x
xAutor: TomaszCzytano 519 razyData dodania: 10.02.2017
Średnia ocena: 3.0 Głosów: 2
Zaloguj się, aby ocenić6
Teks jest świetny. Porwał mnie, bardzo przyjemnie mi się czytało. Ot, takie życie, a jednak jest w nim coś niezwykłego jak w każdym z nas :) Mam nadzieję, że będziesz to kontynuować. 5! :)
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (1)
Teks jest świetny. Porwał mnie, bardzo przyjemnie mi się czytało. Ot, takie życie, a jednak jest w nim coś niezwykłego jak w każdym z nas :) Mam nadzieję, że będziesz to kontynuować. 5! :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania