Pochłonie nas - piosenka
Raz słońce, a raz deszcz
Wdech, wydech
Czego więcej chcieć?
Szaro, buro, kolorowo
Tutaj nikt nie jest sobą
Każdy tu jakąś role gra
Dama, as no i król
Znowu oszaleje tłum
I pochłonie nas...
Pochłonie nas świateł gra,
Bo ostatni raz!
Do nieba wysyłamy, lampiony
A my wśród nich
Do ognia lecimy jak ćmy!
By się przekonać, by udowodnić, że
Od życia można czegoś więcej chcieć!
Raz słońce, a raz deszcz
Wdech i wydech
Czego mogę jeszcze chcieć?
Radość, smutek no i żal
Zaczynamy coroczny bal
Dama, as a za nimi król
Na nasz widok oszaleje tłum
I pochłonie nas...
Pochłonie nas świateł gra,
Bo ostatni raz!
Do nieba wysyłamy, lampiony
A my wśród nich
Do ognia lecimy jak ćmy!
By się przekonać, by udowodnić, że
Od życia można czegoś więcej chcieć!
Raz radość, a raz ból
Czy to zbyt wiele gdyś przestał czuć?
Maskarada to letnia gra,
Która pochłania nas...
Pochłonie nas świateł gra,
Bo ostatni raz!
Do nieba wysyłamy, lampiony
A my wśród nich
Do ognia lecimy jak ćmy!
By się przekonać, by udowodnić, że
Od życia można czegoś więcej chcieć!
Komentarze (4)
pięć i zapraszam do Domu Mody Oli
Zajrze
Masz taką lekkość w tworzeniu piosenek. Co można chcieć od życia jak ma się wszystko. Pozdrawiam 5
Dzięki. Ostatnio próbiwałam napisać coś po angielsku. Ale to sie nie nadaje by tu wstawić. :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania