Poleciał Batyr... /przyśpiewka ludowa/
♫ ♫
1. Poleciał Batyr do Budapesztu,
niby Orbana przekonać, że
kupować ropę i gaz od Rosji,
to dziś i Węgrom nie godzi się.
Refren:
Popatrz, Polaku, jak szczerzy zęby
typ, na ustawkach i w mordę lał.
Teraz z kibola prezydent Polski…
Ktoś go wybierał? Czy los tak chciał?
2. Tak się dogadał, że Orban migiem
dostawy gazu odciął na fest,
tylko nie z Rosji… lecz Ukrainie.
Ta walczy z wrogiem, co wspólnym jest.
3. Na konferencji dziennikarzowi
Karol pogroził „pilnuj swą twarz!”.
Dobry z kibola jednak prezydent…
palcem postraszył. Mógł w gębę dać.
4. Poleciał Naćpan za Wielką Wodę,
dla Naurokiego Trump miał mieć czas,
w uśmiechu sztucznym znów zrobić fotkę,
jak wasal z Polski kłania się w pas.
5. Lecz golf ważniejszy. Pomarańczowy
nie znalazł czasu na „byle kto”.
”Ma miliard dolców? Nie? Więc niech spada”.
Odmowa miewa i drugie dno.
6. Dla Naurokiego pozostał występ
na prawicowym, partyjnym CPAC,
lecz krzesła puste… ściągnięto amis.
pewnie zachętą, że można cpac.
7. Z podatków naszych podróż opłacił
na niepaństwowy, partyjny spęd.
Pytanie w Polsce ludzie zadają:
„Czemu z prywatnych nie płaci więc”?
8. Co będzie dalej? Jakie Batyra
wyskoki przyjdzie nam jeszcze znieść?
Przyszłość pokaże, przyśpiewka czeka
i nowe zwrotki wypełni treść. ♫ ♫
Komentarze (9)
jakiego ludu, KOsziarni, komuchów jak autor?
Moje rozważania hipotetyczne są takie::)
Może tak się wydarzyć, że Prezydent któregoś dnia
dostanie trudne pytanie od reportera, bądź polityka innej opcji.
A głowa Państwa powali go lewym sierpowym.
Dopiero niektórzy będą piać z zachwytu.
Pewne nawyki człowiek nosi ze sobą do końca życia.
NO!
tak, czopkiem się nie bywa, czopkiem się jest
Grain ,
Może przeredaguj jeszcze raz pornografię
polepszy ci się.
NO!
@Starszy Woźny - oczywiście, że kibolskie nawyki, tak jak i ćpuńskie, Batyr przeniósł do Pałacu Namiestnikowskiego i nawet się z nimi nie kryje.
Ten kibol wiele napsuje i zniszczy w Polsce. Ale przetrzymamy go, chociaż straty będzie trzeba naprawiać długo.
Natomiast jednego jestem pewny - w historii Polski będzie zapisany najczarniejszymi zgłoskami.
Starszy Woźny ...i jak myślisz, po tych czopkach polepszyło się Grainowi? Obstawiam, że nie. Jemu już nic nie pomoże.
Poezja wiele zyskuje,
przez takich tfurcuw.
Pozdrawiam
Zdzichu, powinieneś wziąć ślub z tym swoim ukochanym dwugodzinnym dupioszem i wreszcie zaznasz ukojenia duszy, i razem będziecie skandować Gośka, Gośka mieszając w CZajce ścieki.
Ponoć ścigają już tych, którzy obrażają publicznie głowę państwa... i dobrze
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania