Przebudzenie przeważnie jest takie same, kiedy sen jest zwyczajny. Jeśli wieczorne zasypianie jest zaburzone, wtedy reakcja na wstanie może też być obca. Najważniejsze nie wstać lewą nogą. A karteczki są bardzo sympatyczne.
Pozdrawiam
Anonim06.05.2020
Święta racja. Jak mam zaburzone zasypianie, to od razu wstaje mi sie jakoś tak (bleee) lekko, przyjemnie ;)
Dzięki, Pasjo.
Komentarze (14)
Aha, takie karteczki mają moc sprawczą, coś o tym wiem ?
Sympatyczne opowiadanko ?
Szpilko,
ta moc to nie tylko chyba sprawcza, ale i rezurekcyjna :)
dzięki i pozdrawiam.
Słodko na koniec jak w kubeczku :-)
Fakt, że tez czułem, że jest słodycz, oj, jest. Ale nie tak zostanie.
pozdrawiam
Też mnie się podoba.
A jakby tak zamienić na surogatem ciepła? Takie mam przemyślenie... :)
Akwa,
nigdy nie używałem słowa surogat. Sprawdziłem dokładne znaczenie. Dzięki, przyda się :)
Pozdro!
Antoniuszu→Dobrze oddany pewien stan...i jego minięcie... po określonym bodźcu:)↔Pozdrawiam:)
Dzięki.
Niektórzy to się za mnie śmieją, że jestem miszczem opisywania stanów depresyjnych :)
Pozdrawiam.
Przebudzenie przeważnie jest takie same, kiedy sen jest zwyczajny. Jeśli wieczorne zasypianie jest zaburzone, wtedy reakcja na wstanie może też być obca. Najważniejsze nie wstać lewą nogą. A karteczki są bardzo sympatyczne.
Pozdrawiam
Święta racja. Jak mam zaburzone zasypianie, to od razu wstaje mi sie jakoś tak (bleee) lekko, przyjemnie ;)
Dzięki, Pasjo.
Pozdrawiam
Zabawne opisy, 5, pozdrawiam :-)
Dzięki.
Do trzeciego akapitu to jest idealne odzwierciedlenie mojego niemal każdego poranka
Dzięki.
Pozdrawiam.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania