Kolejna część jakże wspaniałej i wyniosłej sagi, wreszcie opublikowana!!! Te wybuchy, te zwroty akcji, a główny bohater... co byśmy bez niego zrobili? ;_; Nie dziwię się, że aż odę dla niego napisali!! Gromkie brawa!!!!!!!!!!!!
Poezja kauowa, a jednak jak się weźmie ją z dystansem to umie rozbawić. Bo właśnie o to chodzi. x)
Śmieszny jest, technicznie nie najlepiej, rymy gramatyczne, raptem męskie wyskakują jak filip z konopi. Poza tym, gdy się zastosuje rym dokładny, to nie można sobie polecieć niedokładnym: "W końcu czeka upragniona Moja muszla klozetowa".
W klasyku reguły trzeba znać, nie wystarczy krzywo, prosto, aby ostro ?
No, poezja kaowa to poezja kaowa, więc treści się nie czepiam, a nawet pochwałę nieco za kreatywność i odwagę w podejmowanej tematyce. Formę jednak możnaby dopracować. Interpunkcję - albo wywalić całkowicie albo wprowadzić całą. Momentami też rytm szwankuje.
Tyle ode mnie.
Pozdro
Ów przedmiot codziennego a także nierzadko conocnego użytku, o którym tak łatwo zapominamy w ferworze spraw pozornie ważniejszych, doczekał się wreszcie laurki rymowanej na swoją cześć :)
Komentarze (14)
Z przymrużeniem oka, jak najbardziej. Lekko się czyta. :)
A to prawda, kibelek to jeden z lepszych wynalazków ludzi. :D
To jest nie tylko utwór o kibelku, ale też o tym, jak dobrze jest żyć w cywilizacji zachodniej - nie trzeba kucać, można siadać. :)
Kolejna część jakże wspaniałej i wyniosłej sagi, wreszcie opublikowana!!! Te wybuchy, te zwroty akcji, a główny bohater... co byśmy bez niego zrobili? ;_; Nie dziwię się, że aż odę dla niego napisali!! Gromkie brawa!!!!!!!!!!!!
Poezja kauowa, a jednak jak się weźmie ją z dystansem to umie rozbawić. Bo właśnie o to chodzi. x)
Dziękuję :)
cos_ci_opowiem Proszę bardzo. x)
Śmieszny jest, technicznie nie najlepiej, rymy gramatyczne, raptem męskie wyskakują jak filip z konopi. Poza tym, gdy się zastosuje rym dokładny, to nie można sobie polecieć niedokładnym: "W końcu czeka upragniona Moja muszla klozetowa".
W klasyku reguły trzeba znać, nie wystarczy krzywo, prosto, aby ostro ?
To tylko poezja kaowa, za nic głębszego się nie biorę, bo nie znam się dobrze na prawidłowym pisaniu wierszy. :)
Prawo do muszli klozetowej prawem człowieka.
tak jest!
Niby pośmieszkuję, lecz prawdę wywnioskuję. Śpiewająco o rzeczach ważnych :)
No, poezja kaowa to poezja kaowa, więc treści się nie czepiam, a nawet pochwałę nieco za kreatywność i odwagę w podejmowanej tematyce. Formę jednak możnaby dopracować. Interpunkcję - albo wywalić całkowicie albo wprowadzić całą. Momentami też rytm szwankuje.
Tyle ode mnie.
Pozdro
albo do lasu, w których susza:) No, to jest twórczość:)
Ów przedmiot codziennego a także nierzadko conocnego użytku, o którym tak łatwo zapominamy w ferworze spraw pozornie ważniejszych, doczekał się wreszcie laurki rymowanej na swoją cześć :)
Podobało mi się, owszem, podobało :) Ode mnie 5.
Dziękuję :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania