po przerwie na skręty
wyszłam z zasięgu jak ze skóry
wiersz napisałam: "zaraz wracam"
i zawróciłam komuś w głowie
teraz gitarę mi zawraca
więc wracam
wracam
niczym długi
po czasie krótkim gdzieś - do formy
po przedstawieniu: "z siebie rugi"
wolno raz szybko bo mi wolno
zatańczyć solo woogy buggy
rytm zgubić
rumby
spalić szlugi
skręty z wierszydeł i z bibuły
lub się wywinąć
z własnej skóry
Komentarze (20)
Podoba mi się.
Miło. Thnx. :->
TseCylia Przypomniało mi się powiedzenie: "wyszłam za mąż, zaraz wracam":) Za tekst postawiłem piątkę bo taki zabawny.
Bogumił dzięki, skojarzenie jest całkiem do rzeczy. :->
:))) Skręty, och Ty niedobra...
Bardzo fajny wiersz, uśmiechnięty mimo wszystko, z kapitalną rytmiką i wiele mówiącą pointą.
Jest dobrze!
5.
Oj, dziękuję, Wrotycz. Puchnę z dumy. :->
O jakie to spoko. Aż by się chciało przybić piątkę temu wierszu :)
Bardzo dziękuję. :->
Pozdrawiam z uśmiechem :))
I wzajemnie. :->
Ale to przyjemne i zabawne? No właśnie, zabawne? :)
Dzieki. :-> Pozdrawiam.
Jak zwykle bardzo dobre. Nie sposób chyba nie lubić twoich wierszy.
Nie ma większej nagrody dla autorki, niż takie lubienie odczytelnicze. :->
Ale fajny, bardzo mi się podoba!
Bardzo się cieszę. Dziękuję. :->
Skręcony całkiem pokrętnie, duszy mej odpowiednie sprężyny nakręca, rytmem napędza myśli gonitwę, przerwą, gitarą i bibułą bije niczym zegar ścienny prosto w w serce dzwonu - słowem trafia w samo sedno i poetyką i stukiem poszczególnych liter, na każdym poziomie i w każdej z warstw - od literalnej, sylabicznej, przez sub-werbalną, temato-słowną i dosłowną aż po semantyczną i metaforyczną.
Lubię.
5/5
Bardzo miło przeczytać tak przychylny komentarz.
Dziękuję. :->
TesCylko→. No tak. Kartka: Zaraz wracam→ A kiedy wyszłam? Tego przeważnie nie ma. Fajny tekst, fajne napisany. Pozdrawiam→5
Czasami przychodzi wyjść z siebie pod wpływem... :->
Pozdrawiam.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania