Przyjemnie się czytało. Interesujące.
Czuję wewnątrz siebie, że chociaż podciął mi skrzydła, to jednak otworzył oczy na pewne kwestie. I wiem, że zarówno mnie, jak i całemu rodzajowi ludzkiemu, pozostało tylko jedno - wypatrywać kolejnego dnia, jak rozbitek wypatruje lądu na horyzoncie. Nikt już nad nami nie czuwa. - TEN FRAGMENT MI SIĘ PODOBA ; 5:)
Przychodzi mała stonoga do mamy stonogi i mówi:
- Mamusiu braciszek nadepnął mi na nogę.
- Na którą nogę? Przecież masz ich sto.
- Nie wiem bo w szkole uczyliśmy się liczyć do dziesięciu.
Widzę, że i Ty masz wielbicieli... Już sama nie wiem, co się tu ostatnio wyprawia. Ludziska pozakładały ogrom kont i szkodzą tylko tej stronce. Jak tak dalej będzie, to wszystkich zeżre strach przed komentowaniem czegokolwiek.
Komentarze (21)
Przyjemnie się czytało. Interesujące.
Czuję wewnątrz siebie, że chociaż podciął mi skrzydła, to jednak otworzył oczy na pewne kwestie. I wiem, że zarówno mnie, jak i całemu rodzajowi ludzkiemu, pozostało tylko jedno - wypatrywać kolejnego dnia, jak rozbitek wypatruje lądu na horyzoncie. Nikt już nad nami nie czuwa. - TEN FRAGMENT MI SIĘ PODOBA ; 5:)
Jesteś najlepsza, wiesz? :3
Jared ja? a czemu?
No nie wiem czemu, tak już chyba masz, taka Twoja dola :DD
Jared Hahaa :* :*
❤
Detektyw Prawdy, ogar. Mało ci jeszcze kont do trollingu??
Wysyłam ci serce. Moje, Jarek! To cała prawda!
Stonoga Tak z ciekawości to jak nudne i beznadziejne jest Twoje życie, że nie masz innych zajęć?
Znowu to samo..
Przychodzi mała stonoga do mamy stonogi i mówi:
- Mamusiu braciszek nadepnął mi na nogę.
- Na którą nogę? Przecież masz ich sto.
- Nie wiem bo w szkole uczyliśmy się liczyć do dziesięciu.
Widzę, że i Ty masz wielbicieli... Już sama nie wiem, co się tu ostatnio wyprawia. Ludziska pozakładały ogrom kont i szkodzą tylko tej stronce. Jak tak dalej będzie, to wszystkich zeżre strach przed komentowaniem czegokolwiek.
Easy easy, Ausku. Tu już sprawa wyjaśniona :P To był serdeczny troll wbrew pozorom :P
Jared masz swoich ulubionych trolli? XD
Pewnie, mam ranking XD
Jared umieść na swoim profilu, ciekawi mnie, czy mamy podobny gust :)
Mosz :3
Jared zbliżony gust do mojego - tylko detektyw dupa jest u mnie na drugiej pozycji a fanów jareda zignorowałem ;)
Wielkie umysły myślą podobnie :P hehe *cebula jared*
Od tygodnia trzymałem ten tekst w otwartej zakładce, jak wreszcie miałem czas przeczytać to zniknął :(
No to wyświadczyłem Ci przysługę, bo był kiepski, niezaorany jeszcze :D No jak bardzo chcesz, to go wstawię, ale szału ni ma :c
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania