13ście?
Było... a co ty też ze Słoną przyszedłeś matematyki się uczyć?
MartynaM, Tak, od 10+.
yanko wojownik 997
I jeden taki sie ostał w chmurze naszej wielebnej Mistrzyni słowa:
"Idź bełkotać gdzie indziej, bo cię zgłoszę do Admina za spam.
Nie mam ostatnio tolerancji dla... myślących inaczej."
" Na miły Bóg" wkoleja ludzi z własnych torów
Nonsferatu, też ubolewam że z ciebie taka oferma losu, która niczego nie potrafi napisać... szczekaj, może w tym chociaż będziesz dobry...
Nonsferatu, Ma focha, teraz. Kasuje tekst, bo ludzie nie są radośni, że czyni na podobieństwo pewnej złej królowej.
yanko wojownik 997 nawet z tą ciamajdą trzyma... dobre. Brawo Yanko!
MartynaM, A Ty postąpiłaś, jak na zła kobieta na R.
*ta
Dokładnie... no jak mogłam poprosić o usunięcie głupich wpisów? Tragedia wprost.
Niewyobrażalna... bo przecież każdy może przyjść i pisać w oderwaniu od rzeczywistości... no i teraz może, nawet zachęcam... hahaha
MartynaM, Ale ma Cie w garści, nie odświeżyłem strony, mogę wkleić Ci wiersz.
Tak każdy, czemu nie.
MartynaM
"po
coraz
wypełniam
z atramentu
eksperymentach.......
..... się brzeg"
Widzisz, nie ściemniam, teraz będę Cię szantażował.
yanko wojownik 997 nie po kasuję, żeby jakiś cymbał przywracał...
MartynaM, Więc musimy ustalić jak się z tego wykupisz. Nie mam pomysłu, co miałabyś uczynić, coś efektownego - pomyślę.
Napisz na forum "Kocham Bogumiła".
yanko wojownik 997 pocałuj mnie w cztery litery!
MartynaM, Od tego śmy chyba zaczynali znajomość.
yanko wojownik 997 no widzisz jak pięknie doszliśmy do końca? Teraz zabieraj stąd swoje zwłoki i i bawić ''damy'' na pitoleniu...
idź*
MartynaM, Masz chociaż wers i trochę, pamiętaj że dobroć wzięła górę nad tym, co wredne i odświeżam stronę. Wyganiasz, odchodzę.
"i pozostaje domysł że wszystko poukładane jest
z wczoraj"
yanko wojownik 997 i co ja teraz zrobię? Chyba się pochlastam... hahaha
MartynaM, Weź ząbkowany nożyk, lepszy efekt, skóra jest poszarpana, ładne sznyty na długo.
yanko wojownik 997 mam zbyt ładną skórę, żeby szpecić... ale ty, skoro chcesz... działaj, na swojej.
MartynaM Zbyt osobiście podchodzicie do siebie mam wrażenie
MartynaM, Sama pisałaś, że się pochlastasz, to ja polecam lepszy efekt wizualny - jak uzyskać. Niemiecki nożyk za 5, 50 taki mały (nie stołowy) do kuchni.
yanko wojownik 997 Kiedyś czerstwa bułka była modna
Łukaszenkow a czy ja podeszłam? To raczej twój kolega szuka zemsty...
idzie rak nieborak
jak ugryzie
będzie znak
Wpisy może i były oderwane, ale były także niegroźne. Neutralne. Raptem 8 komentarzy.
Gdyby było ich 88, to co innego. Ale donosić na kogoś za 8 komentarzy?!
Tfu.
odezwała się ta, która nie donosi... ja prosiłam o usunięcie wpisów, bez żadnej szkody dla autora tych głupot,
ty donosisz na mnie, stąd ciągle dostaję info od Admina.
Udawaj dalej świętą... może i jakiś głupol ci uwierzy. Hahaha
To teraz tutaj impreza się przeniosła?
MartynaM minutę temu
(...)
ty donosisz na mnie, stąd ciągle dostaję info od Admina.
(...)
Przeszłość do ciebie wraca...
Albo raczysko wyżarło ci zwoje...
Paluszki, trzymaj poziom jakiś...
Łukaszenkow zostaw koleżankę... skoro wpisy kolegi ci nie przeszkadzały.
Niech się pobawi złociutka!
Łukaszenkow, trzymaj się z dala ode mnie jakoś...
paluszki z paczuszki To ty trzymaj się z dala ode mnie
Łukaszenkow
Z przyjemnością xd
paluszki z paczuszki Mój rumak ma daleki zasięg xD
Łukaszenkow
Czubek xd
Łukaszenkow, Paluszki lubi ... - czubek? Może na końcu popieścić?
yanko wojownik 997 Jeśli bardzo chce to nie będę protestował...
Może rumakowi grzywę wyczochrać
Łukaszenkow, Pewnie bardzo, niech to zrobi, widać że kipi z niej erotyzm.
yanko wojownik 997 Aż się boję że może chcieć ugryźć z podniecenia
Erotomani gawędziarze xd
Nawet nie zaprzeczasz....
A po co? Piszcie sobie dalej bzdurki.
Wirtualni amanci na rumakach...
xd
paluszki z paczuszki Chcesz się przejechać cwałem, a moze galopem?
Łukaszenkow
A chcesz poznać smak buta?
paluszki z paczuszki Możesz mi stópkami tępo nadawać xD
tempo
paluszki z paczuszki,
"znów przyszła noc a z nią ostatnia próba i widzę znów nagość twego ciała
nie myślę już, bo jesteś taka cudna, seks to czar szaleństwo mnie ogarnia,
słyszę twój szept rozkoszny pełen szczęścia a potem szał, ruch i uniesienie"
paluszki z paczuszki, To dedykowane od męskiej części portalu.
yanko wojownik 997 Jak w "szale uniesień" Podkowińskiego?
Łukaszenkow, Nie znam, ale zapewne trop się pokryje i nie tylko trop.
yanko wojownik 997 Sugerujesz, że chcę pokryć słoną?
"paluszki z paczuszki 16 min. temu
Erotomani gawędziarze xd"
A Ty w efekcie ne dochodzisz...
Łukaszenkow, Nie widzę przeciwwskazań, Ty możesz nie chcieć, ona, pragnąć.
yanko wojownik 997 Widać po energii jej wpisów, że ma biedna braki
Mogę to zrobić nie z rozpusty, a chęci pomocy potrzebującej
Łukaszenkow, No widziałem "Szał" Podkowińskiego, myślę, że nic jej nie zabraknie do realizacji w jeszcze lepszym wydaniu, bardzo to tłumi w sobie, więc kiedy eksploduje, to po całości.
Łukaszenkow, No przecież właśnie chodzi o pomocną dłoń w potrzebie, tu niekoniecznie dłoń.
yanko wojownik 997 Coś się speszyła bidulka
Słona na rumaku...
https://niezlasztuka.net/o-sztuce/wladyslaw-podkowinski-szal-uniesien/
Łukaszenkow, Otworzyła swoje magiczne pudełko, ciężko nimfomance na dłuższą metę, bez.
Łukaszenkow, Tym bardziej, że gdzie się obróci, to podteksty.
yanko wojownik 997 Trenuje na sucho jazdę konną pewnie
Łukaszenkow, Myślę że jednak trzyma coś mocno w dłoni, drugą maltretuje pierś.
I czuje smak szpicruty na pośladkach
MM ma chody u admina. Mnie usunął 1, słownie jeden, wpis o zapachu kobiety w wersach xd
MM zgłoś powyższy dialog. Obraża Paluszki.
Łukaszenkow, Nie wątpią, że lubi.
Łukaszenkow, Wygląda na taką.
Rok, Raczej pejcz.
yanko wojownik 997 Szkoda że taka nieśmiała w pragnieniach
Niewyzyte króliki. Żenua.
Łukaszenkow, Hamulce obyczajowe, schemat społeczny, brak przyzwolenia na zaspokojenie bez granic.
yanko wojownik 997 Stąd w niej tyle agresji słownej?
Właśnie o tym pomyślałam, że może ma jakieś haki na admina i go szantażuje, bo wszystko jej uchodzi skorupiakiem...
Impotentów najlepiej ignorować. Widać, jak wzajemnie się stymulują w niedoli xd
Rok, jak paluszki obrażają, to ciebie nie boli? Jak zacznie, będę reagować...
Łukaszenkow, Gdzieś musi to znaleźć ujście.
paluszki z paczuszki Słona daj się puknąć to ci ulży...
Łukaszenkow
Weź koło i puknij się w czoło.
paluszki z paczuszki Lubisz w czoło?
paluszki z paczuszki, Jesteś nimfomanką, to widać, to nawet fajne jakby taką mieć pod ręką - no - w zasięgu, napalona, ciągle chętna, szalona w realizacji...
MM, obraziłaś mnie wielokrotnie. Nie pobiegłem na skargę.
Rok Nie wyj i tak nikt się nie zlituje
yanko wojownik 997 I wszystkie otwory dostępne pewnie
Stul pysk. Yanko. Tudzież Łukaszenko.
Łukaszenkow, Jakie to miłe:)
Rok. ty mnie też próbowałeś, i też nie pobiegłam... coś jeszcze?
Rok Ciągnij kitę
Rok, To Ty nie jesteś nią, jesteś chłopem i chcesz ją dla siebie - tak?
Łukaszenkow, rozchyl poły płaszcza, lubisz.
Rok Nie tobie dewiancie xD
Dla siebie mam człowieka w domu
Rok Owce pewnie?
Rok Od kiedy owca jest człowiekiem?
Rok, Zajumałeś z prosektorium, wykopałeś na cmentarzu? Taki człowiek źle się przechowuje.
Ale wypas idiotow. Skąd was wzięto?
Rok Idiota z twoich ust to dla mnie pochwała. Najbardziej byś mnie obraził pisząc, że jestem taki jak ty xD
Rok, Mnie imperialiści zrzucili ze stonką.
Ale z dupy inwencja.
A ja tam lubię nimfomanki.
Rok Lubisz w dupkę co?
Łukaszenkow. Opisz. Nie próbowałem.
Rok Ty wspominasz to opisz, głupi jesteś czy co?
Łukaszenkow, przeczytaj czym jest inwencja
Rok Tobie się dupą kojarzy, ale mojego inwencji tam nie wsadzę
Łukaszenkow, Teraz ma człowieka, póki człowiek ma wszystko sztywne, to właściwie jest spełniony, potem odkopie innego.
Mojej
Sparujcie się zboki, będzie ekstra xd.
yanko wojownik 997 To całkiem możliwe
Rok Lubisz patrzeć jak się faceci parzą ?
Rok, Na co ty byś chciał patrzeć, weź zamij się tym człowiekiem, włóż do chłodu.
Nie.
Rok Wiedziałem, że jak to uwielbiasz to napiszesz"nie"
Rok, To jutro będziesz wypatrywał świeżych pogrzebów.
Łukaszenkow, geniuszu. To czekam na Wasze parowanko.
Rok Nie dojdzie do tego, puść sobie gej porno
Yanko, tys grabarz, że o tym non stop nawijasz?
Tego pewnie nie musiałem pisać
Łukaszenkow spoko. Mogę być gejem. Jeśli cię to jara.
Rok, Nie, ale żałuję, bo bym mógł łatwo i bezkarnie zboczeńców utylizować.
Rok Wolę patrzeć jak słona się zabawia z sobą
yanko wojownik 997 Grabarz nie utylizuje. Doucz się
Rok, I ile Ci lżej jak wyrzuciłeś z siebie, tu kwitnie tolerancja.
Rok, Oficjalnie, nie.
Super xd
Rok Gej porno masz w tle?
Łukaszenkow jasne xd
Rok, Świeża trumna z manekinem, nocą na wabia, a potem część nieoficjalna.
yanko wojownik 997 nie jestem fanem tematu. Sorry xd
Rok I po co się tak zgrywałeś? To że jesteś gejem, nie znaczy żeś gorszy...
Łukaszenkow, dzięki, ulżyło.
Jesteś chętny?xd
Rok Czujesz się samotny z powodu orientacji? Prawicowym gejom podobno trudno w zyciu...
Rok ja też chciałam tu kiedyś wstawiać prozę, ktoś mi polecił, ale jak zobaczyłam to szambo to uciekłam.
Rok Wolę kobiety, przykro mi...
Łukaszenkow, skądże xd.
Lubisz facetów, czuję.
kasiaczek, A gdzie tam, przecież ciągle jesteś.
Nie bój się. Xd
Rok To prawda, że prawicowi geje zabawiają się do portretu Kaczyńskiego?
Łukaszenkow nie wiem.
Rok Gdybym nawet był gejem, to nie miałbyś szans łachmyto xD
Łukaszenkow lubisz być zdobywany xd.
Rok Tak, przez inteligentne kobiety szczególnie...
Łukaszenkow to prawie to samo xd
Rok Skoro tak twierdzisz
Rok, O kurdę, to poszedłeś na całość... No cóż, ale teraz już tego przynajmniej nie tłumisz.
yanko wojownik 997, jestem bi, tak najlepiej xd
Rok, To tym lepiej, ubijemy interes z producentami z branży porno, takich biorą najchętniej.
yanko wojownik 997 jestem bogaty, spadek i firma aptekarska. Tylko prywatnie xf
Rok Widać, że lecisz na ciężkiej farmacji
Rok, Możesz hobbystycznie, my zarobimy.
Łukaszenkow potrzebujesz czegoś? Gratisem będzie
Rok Morfina w ampułkach
Łukaszenkow jaka dawka?
Rok MORPHINI SULFAS WZF, 20 mg/ml
Łukaszenkow adresik.
Rok Ale rozumiesz, że jestem hetero?
Łukaszenkow Niee!@@@
Zabiję się!
Rok To idź se wykop coś świeżego, a jak wyluzujesz to możemy pogadać...
Łukaszenkow taaa, sam siebie.
Rok Sam siebie to zakop głęboko i dobrze przyklep szpadlem
Łukaszenkow psom się rzucena pożarcie, będzie pożytek że zwłok xd
Rok Szkoda psów, rozpuść się w kwasie
Jakim?
Rok W wodzie królewskiej
Łukaszenkow roztworze złoto..
A teraz poważnie, namawianie do samobójstwa jest karalne.
Zgłoszę, gdzie trzeba. MM mi pomoże xd
Rok Trucie psów jadowitym truchłem też
Rok, Wybronimy się fikcją literacką, to miejsce ma ją nawet w nazwie, zaraz Ci ktoś okaże coś na skórze wołu, krwią podpisał.
Literaturę.
Dupki strachliwe.
Gej kończy z wami. Nuda. Ziew.
Rok, Teraz Ty bój się, jest tu i kocioł i adekwatne łoże, smoła i siarka, zmora - dusiarka.
Rok Idź się wytrzep, i tak długo wytrzymałeś
A to gnój#
Nie my ci głowę tym napakowaliśmy Betti, miej pretensje do siebie
Bettinaa O_O
Nie, to piliery winny.
Zgłosiłam do usunięcia wpisy dwóch pajaców, ale nie mam haków i nie sądzę, żeby była jakakolwiek reakcja.
O widzisz, jesteś taka sama jak Martyna, tylko Ty jesteś nimfomanką, ona tylko kochliwa.
A co się stało?
Łukaszenkow jest adminem. Nic z tego Paluszki xd.
Rok Tego jeszcze nie grali hahahahahahahha
yanko wojownik 997 poznał mnie dogłębnie... tylko nie przypominam sobie, żebym była zakochana, ale może nie musiałam, wystarczyło że zamieniłam z kimś kilka słów... to jak miłość. hahahaha
MartynaM, Ciągle jednak piszesz, że chciałabyś się zakochać.
yanko wojownik 997 no i co z tego?
MartynaM, Tak, tutaj kilka słów to miłość.
MartynaM, A weź i zrób tak.
yanko wojownik 997 dla ciebie na pewno...
Gdzie napisałam, że chciałabym się zakochać?
MartynaM, W wielu miejscach wokół.
yanko wojownik 997 wskaż chociaż jedno...
MartynaM, Wczoraj kopałem, dziś mi się nie chce, ale na tygodniu Ci wykopię.
yanko wojownik 997 koniecznie...
yanko wojownik 997 Rok zbok ma na mnie ochotę yebaniec
Łukaszenkow, Ukryj wdzięki, nie wiem, przebierz się za kobietę, za muzułmankę one bywają mocnej budowy, może odpuści, zdążysz się oddalić bezpiecznie.
Łukaszenkow jeszcze nie wiesz, że budzi s6 w tobie pożądanie xd
yanko wojownik 997 Czuje oddech zboka na plecach, idę po karabin do szafy z bronią
Łukaszenkow chwalipięta.
Rok Coming out dobrze ci zrobi xD
Łukaszenkow. Dzięki xd
Rok I po co było zgrywać buca tyle lat?
Łukaszenkow, Dałeś mu niechcący jakąś nadzieję, teraz nie odpuści, jak mu strzelisz w nogę to wystarczy, nie będzie mógł cię dogonić, ale musisz szybko chodzić od teraz.
Łukaszenkow. No wiesz, brakował kogoś takiego jak Ty.
Wasze wpisy rażąco różnią się od wspisów Bettiny.
Więc nie jestem taka sama.
Nie opieraj się, tęsknię, please.....
Rok Kogoś kto ciebie szczerze wysłucha?
Łukaszku, Ty.
Rok Pełnię tylko funkcję terapeutyczną dla ciebie, przekieruj uczucia na jakiegoś prawicowego przystojniaka
Łukaszenkow Łukaszku. Nie bądź okrutny, tylko Ciebie pożądam:(
Rok NIe możemy naruszać relacji terapeuta- pacjent
Rok Wśród skinoli kogoś poszukaj
Łukaszenkow, tu jest kozetka. Kładź się zd
Tyłem!!
Rok Przecież ty od prawie godziny na niej leżysz i się zwierzasz z traumy orientacji seksualnej w prawicowych poglądach
Łukaszenkow , chciałbyś xd
Rok I twoja wypięta pupa na mnie nie działa niestety
Łukaszenkow , naprawdę? Załóż binokle.
Kocham cię!@@@
Rok Pacjenci często tak mają względem dobrego terapeuty, ale nic z tego, etyka zawodowa mi zabrania
Etyka i Ty ? Żart. Gnoju.
Rok xD
@ i tyle
Rok Czyli dotarło do ciebie, że nie jeste zainteresowany?
Łukaszenkow dotarło, nie jestem xd
Rok Ale przeżyjesz jakoś?
Łukaszenkow , ulżyło. Ohydny jesteś. Sorry.
Rok Chyba tobie kamień spadł z serca, po co się kryłeś z homoseksualizmem co?
Łukaszenkow, a gdzie to się kryłem? Xd
Rok To już nieważne skoro się przyznałeś
Łukaszenkow. Wielki jesteś. Debil.
Łukaszenkow
/ Łukaszenkow 3 min. temu
On jest rodziną Pasji chyba?/
Mam prośbę, abyś nie szukał dla mnie rodziny. Nie piszę, nie mówię o tobie, więc nie interesuj się mną. Nie życzę sobie.
Pasja Nie chodziło o ciebie, a o pasję bycia w rodzinie, źle to odebrałaś słonko xD
Pasja Ja też bym sobie tak personalnie nie życzył wiązać mnie rodzinnie z Poncką
Rok ssij pytonga Jarkowi
Rok Słabość twojego umysłu jest bardzo zabawna wiesz?
Łukaszenkow
Nie rób ze mnie idiotki Ok
Pasja Nie śmiałbym, zbyt szlachetny na to jestem...
I nie mów słonko, dobrze.
Pasja dobrze słonko xD
Nie jestem twoim słonkiem.
Pasja Coś jeszcze maleńka xD ?
Pasja Jesteś dla mnie słonkiem bo ciebie lubię
Tak, zgłaszam do Admina o nękanie mnie seksistowskimi zwrotami
Pasja spokojnie maleńka, o co te nerwy?
Pasja Wyszło małe nieporozumienie, a ty z tego robisz niepotrzebną grandę z seksem w tle, masz braki jakieś?
Chciałem dobrze Pasjo...
Pasja, Pasjo, jako że jest to portal literacki, dozwolone jest tu stosowanie zabiegu fikcji literackiej, także w komentarzach, które są zazwyczaj pisane przez literatów. Łukaszenkow skorzystał z tej możliwości i stworzył postaci oraz zdarzenia. Zauważ, że wszystkie wpisy mają tyle wspólnego z prawdą, co mitologie z bogami.
???
paluszki z paczuszki, Dziękuję.
*z prawdziwymi bogami
PS
Chodzi o fikcję literacką, bo o co innego może chodzić na portalu literackim - o prawdę, samą prawdę i tylko prawdę? Kto chce prawdy, to na fejsa, na coś tam, tam są fakty przeniesione z realnego świata, ten tu, jest wymyślany na bieżąco.
yanko wojownik 997
A za co ty mi dziękujesz?
Brawa były dla pasją, a nie dla ciebie.
paluszki z paczuszki, Za uwagę, przecież nie za to, że klaszczesz, jak piszą, że doniosą.
Rok and Roll xd
XD
drugs - prochy, wóda, papierochy, hera koka hasz LSD
and sex
Nie interesują mnie twoje marzenia...
xd
paluszki z paczuszki, A mnie Twoje fantazje, że tak to ujmę - poniekąd.
To ty z kolegą fantazjujesz po kątach xd
paluszki z paczuszki Ciebie możemy w kanapkę wziąć jak chcesz
Może jesteście incelami?
Taaa, możecie se popisać...
Tylko.
paluszki z paczuszki zabrakło odwagi?
paluszki z paczuszki, Popisać zawsze można, przed, po też.
yanko wojownik 997 I w trakcie jak ja to podnieca
Łukaszenkow, Też.
Znowu nawiedza mnie ta dziwna myśl, że R i Ł to jedno ciało...
?
Brrr...
Powinienem do niej uderzyć?
Nie, jeszcze tego nie zrobili.
Udarzaj. Byle mocno. Byleby ci klepki naskoczyły.
paluszki z paczuszki, Myślę, że najpierw powinnaś obnażyć pośladki.
yanko wojownik 997
Myślę, że najpierw powinieneś pomyśleć, a później pisać.
Komentarze...
paluszki z paczuszki Marzysz o tym prawda?
Łukaszenkow
Mażę po ścianie twoimi wnętrznościami...
paluszki z paczuszki Chcesz smarować ścianę moim nasieniem?
paluszki z paczuszki to nawet miłe
Łukaszenkow
Nie czytasz ze zrozumieniem.
Nie wiedziałam, że jesteś upośledzony.
Przyjmij wyrazy współczucia.
paluszki z paczuszki Powiedz ile potrzebujesz to nazbieram trochę w zbiornikach xD
Nie zdążyłem przeczytać. Został tylko spamerski bełkot. :(
Płacz, cierp, wyrzuć to z siebie, teraz można, to najlepszy moment.
Tylko nie szlochaj zbyt głośno
Tutaj to norma.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania