-

 

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 8

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (19)

  • Enchanteuse 07.04.2017

    5 za zestawienie Biedronki z Forum Romanum ;).

  • Pan Buczybór 07.04.2017

    Zawsze mnie fascynowały obydwa te przybytki. Dzięki

  • Szudracz 07.04.2017

    Piękny kraj :) 5

  • Pan Buczybór 07.04.2017

    Piękny, choć szarobury.

  • Szudracz 07.04.2017

    Pan Buczybór Wiosna, za chwilę będzie zielono:)

  • Pan Buczybór 07.04.2017

    Szudracz Zielono-szaro dokładnie.

  • Szudracz 07.04.2017

    Pan Buczybór Pokolorować zawsze możesz sam.;)

  • Pan Buczybór 07.04.2017

    Szudracz Ta. "Pomaluj mój świat..."

  • KarolaKorman 07.04.2017

    Chciałam ci skopiować zdanie, które najbardziej mi się spodobało, ale musiałabym przekopiować cały tekst, aż go przeczytałam domownikom, bo takie cudo się rzadko zdarza :) Wielka piątka :)

  • Pan Buczybór 07.04.2017

    Aż tak dobrze? Nie spodziewałem się. Aż się zaczerwieniłem...

  • Pan Buczybór 07.04.2017

    A tak z ciekawości: Piosenkę też śpiewałaś?

  • KarolaKorman 08.04.2017

    Panie B, piosenki nie śpiewałam, ale ta opowieść mnie rozwaliła :) Poprawiła humor i twierdzę, że ten właśnie tekst zajmuje u mnie pierwsze miejsce dzisiejszego (już wczorajszego) dnia, pozdrawiam :)

  • Pasja 07.04.2017

    Szarość to bardzo elegancki kolor. A wiatr już nie wieje pod drzewami, bo drzew nie ma. Słońce też inaczej grzeje. A spacer poszerzył twoje horyzonty w spodniach. Pozdrawiam ciepło i szaro, ale wesoło. 5

  • Pan Buczybór 07.04.2017

    Ciepły szary kojarzy mi się z ciepłym betonem. Dziękuję bardzo.

  • Tanaris 08.04.2017

    Piosenka piękna, jak na Polskę przystało xD A co do reszty, hmm wiadomo, bez biedronki by się nie obeszło, 5 :)

  • Pan Buczybór 08.04.2017

    Prawda święta

  • Adam T 08.04.2017

    Poznaj bliźnego swego po spodniach jego - jeśli za ciasne, na pewno Polak :)) Bardzo sympatyczny takst i bardzo fajna puenta ;) Piona

  • Pan Buczybór 08.04.2017

    Prawda. Lubię pisać sympatycznie.

  • Jo-anka 08.04.2017

    ,,Ślepe uliczki pełne porzuconych ludzi i kotów. '' Piąteczka ;)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania