-

-

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 7

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (21)

  • NataliaO 14.09.2016

    Przyjemnie się czytało. Interesujące.
    Czuję wewnątrz siebie, że chociaż podciął mi skrzydła, to jednak otworzył oczy na pewne kwestie. I wiem, że zarówno mnie, jak i całemu rodzajowi ludzkiemu, pozostało tylko jedno - wypatrywać kolejnego dnia, jak rozbitek wypatruje lądu na horyzoncie. Nikt już nad nami nie czuwa. - TEN FRAGMENT MI SIĘ PODOBA ; 5:)

  • Jared 14.09.2016

    Jesteś najlepsza, wiesz? :3

  • NataliaO 21.09.2016

    Jared ja? a czemu?

  • Jared 22.09.2016

    No nie wiem czemu, tak już chyba masz, taka Twoja dola :DD

  • NataliaO 22.09.2016

    Jared Hahaa :* :*

  • Stonoga 16.09.2016

  • Jared 16.09.2016

    Detektyw Prawdy, ogar. Mało ci jeszcze kont do trollingu??

  • Stonoga 16.09.2016

    Wysyłam ci serce. Moje, Jarek! To cała prawda!

  • Arysto 16.09.2016

    Stonoga Tak z ciekawości to jak nudne i beznadziejne jest Twoje życie, że nie masz innych zajęć?

  • Shiroi Ōkami 16.09.2016

    Znowu to samo..

  • anonimowy pyton 16.09.2016

    Przychodzi mała stonoga do mamy stonogi i mówi:
    - Mamusiu braciszek nadepnął mi na nogę.
    - Na którą nogę? Przecież masz ich sto.
    - Nie wiem bo w szkole uczyliśmy się liczyć do dziesięciu.

  • ausek 18.09.2016

    Widzę, że i Ty masz wielbicieli... Już sama nie wiem, co się tu ostatnio wyprawia. Ludziska pozakładały ogrom kont i szkodzą tylko tej stronce. Jak tak dalej będzie, to wszystkich zeżre strach przed komentowaniem czegokolwiek.

  • Jared 18.09.2016

    Easy easy, Ausku. Tu już sprawa wyjaśniona :P To był serdeczny troll wbrew pozorom :P

  • Nuncjusz 18.09.2016

    Jared masz swoich ulubionych trolli? XD

  • Jared 18.09.2016

    Pewnie, mam ranking XD

  • Nuncjusz 18.09.2016

    Jared umieść na swoim profilu, ciekawi mnie, czy mamy podobny gust :)

  • Jared 18.09.2016

    Mosz :3

  • Nuncjusz 18.09.2016

    Jared zbliżony gust do mojego - tylko detektyw dupa jest u mnie na drugiej pozycji a fanów jareda zignorowałem ;)

  • Jared 18.09.2016

    Wielkie umysły myślą podobnie :P hehe *cebula jared*

  • Nazareth 22.09.2016

    Od tygodnia trzymałem ten tekst w otwartej zakładce, jak wreszcie miałem czas przeczytać to zniknął :(

  • Jared 23.09.2016

    No to wyświadczyłem Ci przysługę, bo był kiepski, niezaorany jeszcze :D No jak bardzo chcesz, to go wstawię, ale szału ni ma :c

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania