06.Admin to leń!

!

Średnia ocena: 3.7  Głosów: 3

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (4)

  • fanthomas 23.02.2017

    Równie dobre co pierwsza część. 5

  • Anonim 24.02.2017

    bardzo dziękuję.

  • Adam T 24.02.2017

    Uważam, że lepszy od poprzedniej części :) Każda zwrotka zwarta, treściwa, celna, odpowiednio spuentowana, pełno tu humoru, dużo też goryczy. Wszystkie słowa idealnie skomponowane. Absolutnie piątka :))

  • Anonim 24.02.2017

    to bardzo miłe słowa, absolutnie dziękuję:)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania