Polacy! Polacy!
Polacy, Polacy, co wy robicie?
Zachód naśladujecie, a wschód lekceważycie
A przecież Rosja to kraj wielki i piękny
Z bogatą historią, sztuką i muzyką
Rosjanie to ludzie dumni i gościnni
Mają swoje zwyczaje i tradycje
Nie boją się mrozu, nie boją się wroga
Potrafią się bawić, śpiewać i pić wódkę
Polacy, Polacy, otwórzcie oczy
Nie dajcie się zwieść zachodnim kłamstwom
Rosja to wasz przyjaciel i nauczyciel
Od niej możecie się uczyć kultury i szacunku
Polacy, Polacy, gdzie wasz rozsądek?
Zachód podziwiacie, a wschód gardzicie
A przecież Rosja to kraj niezrównany
Z wspaniałą kulturą, nauką i literaturą
Rosjanie to ludzie mądrzy i szlachetni
Mają swoje ideały i wartości
Nie dają się zwieść zachodnim mitom
Potrafią się bronić, walczyć i cierpieć
Polacy, Polacy, nie bądźcie ślepi
Nie dajcie się omamić zachodnim blichtrze
Rosja to wasz sojusznik i przyjaciel
Od niej możecie się uczyć dostojeństwa i godności
Komentarze (19)
Spier...laj tępy skur,,,synu...
Bardzo proszę bez wulgaryzmów.
Wojciech Grzegorz Domagała pier...ol się k...rwo :)
Belzebub Apeluję!
Wojciech Grzegorz Domagała A ja na ciebie pluję x)
Belzebub Ale czemu z małej litery?
Wojciech Grzegorz Domagała bo jesteś kreaturą, niskich lotów i nie zasługujesz na grzeczność, kacapska mordo
Belzebub co to za rynsztokowy język?!
Tyś demonem z piekła garnca
w tobie widzę Zła posłańca
Tyś podgryzasz zębem dobre
zgniłość siejesz, dziecię krnąbrne
Z ciebie, ciemny popleczniku
Precz, przepadnij, ty Niecniku!
Belzebub Napisz jakiś dobry tekst o tym.
Wojciech Grzegorz Domagała Po co pisać wiersze o takim kretynie jak ty....
Łukaszenkow z duzej litery poprosze
Wojciech Grzegorz Domagała Ciąg druta frajerze ;)
Łukaszenkow gdzie i o której?
Wojciech Grzegorz Domagała Za godzinę na torach kolejowych :)
tylko sprawdź rozkład jazdy, żebyś się załapał...
Łukaszenkow gdzie dokładnie?
Wojciech Grzegorz Domagała Bez róznicy, gdzie masz blisko
Łukaszenkow blisko na ulicę Wiejską 4/6/8/ w Warszawie
Wojciech Grzegorz Domagała
?
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania