Po wietrze

W gumie balonowej

wydolność pęcherza

pęka nawleczony na język syk

 

co chcesz wydmuchać

wciągnięte za dymy za ojca

peta i matkę

czy podział powietrza

z wiatrem wy dechy

 

a tu auto klimatyczne

metale ciężkie i pyłki

zapylacze lotne smugi

samo lot pod chmury

 

czasami poleci kapeć

w łeb pękaty

od wiadomo prze tlenienia

chroń drzewo w płucnej klatce

Średnia ocena: 4.4  Głosów: 7

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (20)

  • JagVetInte 2 miesiące temu

    Piszesz horror?

    Mechanizmy niszczą wolność, na każdym kroku. W każdej chwili. Ciekawie.

    Ewoluujesz. Stylem.

    Ps. "prze tlenienia", tak miało być? Ze spacją?

  • C₁₂H₂₂O₁₁ 2 miesiące temu

    Jag, nie piszę horroru, widziałam że coś się kołuje. Lubię straszyć czasami. 😅

    Ja tak tylko o powietrzu, miałam taki temat na fotografię.
    Te zmiany to chęć wyrwania siebie. 😆

    Błąd w rodzieleniu jest zamierzony.

    Dzięki za wizytę, jutro zrobię nalot na Twoje pisanie. 😉

  • JagVetInte 2 miesiące temu

    Aj tam, taki kocioł to nie kocioł xD

    Co do tych zmian, to dobrze. Idziesz, nie siadasz 👌

    W powietrzu, ale twardo. Ok, do jutra Grawi 👌

    Ps. Z Twoją wyobraźnią i skłonnością do abstrakcji... Myślę że dobry horror mogłabyś ugotować 🤔

  • C₁₂H₂₂O₁₁ 2 miesiące temu

    Jag, spróbować napisać mogę, tylko kto to przeczyta.

  • Sufjen 2 miesiące temu

    C₁₂H₂₂O₁₁ Ja ;)

  • JagVetInte 2 miesiące temu

    C₁₂H₂₂O₁₁ I ja 🙂

  • JagVetInte 2 miesiące temu

    Sufjen Dobrze że wróciłeś.

  • C₁₂H₂₂O₁₁ 2 miesiące temu

    Sufjen Dobra

  • C₁₂H₂₂O₁₁ 2 miesiące temu

    Jag To dzisiaj zacznę ;)

  • C₁₂H₂₂O₁₁ 2 miesiące temu

    Będziecie pisać ze mną?Jak tak, to można narzucić postać, miejsce i zdarzenie.

  • JagVetInte 2 miesiące temu

    C₁₂H₂₂O₁₁ ja pisałem przedwczoraj, ale wyszło że nie umiem, pewien wybitny użytkownik mnie zjechał, więc już chyba się nie wezmę za horror xD

  • C₁₂H₂₂O₁₁ 2 miesiące temu

    Jag Dawaj! Określimy co ma być kluczowe, moc strachu! Level w orbitę 😆 Ja napiszę milusińskie dzieje larw. 😂Żaruje, rasowy hoorror będzie i nie będzie wychodził z głowy.

  • JagVetInte 2 miesiące temu

    C₁₂H₂₂O₁₁ hm... Okej. Coś wykombinuję wieczorem i jutro wstawię. Chyba xD

  • C₁₂H₂₂O₁₁ 2 miesiące temu

    Jag, gdzie wstawisz?

  • JagVetInte 2 miesiące temu

    C₁₂H₂₂O₁₁ no gdzieś na główną xD o ile jestem godzien 🤔

  • C₁₂H₂₂O₁₁ 2 miesiące temu

    Jag, aaa dobra. 😉 To czekam, tylko nie zapomnij.

  • C₁₂H₂₂O₁₁ 2 miesiące temu

    I dzięki Wam za motywację 😁

  • JagVetInte 2 miesiące temu

    💪

  • Dusza_boli 2 miesiące temu

    Dobre to! Od jakiegoś czasu mam te smugi w głowie ;)

  • C₁₂H₂₂O₁₁ 2 miesiące temu

    Dusza Te smugi to jeszcze nic, teoria spiskowa już stara. Teraz zrzucają zarażone kleszcze, nie można po ich ukąszeniu jeść mięsa. 😅

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania