!
06.Admin to leń!Autor: AnonimCzytano 389 razyData dodania: 23.02.2017
Średnia ocena: 3.7 Głosów: 3
Zaloguj się, aby ocenić11
Równie dobre co pierwsza część. 5
bardzo dziękuję.
Uważam, że lepszy od poprzedniej części :) Każda zwrotka zwarta, treściwa, celna, odpowiednio spuentowana, pełno tu humoru, dużo też goryczy. Wszystkie słowa idealnie skomponowane. Absolutnie piątka :))
to bardzo miłe słowa, absolutnie dziękuję:)
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (4)
Równie dobre co pierwsza część. 5
bardzo dziękuję.
Uważam, że lepszy od poprzedniej części :) Każda zwrotka zwarta, treściwa, celna, odpowiednio spuentowana, pełno tu humoru, dużo też goryczy. Wszystkie słowa idealnie skomponowane. Absolutnie piątka :))
to bardzo miłe słowa, absolutnie dziękuję:)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania