.....
.....Autor: MoniaCzytano 382 razyData dodania: 10.08.2017
Średnia ocena: 0.0 Głosów: 0
Zaloguj się, aby ocenić0
Ok tytuł i zwrotka pierwsza takie same to elo ide bo się ,,słabiutko" zapowiada :)
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (1)
Ok tytuł i zwrotka pierwsza takie same
to elo ide bo się ,,słabiutko" zapowiada
:)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania