-----(wykasowany)-----Autor: AnonimCzytano 402 razyData dodania: 09.04.2019
Średnia ocena: 0.0 Głosów: 0
Zaloguj się, aby ocenić0
Obawiam się, że jak na opowijskie standardy może być kapkę przydługie. Może jakoś na części.
Tak, na kilka części rozłóż.
Może i tak zrobię. Choć osobiście uważam, że rozbijanie na części to tworzenie jakby-serialu. Już taki błąd popełniłem kiedyś. Zastanowię się.
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (3)
Obawiam się, że jak na opowijskie standardy może być kapkę przydługie.
Może jakoś na części.
Tak, na kilka części rozłóż.
Może i tak zrobię. Choć osobiście uważam, że rozbijanie na części to tworzenie jakby-serialu. Już taki błąd popełniłem kiedyś. Zastanowię się.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania