Uwaga, utwór może zawierać treści przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich!

Po - wstań

Uwaga! Uwaga! To jest Powstanie Wściekłych Macic, wszystkie normalne niech wypierdalają! Ulica jest nasza, tak było zawsze i tak będzie. Nie pozwolimy zabrać sobie wolności!

 

Wrzaskiem zaznaczają, że to strajk kobiet, jakby walczyły w imieniu wszystkich, a mi to się zwyczajnie nie podoba. Nie chcę być utożsamiana z "paniami" ulicy, są wulgarne, obsceniczne i puste.

Kiedy przypadkowo przechodzę obok tych dziwnych ludzi, bo jest tam też od groma mężczyzn (im to akurat się nie dziwię, że biorą udział w tych przedstawieniach, co za frajda płacić alimenty po wpadce), na dodatek połowa z nich czuje się kobietami. To nie żart, takich mamy teraz facetów. Do tego stopnia przejęli sposób myślenia kobiet, że nawet ciąży się obawiają.

Tak samo organizatorki, z których większość, to lesbijki, więc jakiej ciąży się boją, urojonej?

Ale w jaki sposób taką wyskrobać?

Co prawda ostatnio pewna pani profesor przekonywała, że w związkach jednopłciowych rodzi się najwięcej dzieci, taki fenomen na skalę światową u nas się objawił i niektórzy w to uwierzyli, a następnie wpadli w popłoch aż wyszli na ulice.

Może tym "paniom" wystarczy kilka lekcji z anatomii i wrócą do domów, zanim na dobre pozarażają i to nie jakąś chorobą weneryczną, tylko covidem, który szaleje teraz w całej Europie.

Jakby nie patrzeć żyjemy w czasach triumfu absurdu i nie mam na myśli babć, które z nienawiści do Kaczyńskiego uczą wnuków życia na ulicy, bardziej chodzi mi o zanik logiki. Ta została przez "powstańców" wpuszczona w kanał.

Średnia ocena: 2.8  Głosów: 19

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (98)

 • Narrator 7 miesięcy temu
  Sam nie wiem jak to skomentować. Nie podoba mi się to o czym piszesz, natomiast podoba mi się sposób w jaki to opisujesz, domyślam się, że dość osobisty, lecz właśnie dlatego wyraźny i przekonywujący. Ale czy warto poświęcać talent na rzeczy, które za kilkanaście lat, jeśli nie wcześniej, nikogo nie będą obchodzić? Chyba, że pisanie o tym, jakoś ci pomaga, wtedy rozumiem.
 • laura123 7 miesięcy temu
  Po prostu zirytowalam się, że te "kobiety" mają czelność wypowiadać się w imieniu nas wszystkich. Ja nie mam z nimi nic wspólnego i mieć nie chcę, niech więc robią sobie strajk lgbt itd, wtedy zignoruję. Jednak na taką bezczelność musiałam odpowiedzieć.
  Kiedy czytam wypowiedzi tych "powstańców" ciężko zachować spokój. Myślą, że wszyscy są tak puści, jak oni. Tak nie jest. Normalnych jest więcej i nie damy się wciągnąć w jakieś ideologiczne szambo.

  Dziękuję za komentarz.
 • SwanSong 7 miesięcy temu
  Niestety, nie masz racji z prostego powodu. Uogólnienie jest powszechne. Mnie się nie podoba, jak słyszę, że Polacy kochają Jana Pawła II (ja wręcz go nie szanuję), albo, że są katolikami (ja nie), czy wierzącymi (ja nie). Taka jest jednak metoda prowadzenia dyskusji i przedstawiania haseł. Według Ciebie powinny krzyczeć: My, kobiety oraz mężczyźni na tym proteście, prócz tamtej pani w czerwonym, bo ona idzie tylko po zakupy, jesteśmy przeciwne aborcji?
  No, przestań :)
 • Celina 7 miesięcy temu
  Swang, nie masz racji, bo z tymi paniami o zachowaniu typowym dla lumpenproletariatu, mało kto się identyfikuje. Rozciąganie wiec tego typu wulgarnych, prostackich zachowań na większość jest po prostu nieuprawnione i wręcz obrażające normalne kobiety. Wszystkie osoby płci żeńskiej z mojej rodziny wręcz wyrażają oburzenie zachowaniem tej dziczy.
 • laura123 7 miesięcy temu
  SwanSong "te kobiety oraz mężczyźni na tym proteście", to są przede wszystkim osoby lgbt oraz odrobina znudzonej siedzeniem w domu - młodzieży.
  Widzę, więc wiem.
  Kobiety takie jak ja, nie pokażą się w tym "towarzystwie", bo to obciach. Gdzie my i jakiś prymityw, który nawet ubrać się nie potrafi, a o fryzjerze czy kosmetyczce nawet nie slyszalo.
  Bez przesady, proszę.
 • SwanSong 7 miesięcy temu
  laura123
  Widziałaś zdjęcia tysięcy w Warszawie? Myślisz, że to tylko lgbt? Zakłamywanie rzeczywistości.
  W moim mieście, niewielkim, też wyszło trzy tysiące osób na marsz i gwarantuję Ci, że nie mamy tu wielu lgbt ;)
  Co do fryzjera i kosmetyczki to nawet szkoda komentarza
 • SwanSong 7 miesięcy temu
  Celina
  Tak, widać, jak mało się identyfikuje. Może według prawicowych mediów, które jak zwykle cenzurują, gdzie się da. Normalne kobiety właśnie wyszły na ulicę. Wasze pudrowanie rzeczywistości i wmawianie sobie samym, że tak nie jest to śmieszna i żałosna próba ratowania własnego poczucia bezpieczeństwa. Przykro mi słyszeć, o kobietach z twojej rodziny, ale może jeszcze zmądrzeją.
 • Celina 7 miesięcy temu
  Swang, myślę że ten plugawy margines powinien zmądrzeć. Oby im Bóg dał im w porę opamiętanie.
 • SwanSong 7 miesięcy temu
  Celina Bóg nic nie da, bo go nie ma. Wiem, że dla was to był margines, ale prawda jest inna.
 • Celina 7 miesięcy temu
  Swang, marginesy mogą mieć dowolny rozmiar, pewnie ustawiałeś sobie takie na edytorze word, bądź innym, pisząc jakieś prace. Standardowy margines ma 2,5 centymetra, ten ma 5. Ale to zawsze jest margines. W kulturze łacińskiej nigdy takie wulgarny prymitywizm nie będzie ustanawiał norm ogółowi. Musisz to zrozumieć, im prędzej tym lepiej. Zresztą zauważ, że jest tutaj wiele osób, które mają takie samo zdanie, naprawdę dużo jest normalnych ludzi, którzy na widok tego plugastwa pełzającego po ulicy dostaje wymiotów albo mdłości:)))
 • SwanSong 7 miesięcy temu
  Celina
  No, całe 3 osoby tutaj to taki margines :) Znacznie więcej jest popierających. Niestety, jesteś marginesem.
 • Celina 7 miesięcy temu
  Swang a ty tu jesteś sam i jeszcze jedna niepoczytalna, ale jej nie liczę, bo chora, czyli 3 : 1;;))))
 • SwanSong 7 miesięcy temu
  Celina
  Nie jestem sam, tylko reszcie się już z tobą nawet nie chce dyskutować. Mnie jeszcze czasem śmieszy, więc odpowiadam, ale niedługo też przestanę. Szkoda czasu na beton.
 • Celina 7 miesięcy temu
  Swang, nie masz obowiązku dyskutować, to wolny kraj, ja cię nie zmuszam, zresztą to nie mój wątek, więc ja dyskutuję co do zasady z autorką, a z tobą pobocznie. Dostąpiłeś zaszczytu, a nie jak ci nie w smak idź wiesz gdzie, tam znajdziesz parę kurzych móżdżków plus basujące im dwie stare baby, będziesz miał prawdziwą ucztę intelektualną godną siebie i swoich poglądów. Na pewno się rozwiniesz, jak się zamkniesz w bańce podobnych do siebie.
 • laura123 7 miesięcy temu
  A jeszcze, co najważniejsze, to rynsztokowe słownictwo... naprawdę trzeba upaść bardzo nisko, żeby w czymś takim uczestniczyć.

  Dlatego jestem oburzona, że taki element śmie się wypowiadać w imieniu wszystkich kobiet. To nie do przyjęcia.
 • SwanSong 7 miesięcy temu
  Mało widziałaś. Protesty w różnych częściach świata też mają takie słownictwo. Prawicowe protesty są lepsze? Tu przynajmniej było dużo kreatywnych, śmiesznych haseł i to wiele bez wulgaryzmów. Może ich w tvpis nie pokazywali, ale były. Poza tym możesz sobie gadać, że to nie do przyjęcia, ale pluciem wiatru nie powstrzymasz ;)
 • Celina 7 miesięcy temu
  Swang, a co nas protesty w innych częściach świata obchodzą.
 • SwanSong 7 miesięcy temu
  Celina
  No, tak. Reszta świata was w ogóle nie obchodzi. Dlatego rząd funduje nam drogę do poziomu Korei Północnej.
 • Celina 7 miesięcy temu
  Swang, no nie żartuj, dlaczego jakieś zagraniczne chamstwo ma być dla mnie wzorem. Mamy dość własnego. Ten tak zwany Strajk kobiet, śmiechu warty.
 • Józef Kemilk 7 miesięcy temu
  Logika zanika także i u nas. Na zachodzie już wyparowała. Jako facet nigdy w życiu nie chciałbym żony, partnerki, która krzyczy na ulicy "wypierdalaj". I nie o chodziłoby mi, kto ma w sporze rację. Wątpię też, by kobiety chciały mężów, partnerów krzyczących "wypierdalaj". Wyobraźmy sobie takich rodziców. No ale coraz więcej ludzi tak się zachowuje. Dramat.
  5
 • laura123 7 miesięcy temu
  Ja niczego nie mam zamiaru powstrzymywać, niech sobie motłoch spaceruje, tylko niech motłoch nie sugeruje, że wypowiada się w imieniu wszystkich kobiet, bo jedynie margines to popiera.

  No właśnie, Józefie, tak się zachowuje pewna grupa, ktora niby powstanie robi. Powstania Chamstwa.
  Jednak zadna szanująca się kobieta, nie weźmie w tym udzialu. To ponizajace.

  Dziękuję Ci za komentarz. Pozdrawiam.
 • SwanSong 7 miesięcy temu
  Szanujące się kobiety maszerują i jak trzeba, to krzyczą, co chcą. Kobiety, które się boją, albo popierają zakaz aborcji, bo są za stare, żeby zajść w ciążę, lub uważają, że wychowywanie niepełnosprawnego dziecka, to nic strasznego (czyli głupie) - zostają w domach.
 • laura123 7 miesięcy temu
  No, fakt. Te "panie" akurat w wieku tylko do rodzenia dzieci... ?

  Poza tym trzeba jeszcze samobójcy, zeby chciał bez wstrętu dotknąć te "cuda"
  Rozbawiles mnie i za to bardzo ci dziękuję. ?
 • Józef Kemilk 7 miesięcy temu
  Stosujesz odwrócenie pojęć. Wrzeszczenie "wypierdalał" "jebać PiS" to twoim zdaniem szanowanie siebie, to ja wolę się nie szanować i być kulturalny. Cóż poradzić.
 • Celina 7 miesięcy temu
  Swang, każda kobieta może zostawić dziecko w oknie życia, bez żadnych konsekwencji i anonimowo. A ty byś chciał zabijać takie dzieci, zamiast dać im żyć? Popatrz, na szczęśliwe dziecko Patryka Jakiego, które ma Downa. I na jego żonę, która kocha to dziecko jak każde inne.
 • SwanSong 7 miesięcy temu
  laura123
  No, najwyraźniej mało widziałaś. Może takie "cudo" widzisz, patrząc w lustro? Przyganiał kocioł garnkowi?
 • SwanSong 7 miesięcy temu
  Józef Kemilk
  Poczytaj sobie hasła narodowców o hołocie, o wieszaniu na drzewach określonych osób i jeb... niektórych.
 • SwanSong 7 miesięcy temu
  Celina
  Tak, tak. Po to przechodź traumę porodu, żeby oddać dziecko do okna życia. A te z wadami genetycznymi bez płuc, czy mózgu też można zostawić? Jakoś nie przypominam sobie, żebyś bronił życia, póki TK nie podważył kompromisu aborcyjnego. Jesteś zwykłym obłudnikiem.
 • laura123 7 miesięcy temu
  SwanSong gdybym była takim "cudem", to pewnie też wyszlabym na ulicę... i darla japę.
  Na szczęście nie muszę...
 • Celina 7 miesięcy temu
  Swang podpisywałem trzykrotnie wnioski do Trybunału o zbadanie tej sprawy odnośnie konstytucji. Przecież nie pójdę na ulicę drzeć mordy, czy rzucać kostką brukową, jak ten społeczny margines pod wodzą Lampart.
 • Józef Kemilk 7 miesięcy temu
  SwanSong a co mnie obchodzą huligani z drugiej strony. Rozumiem, że twoim zdaniem huligan lewak jest ok, a huligan prawak już nie. Można i tak, a wolałbym mijać i tych i tamtych.
 • SwanSong 7 miesięcy temu
  Józef Kemilk
  Chuligan z żadnej strony nie jest ok. Ale nie widzę, abyś napisał, że razi Cię słownictwo z prawej strony.
 • laura123 7 miesięcy temu
  SwanSong a kto z prawej strony operuje tym, czym się chwali dzicz na ulicach?
 • Marek Adam Grabowski 7 miesięcy temu
  SwanSong Zapewniam ciebie, że okna życia przyjmują każde dziecko. Nie neguję traumy po porodzie, ale pamiętajmy, że po aborcji też jest trauma.
 • SwanSong 7 miesięcy temu
  Marek Adam Grabowski
  Nie po każdej. Nie wiem, skąd masz to dane. Aborcja nie jest trudnym zabiegiem i jest stosowana w wielu krajach. myślisz, że każda z kobiet, które się jej poddały potrzebuje psychoterapii? Naiwne myślenie.
 • SwanSong 7 miesięcy temu
  laura123
  Wystarczy spojrzeć na narodowców. To dopiero dzicz.
 • Celina 7 miesięcy temu
  Swang kłamiesz wyjątkowo podle.
 • SwanSong 7 miesięcy temu
  Celina
  Kłamiesz to ty, trolliku :)
 • laura123 7 miesięcy temu
  SwanSong to ty nie masz zadnej publikacji... ?
 • SwanSong 7 miesięcy temu
  laura123
  Masz rację. Nie mam tu żadnej publikacji. Tu :)
  I co to zmienia? W kosmos też nie leciałem, ale jak rakieta wybuchnie to wiem, ze nie wyszło. Argument jak zwykle masz nijaki.
 • Celina 7 miesięcy temu
  SwanSong ale to wskazuje na typowy trolling. Zresztą masz publikacje, jak Mex.
 • Marek Adam Grabowski 7 miesięcy temu
  SwanSong nie piszę, że po każdej, ale twój argument można zastosować niemal o każdym nieszczęściu np. o pobiciu, o gwałcie ect. Każde traumatyczne przeżycie można zbagatelizować mówiąc, niektórzy to łatwo znieśli, no może z wyjątkiem obozu koncentracyjnego. Największe dotychczas badania o aborcji przeprowadziła prof. Coleman a opublikował British Journal of Psychiatry. Wyniki nie były pochlebne dla aborterów.
 • laura123 7 miesięcy temu
  SwanSong to jedynie świadczy o twojej wiarygodności, a raczej jej braku. Ukrywasz się pod innym nickiem, bo pod wlasnym nie masz idwagi pisać tych bzdur, ktore serwujesz z anonima.
  Ile ci płacą za pisanie tych bzdur, bo nie wierzę, ze ktoś za darmo moze robić z siebie takiego ignoranta.
 • kigja 7 miesięcy temu
  Brzmi jak odezwa do Tuska:

  PO - WSTAŃ
  zmiażdż pisowskie kreatury
  niech nie robią awantury
  niechaj zamkną się w kościołach
  PO WSTAŃ
  i wszystko to odwołaj!!!

  Daj nam wolność, wolną wolę
  i nad życiem swym kontrolę.

  PeeeeOoooo! Wstań!!!!
 • laura123 7 miesięcy temu
  Tobie to się wcale nie dziwię... krzycz! ?
 • kigja 7 miesięcy temu
  Za durna jesteś, żeby wiedzieć o co chodzi i o co tak naprawdę kobiety krzyczą.
 • laura123 7 miesięcy temu
  Tak... ?
 • kigja 7 miesięcy temu
  W końcu żeś się przyznała?
  Idź wołaj Tuska, niech przyjdzie i naprawi kaczy burdel.?
 • laura123 7 miesięcy temu
  Idź na spacer, może coś ci się przytrafi... jak będziesz najgłośniejsza. ?
 • kigja 7 miesięcy temu
  Wolę sobie pooglądać w necie, ale sercem jestem przy każdej demonstrującej kobiecie?
 • Celina 7 miesięcy temu
  kigja czy serece nie podpowiada Ci odrobiny empatii dla dzieci, potencjalnych ofiar tych lumpów? Czy ich niemy krzyk w trakcie zabijania w miejscu, w którym czuły się bezpieczne, w łonie matki, nie rani Twojego serducha.
 • laura123 7 miesięcy temu
  Bogumił no coś Ty, empatia dla bezbronnych? Przecież na to mody nie ma... jest za to na zabijanie, więc kigja chce być pierwsza. ?
 • Celina 7 miesięcy temu
  Lauro, co ten szatan wyprawia z ludzkimi mózgami, to kompletny upadek humanizmu. Te kobiety ryczą jak wachmanki w obozach koncentracyjnych. Przerażający obraz kompletnego ludzkiego upadku. I na dodatek usiłują w ten zabójczy proceder wplątać innych ludzi w Polsce. Paskudztwo, to mało powiedziane.
 • kigja 7 miesięcy temu
  Celina
  "Nie żal mi zygot,które nawet nie posiadały jeszcze duszy..."
  "Płody to nie dzieci, trzeba było je zapytać czy chcą żyć, na pewno miałyby bardzo wysublimowane poglądy na ten temat. Jest im wszystko jedno, nie mają nawet świadomość."
  "Mowa tu o nienarodzonych jeszcze w okresie aborcji płodach. W tym czasie nie mają rozwiniętego układu nerwowego i nie myślą jak ludzie. Zabicie płodu nie równa się zabici dziecka."

  Lepszy martwy embrion, niż martwe dziecko w beczce.
  Lepszy martwy embrion, niż życiorys molestowanego dziecka przez:
  ojca
  brata
  wujka
  księdza
  nauczyciela
  kolegę
  sąsiada

  Poza tym, czy nie tak miało być? Ponoć wszystko zapisane jest w Księdze Życia i  Śmierci...
  Może tak chciał Bóg?

  O tym powinna decydować Matka dziecka, nie jakaś Celina z opowi, albo Jarek z Żoliborza, który tylko głaszcze kota, albo facet w sutannie...

  Wybór=Wolność
 • laura123 7 miesięcy temu
  Bogumil, kogo Pan Bóg chce ukarać, temu rozum odbiera. Mamy tego żywy przykład.
  Z logicznym, inteligentnym myśleniem byśmy się dogadali, z głupotą nie mamy szans.

  Ono napisze, że płody trzeba zapytać czy chcą żyć... glupie, to glupie. I tyle.
 • kigja 7 miesięcy temu
  Tępaku buraczany odróżniasz cudzysłów?
  Przypomnij sobie, co ci Bucz napisał?
 • laura123 7 miesięcy temu
  kigja a ty przypomnij sobie, co ci Nuncjusz napisał, czy już zapomniałaś? ?

  Mnie przynajmniej Bucz zaplaci, a ty z czym zostałaś?
 • kigja 7 miesięcy temu
  O, tak a propos już nie przychodzisz na pitolenie, z czemuż to...?

  Zapłaci ci? Chciałabym to zobaczyć na własne oczy?

  Nie zapomniałam słów Nuncjusza, ale wtedy był twoim sługusem, więc niczego dobrego nie można było oczekiwać.
  Myślę, że mógłby nawet zabić w obronie potencjalnej...
  No, właśnie?
 • laura123 7 miesięcy temu
  kigja a kim ty jesteś, żebym ja się miała tobie tłumaczyć?
  Cyrk. Coś ci się pomerdalo w główce. ?
 • kigja 7 miesięcy temu
  To ty nie jesteś KULTURALNĄ OSOBĄ, która odpowiada na zadane pytania?
  ???
  ???
  ???
  ???
  Przecież nie pytam z kim się wczoraj bzykazałaś!?
 • Celina 7 miesięcy temu
  kigja robisz się po prostu z powrotem niesamowicie wulgarna. Wróciłaś do swojej starej nienawistnej skóry. Za długo już tu jesteś. Przestań pisać takie obraźliwe teksty.
 • laura123 7 miesięcy temu
  kigja nie był nigdy moim "slugasem", miał po prostu dość bezmyślnego chwalenia, bo głupi nie był.
  Tylko ty ubzduralas sobie jakąś niedorzecznosc i piszczalas na caly portal.
  Pamiętam, że kiedy cię wyzywal stanęłam w twojej obronie, bo nikt nie ma prawa tak traktować kobiet.
  Nie przychodzę na pitolenie, bo tam nic nie ma. Jedynie jakaś rozwydrzona malolata, ktora po calych dniach i nocach pisze jakieś bzdety. No i ty, ale ty masz w glowie tyle, co ona.
 • kigja 7 miesięcy temu
  Celina

  Od kiedy słowo bzykam jest obraźliwe?
  To bardzo delikatne synonim, nawiązujący do braci mniejszych, naszych cudownych pszczółek.

  I nie obrażaj mnie plugawy babsztylu!
  ?
 • kigja 7 miesięcy temu
  Nie siędzę na pitoleniu, bo umarłabym z nudów. Ale czasami wpadam se dla rozrywki.

  Nuncjusz później ciebie wyzywał... Psmiętasz?
  Hi hi hi
  Ale tu się działo. Rany koguta?
 • laura123 7 miesięcy temu
  kigja nie tak, jak ciebie, ale istotnie w pewnym momencie się wściekł, chyba kiedy opinią trafiłam w kogoś, kogo lubił. Zresztą tu zawsze były i będą jakieś grupki kurczowo trzymające się razem.
 • kigja 7 miesięcy temu
  Użył dokładnie tego samego słowa, co B.... I zrobił to raz. Natomiast B... kilka razy...
  Poza tym potrafię przeklinać, więc dłużna Nuncjuszowi nie pozostałam.

  Ty nie jesteś lepsza...
  I tyle w tym temacie.
  Nie pisz już do mnie, bo nie chce mi się odpisywać.
  ?
 • laura123 7 miesięcy temu
  kigja to ty przyszłaś do mnie, a nie ja do ciebie. Po prostu odejdź! ?

  B.to ofiara losu.
 • laura123 7 miesięcy temu
  Ze swoim głosem oczywiście.
 • Bożena Joanna 7 miesięcy temu
  Odniesienie do "powstańców" jest trochę nie na miejscu. Takie moje zdanie.
 • laura123 7 miesięcy temu
  Ostatnio przeczytalam, ze to nie spacery, tylko powstanie., dlatego użyłam tego określenia.
 • Marek Adam Grabowski 7 miesięcy temu
  Całkiem sensowny tekst. Zwłaszcza podoba mi się ten fragment o mężczyznach. Czepiałbym się jedynie dwóch rzeczy. Po pierwsze tego fragmentu o pani profesor. Oglądałem ten filmik i wiem że nie mówiła o związkach LGBT, lecz o konkubinatach heteroseksualnych. Po drugie ostatniego zdania, gdyż jest od czapy. Pozdrawiam! 4
 • laura123 7 miesięcy temu
  Nie, Marku. Pani profesor mówiła wyraźnie, ze w jednoplciowych zwiazkach rodzi się tyle samo, a nawet wiecej dzieci niz w normalnych. Oglądałam. Gdzieś nawet wstawiłam filmik.
  Dlaczego od czapy ostatnie zdanie?
 • Akwadar 7 miesięcy temu
  To przynajmniej związki jednopłciowe dbają o przyrost naturalny... ale, ale co ze związkami heteroseksualnymi? Abortują, mają wstręt do prokreacji, boją się uszkodzonych płodów, czy są bezpłodni ( dlaczego?), czy po prostu jest ich już tak mało?!
 • Marek Adam Grabowski 7 miesięcy temu
  Ja zrozumiałem to inaczej. Co do ostatniego zdania, nie rozumiem, związku między powstaniem a tematem utworu. Pozdrawiam!
 • laura123 7 miesięcy temu
  Marku, gdzies przeczytalam, ze to już nie jest strajk, a powstanie, dlatego wzięłam w cudzyslow.
 • laura123 7 miesięcy temu
  Akwadar tak, zwiazki jednoplciowe jako jedyne, zadbają o przyrost naturalny, dzuwki temu będzie nas jak grzybow po deszczu.?
 • Akwadar 7 miesięcy temu
  laura123 niespodziewalem się tego po tobie...
 • laura123 7 miesięcy temu
  Akwadar czego sie nie spodziewales?
 • Akwadar 7 miesięcy temu
  laura123 że jesteś normalna... ale cóż życie. Powodzenia z panienkami ;)
 • laura123 7 miesięcy temu
  Akwadar wzajemnie, duzo szczescia z chlopczykami. ?
 • Akwadar 7 miesięcy temu
  laura123 dobra, dobra...
  ha, ha i kto by pomyślał, ale jaja :))
 • Marek Adam Grabowski 7 miesięcy temu
  laura123 rozumiem; nawet domyślałem się z komentarz. Mi jednak te zdanie skojarzyło się z Powstaniem Warszawskim i z stąd zdziwienie.
 • laura123 7 miesięcy temu
  Marku dla mnie Powstanie Warszawskie rzecz święta, dlatego tutaj cudzysłów.
  Drą wulgarne japy i "powstanie" robią. Niczego nie uszanuje ta dzicz.
 • laura123 7 miesięcy temu
  Akwadar nawet nie posadzam ciebie o myślenie. Spokojnie...
 • Akwadar 7 miesięcy temu
  laura123 zupełnie jak ja ciebie nie posądzam o posiadanie jakichkolwiek zwojów mózgowych... Tak wiec, też spoko...
 • laura123 7 miesięcy temu
  ?
 • Akwadar 7 miesięcy temu
  laura123 miło, że sie ze mną zgadzasz :)
 • laura123 7 miesięcy temu
  Akwadar bawisz mnie, a to już dużo...
 • Akwadar 7 miesięcy temu
  laura123 fajnie że jednak masz wyobraźnię i że ci ona pomaga przetrwać trudny czas... nie ograniczaj się w fantazjowaniu, nikomu to nie przeszkadza, ale teraz nie przeszkadzaj, bo jestem zajęty.
 • laura123 7 miesięcy temu
  Akwadar ja ciebie nie zapraszalam...?
 • laura123 7 miesięcy temu
  dzięki temu - korekta
 • Zaciekawiony 7 miesięcy temu
  Nieprzemyślany, nienawistny tekst, w którym nawet nie wyszła ironia. Rzucanie z Bogumiłem monetą kto dziś prowokuje?

  Pytasz o logikę? Jakby ustawowo zakazano wegetarianizmu oraz zachęcano do zgłaszania, że ktoś je podejrzanie dużo warzyw, to myślę, że na protesty poszłoby wielu miłośników dobrze wypieczonego indyka. Bo nie o to chodzi, czy sprawa dotyczy kogoś osobiście. Wolność dotyczy wszystkich. Smutno jest, że trzeba to tłumaczyć w Polsce w listopadzie.
 • laura123 7 miesięcy temu
  Nienawistny? Chyba żartujesz. To jest spojrzenie osoby, ktora nie należy do zadnej partii, która trzeźwo patrzy na to, co dookoła.
  Widzę chamskie, wulgarne baby na ulicach i o tym piszę. Tylko tyle.
  Rozumiem, że tobie to bliskie, ale coraz więcej ludzi się od tego prymitywizmu odwraca.

  A co ma listopad do rzeczy?
 • Zaciekawiony 7 miesięcy temu
  To smutne, że trzeba Polakom przypominać, że 11 listopada i rocznica wybuchu powstania.
 • Celina 7 miesięcy temu
  Zaciekawiony jakie powstanie wybuchło 11 listopada, napisz bo jestem ciekawy, a może coś przeoczyłem.
 • laura123 7 miesięcy temu
  Zaciekawiony rozbawiles mnie.
 • Zaciekawiony 7 miesięcy temu
  Celina
  mówiłem o całym listopadzie.
 • laura123 7 miesięcy temu
  Zaciekawiony naprawdę już nie masz do czego się przyczepić?

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania