o nim pseud, Łukaszenko z Szalejem na razie używają broni białej, co widać po ostrych cięciach, może przejdą na wyższy poziom... ale gra warta świeczki, toż chodzi o wdzięki słodkiej Dusi... hahaha
Łukaszenkow
Cathy Ames z East of Eden — To umysł bardziej złożony, przebiegły, tu bardziej pasuje moim zdaniem Nastasja Filipowna. Albo Dulcynea z Toboso, uosobienie twórczości — według Leo Löwenthala.
Komentarze (56)
'' nie przestawaj''
Przysuń sobie tę górną metkę przednią.
Śmiechowe, wesołe, optymistyczne - inspirowane?
Już.
Jakie śmiechowe? Toż to poważne plany som...
Łukaszenko, dzisiaj albo nigdy ! ?
O proszę, jak tu mnie Poncki pilnuje... własnej kobiety aż tak chyba nie śledzi... ciekawe dlaczego?
Czołem Poncki
Łukaszenkow
Zdrówko :)
MartynaM
Błędne wnioski wysnuwasz. Nie jest to przecież ziemia zakazana, gdzie czytać mogą jedynie nieliczni, prawda?
MartynaM
Ja po prostu szczerze Wam kibicuje!
Poncki, czytać może każdy, ale czy każdy musi fantazjować?
MartynaM
Fantazja to nie jest coś co się da okiełznać. Z mojego doświadczenia ten co umie to musi. Ten co nie umie nie będzie.
Poncki, ale Ty już niczym baba plotami tylko żyjesz... my się wygłupiamy, a Ty kibicujesz... wygłupom!
MartynaM
Żebyście się z tych wygłupów nie zbrzuchacili ??
Poncki Żarcik się tobie wyostrzył widzę XD
Poncki, dlaczego nie? Dzieciaki będą wesołe... chcesz być Ojcem Chrzestnym?
MartynaM
Obawiam się, że żaden ksiądz by do tego nie dopuścił...
Łukaszenkow jestem właśnie w trakcie maratonu z Jim'im Carr'em ?
Poncki "Człowiek z księżyca" mój ulubiony
A czytałeś Ojca Chrzestnego? Tam nie było rzeczy niemożliwych...
MartynaM
W USA generalnie wszystko się da. W Polsce da się dużo i jeszcze więcej się nie da.
Łukaszenkow
"Nie wolno żartować z grubasów, oni też mają uczucia. Głównie głodu"
Zabawane, uśmiałem się, a do tego całkiem zgrabnie napisane moim chłopskim okiem.
Hmm...
MartynaM Co hmm?
Łukaszenkow, ośmielasz się śmiać z moich życzeń... planów, nadziei itd.itp.
Poncki się załamie... hahaha
MartynaM Odbieram nieznośną lekkość bytu tego wiersza
Niczego nie wyśmiewam
Łukaszenko, przecież ja żartuję... hahaha
MartynaM A kto cię tam wie, słońce mocniej grzeje, niedługo koty zaczną się ganiać ;)
Łukaszenko, no a kociaków u nas dostatek...
MartynaM Nawet trochę importowaliśmy, żeby każdy mógł mieć po dwie przynajmniej.
Łukaszenko, albo i po więcej... od przybytku głowa nie boli.
Kurczę, wszyscy dzisiaj se kpią z najważniejszej rzeczy w życiu i wszechświecie?
Podobuje się, a pierwsza strofa najbardziej.
Pozdrawiam ?
A kto kpi z miłości?
Żartują sobie tylko ci, których nikt nie kocha, bo co pozostało?
Pozdrawiam również.
Dobry wiersz. ironiczny. Niezbyt typowy jak dla ciebie, ale rozumiem, że to żarcik. Pozdrawiam 5
Dziękuję, Marku, za przeczytanie i komentarz.
Pozdrawiam
Kurcze? wiersz okolicznościowy?
5
Dokładnie, na dodatek ze skromnymi życzeniami...
Dzięki, Józefie, za odwiedziny.
MartynaM↔Zaiste wierszyk z małym zapotrzebowaniem:)↔ No i rymy:)↔Pozdrawiam?:)
E, tam, dzisiaj są ważniejsze rzeczy od rymu... wszak o miłość rzecz się opiera.
Dzięki, DD, za komentarz.
Podoba mi się. Gdyż jest taki... trzy w jednym.
Młodość musi się wyszaleć, starość wy gdakać a desperat bez względu na wiek nie przepuści okazji. Ciekawe, czy się będą strzelać z Ser Butnymonem.
Kto się będzie strzelał?
MartynaM
Jak to, kto... No ci, którzy się starają o względy portalowej Nastasij Filipownej.
o nim pseud, Łukaszenko z Szalejem na razie używają broni białej, co widać po ostrych cięciach, może przejdą na wyższy poziom... ale gra warta świeczki, toż chodzi o wdzięki słodkiej Dusi... hahaha
MartynaM Łukaszenko też?
o nim pseud Nie osłabiajcie mnie, Dulcysia2000 już obsiusiana, nie godzi się moralnie innemu rycerzowi wchodzić między zaloty
Jak ten przysłowiowy skurwiel pomiędzy wódką, a zagrychą...
o nim pseud, no raczej, patrząc na wczorajsze wpisy... bo chyba nie jest jak pies ogrodnika?
MartynaM Pochwaliłem postawę Szaleja, a zostałem uwikłany prawie w trójkąt miłosny. Poetycka społeczność...
Łukaszenkow, MartynaM
Nie chcę odpowiadać, gdyż udaję, że nie nalezę do grupy gdakającej, tej z mojego komentarza powyżej ;)
o nim pseud A może to bardziej Cathy Ames?
Łukaszenkow
Cathy Ames z East of Eden — To umysł bardziej złożony, przebiegły, tu bardziej pasuje moim zdaniem Nastasja Filipowna. Albo Dulcynea z Toboso, uosobienie twórczości — według Leo Löwenthala.
O, jaki sympatyczny wiersz :). 5!!!
Dziękuję, Nuria.
TWA to tylko może chwalić.
No... hahaha
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania