***
*****Autor: ireneoCzytano 207 razyData dodania: 18.02.2024
Średnia ocena: 5.0 Głosów: 4
Zaloguj się, aby ocenić20
Hej, było by mi miło gdyby ktoś ocenił moje opowiadanie istota ze światła. Nawet jakby opinia była negatywna,
Krótki, konkretny tekst. ,, Część niespożytych dni odkładać na potem" . Podoba mi się. 👍
Krótko i na temat.
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (3)
Hej, było by mi miło gdyby ktoś ocenił moje opowiadanie istota ze światła. Nawet jakby opinia była negatywna,
Krótki, konkretny tekst. ,, Część niespożytych dni odkładać na potem" . Podoba mi się. 👍
Krótko i na temat.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania