Pomagajmy

usuwam się, bo tu są co niektórzy upośledzeni umysłowo!

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 4

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (3)

  • Izabela 77 dwa lata temu

    Ten wiersz, napisałam z myślą przede wszystkim o powodzianach

  • popisANA dwa lata temu

    Piękny wiersz

  • Izabela 77 dwa lata temu

    dziękuję

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania