xxx

xxx

Średnia ocena: 4.2  Głosów: 10

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (56)

  • '' nie przestawaj''

    Przysuń sobie tę górną metkę przednią.

    Śmiechowe, wesołe, optymistyczne - inspirowane?

  • MartynaM 14.02.2023

    Już.

    Jakie śmiechowe? Toż to poważne plany som...

  • Poncki 14.02.2023

    Łukaszenko, dzisiaj albo nigdy ! ?

  • MartynaM 14.02.2023

    O proszę, jak tu mnie Poncki pilnuje... własnej kobiety aż tak chyba nie śledzi... ciekawe dlaczego?

  • Łukaszenkow 14.02.2023

    Czołem Poncki

  • Poncki 14.02.2023

    Łukaszenkow
    Zdrówko :)

  • Poncki 14.02.2023

    MartynaM
    Błędne wnioski wysnuwasz. Nie jest to przecież ziemia zakazana, gdzie czytać mogą jedynie nieliczni, prawda?

  • Poncki 14.02.2023

    MartynaM
    Ja po prostu szczerze Wam kibicuje!

  • MartynaM 14.02.2023

    Poncki, czytać może każdy, ale czy każdy musi fantazjować?

  • Poncki 14.02.2023

    MartynaM
    Fantazja to nie jest coś co się da okiełznać. Z mojego doświadczenia ten co umie to musi. Ten co nie umie nie będzie.

  • MartynaM 14.02.2023

    Poncki, ale Ty już niczym baba plotami tylko żyjesz... my się wygłupiamy, a Ty kibicujesz... wygłupom!

  • Poncki 14.02.2023

    MartynaM
    Żebyście się z tych wygłupów nie zbrzuchacili ??

  • Łukaszenkow 14.02.2023

    Poncki Żarcik się tobie wyostrzył widzę XD

  • MartynaM 14.02.2023

    Poncki, dlaczego nie? Dzieciaki będą wesołe... chcesz być Ojcem Chrzestnym?

  • Poncki 14.02.2023

    MartynaM
    Obawiam się, że żaden ksiądz by do tego nie dopuścił...

  • Poncki 14.02.2023

    Łukaszenkow jestem właśnie w trakcie maratonu z Jim'im Carr'em ?

  • Łukaszenkow 14.02.2023

    Poncki "Człowiek z księżyca" mój ulubiony

  • MartynaM 14.02.2023

    A czytałeś Ojca Chrzestnego? Tam nie było rzeczy niemożliwych...

  • Poncki 14.02.2023

    MartynaM
    W USA generalnie wszystko się da. W Polsce da się dużo i jeszcze więcej się nie da.

  • Poncki 14.02.2023

    Łukaszenkow
    "Nie wolno żartować z grubasów, oni też mają uczucia. Głównie głodu"

  • Łukaszenkow 14.02.2023

    Zabawane, uśmiałem się, a do tego całkiem zgrabnie napisane moim chłopskim okiem.

  • MartynaM 14.02.2023

    Hmm...

  • Łukaszenkow 14.02.2023

    MartynaM Co hmm?

  • MartynaM 14.02.2023

    Łukaszenkow, ośmielasz się śmiać z moich życzeń... planów, nadziei itd.itp.

  • MartynaM 14.02.2023

    Poncki się załamie... hahaha

  • Łukaszenkow 14.02.2023

    MartynaM Odbieram nieznośną lekkość bytu tego wiersza

  • Łukaszenkow 14.02.2023

    Niczego nie wyśmiewam

  • MartynaM 14.02.2023

    Łukaszenko, przecież ja żartuję... hahaha

  • Łukaszenkow 14.02.2023

    MartynaM A kto cię tam wie, słońce mocniej grzeje, niedługo koty zaczną się ganiać ;)

  • MartynaM 14.02.2023

    Łukaszenko, no a kociaków u nas dostatek...

  • Łukaszenkow 14.02.2023

    MartynaM Nawet trochę importowaliśmy, żeby każdy mógł mieć po dwie przynajmniej.

  • MartynaM 14.02.2023

    Łukaszenko, albo i po więcej... od przybytku głowa nie boli.

  • Pobóg Welebor 14.02.2023

    Kurczę, wszyscy dzisiaj se kpią z najważniejszej rzeczy w życiu i wszechświecie?
    Podobuje się, a pierwsza strofa najbardziej.
    Pozdrawiam ?

  • MartynaM 14.02.2023

    A kto kpi z miłości?
    Żartują sobie tylko ci, których nikt nie kocha, bo co pozostało?

    Pozdrawiam również.

  • Dobry wiersz. ironiczny. Niezbyt typowy jak dla ciebie, ale rozumiem, że to żarcik. Pozdrawiam 5

  • MartynaM 14.02.2023

    Dziękuję, Marku, za przeczytanie i komentarz.
    Pozdrawiam

  • Józef Kemilk 14.02.2023

    Kurcze? wiersz okolicznościowy?
    5

  • MartynaM 14.02.2023

    Dokładnie, na dodatek ze skromnymi życzeniami...
    Dzięki, Józefie, za odwiedziny.

  • Dekaos Dondi 14.02.2023

    MartynaM↔Zaiste wierszyk z małym zapotrzebowaniem:)↔ No i rymy:)↔Pozdrawiam?:)

  • MartynaM 14.02.2023

    E, tam, dzisiaj są ważniejsze rzeczy od rymu... wszak o miłość rzecz się opiera.
    Dzięki, DD, za komentarz.

  • o nim pseud 15.02.2023

    Podoba mi się. Gdyż jest taki... trzy w jednym.

    Młodość musi się wyszaleć, starość wy gdakać a desperat bez względu na wiek nie przepuści okazji. Ciekawe, czy się będą strzelać z Ser Butnymonem.

  • MartynaM 15.02.2023

    Kto się będzie strzelał?

  • o nim pseud 15.02.2023

    MartynaM
    Jak to, kto... No ci, którzy się starają o względy portalowej Nastasij Filipownej.

  • MartynaM 15.02.2023

    o nim pseud, Łukaszenko z Szalejem na razie używają broni białej, co widać po ostrych cięciach, może przejdą na wyższy poziom... ale gra warta świeczki, toż chodzi o wdzięki słodkiej Dusi... hahaha

  • o nim pseud 15.02.2023

    MartynaM Łukaszenko też?

  • Łukaszenkow 15.02.2023

    o nim pseud Nie osłabiajcie mnie, Dulcysia2000 już obsiusiana, nie godzi się moralnie innemu rycerzowi wchodzić między zaloty

  • Łukaszenkow 15.02.2023

    Jak ten przysłowiowy skurwiel pomiędzy wódką, a zagrychą...

  • MartynaM 15.02.2023

    o nim pseud, no raczej, patrząc na wczorajsze wpisy... bo chyba nie jest jak pies ogrodnika?

  • Łukaszenkow 15.02.2023

    MartynaM Pochwaliłem postawę Szaleja, a zostałem uwikłany prawie w trójkąt miłosny. Poetycka społeczność...

  • o nim pseud 15.02.2023

    Łukaszenkow, MartynaM

    Nie chcę odpowiadać, gdyż udaję, że nie nalezę do grupy gdakającej, tej z mojego komentarza powyżej ;)

  • Łukaszenkow 15.02.2023

    o nim pseud A może to bardziej Cathy Ames?

  • o nim pseud 15.02.2023

    Łukaszenkow
    Cathy Ames z East of Eden — To umysł bardziej złożony, przebiegły, tu bardziej pasuje moim zdaniem Nastasja Filipowna. Albo Dulcynea z Toboso, uosobienie twórczości — według Leo Löwenthala.

  • Nuria 15.02.2023

    O, jaki sympatyczny wiersz :). 5!!!

  • MartynaM 15.02.2023

    Dziękuję, Nuria.

  • Noico1 21.02.2023

    TWA to tylko może chwalić.

  • MartynaM 21.02.2023

    No... hahaha

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania