*****

***

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 4

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (3)

  • emiliko 18.02.2024

    Hej, było by mi miło gdyby ktoś ocenił moje opowiadanie istota ze światła. Nawet jakby opinia była negatywna,

  • Gaga 18.02.2024

    Krótki, konkretny tekst. ,, Część niespożytych dni odkładać na potem" . Podoba mi się. 👍

  • Yaro 18.02.2024

    Krótko i na temat.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania