pomiędzy chwilami

wszystko już było

tylko nie tak

jak być miało

 

niedługo właściwy czas nadejdzie

zdecydowanie za wcześnie

i będzie za późno na to

co miałoby się stać

tu i teraz

 

nie uleży się

nie odstoi się

zaimki znudziły się sobą

wszystko to nic

w czasie przeszłym

 

chwilo spływaj

 

zaraz stanie się coś

i będzie to takie zwykłe

nic takiego

Średnia ocena: 2.3  Głosów: 3

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (22)

  • Grain ponad rok temu

    ogólniki nieudolnie podane

  • Lotos ponad rok temu

    Hahaha... powstać wieszszszczcza, no wiem, przy tobie wszystko gaśnie wielki poeto.

  • Lotos ponad rok temu

    A tak na marginesie, jaką temperaturę może mieć próżnia?

  • Grain ponad rok temu

    Lotos zmierz sobie np, pod pachą

  • Lotos ponad rok temu

    Grain Hahaha, rozumiem, humor dopisuje, jest niedziela, odwiedzi cię Bogumił i będzecie się kochać, namiętności życzę.

  • ireneo ponad rok temu

    Grain
    To jeszcze żyjesz? Miało być inaczej...
    Jak znam ciebie i opisywane przez ciebie życie to sam mierzysz sobie to w odbycie.
    Jeśli już możesz nim swobodnie dysponować, bądź łaskaw udolnie podać jakiś ogólnik.

  • Lotos ponad rok temu

    ireneo on ma na moim punkcie fioła, niestety nie jestem homo, ale on i tak będzie się bardzo starał.

  • Grain ponad rok temu

    Lotos, bidoku to szczyt dowcipu, bo o ripoście pewnie nie słyszałeś nawet,
    W liście do Różewicza chrzanisz o piersiach jak krzaki agrestu. Co tam w ogrodzie rozkoszy.

  • ireneo ponad rok temu

    Lotos
    Hm, myślałem, żeś mu nieudolnie powtykał jakieś ogólniki i reklamuje.
    Zdarzylo mi się nadziać na jego, nieudolnie poowijane w sreberka - smród mnie natychmiast odrzucił.

  • Lotos ponad rok temu

    Grain o widzę, że czytasz namiętnie i się podniecasz, brawo.

  • Grain ponad rok temu

    ireneo, ty i lotos dwa niedorozwoje

  • Lotos ponad rok temu

    ireneo jego względem mnie nic nie odrzuca, ma obsesję na moim punkcie.

  • Lotos ponad rok temu

    Grain No nie denerwuj się tak, mały pedałku.

  • Grain ponad rok temu

    Lotos odpowiedz na komentarz na PS - bo milczysz natchniony - nikt nie broni twego gniota o piuersisch jak krzaki agrestu - pewnie wysokopienne jak auutor

  • Lotos ponad rok temu

    Grain tobie nie zamierzam odpowiadać, ale widzę, że mi zazdrościsz, cóż, ty wielki poetą, trochę to dziwne.

  • ireneo ponad rok temu

    Grain
    Wzorcowy ogólnik wydalony przez przymuła.
    A nie dość byloby naPISać - jesteś głupi, albo zawrzeszczeć - mamo, a on się przezywa!

  • Lotos ponad rok temu

    ireneo on tak ma, żyje w ciągłym amoku.

  • Grain ponad rok temu

    Robię zrzut

    do Różewicza IV

    gładziłeś białe piersi kobiety
    dłońmi które zabiły człowieka

    w pewnych warunkach
    i odpowiedniej atmosferze
    można myśleć to normalne

    u ciebie jest inaczej
    pewnie czytałeś Dostojewskiego
    a może nie musiałeś

    w przemienienie pańskie
    z Boga w człowieka
    z człowieka w narzędzie
    chwilowo można uwierzyć

    potem zostaje tylko
    ofiara i morderca

    pomiędzy nimi
    białe piersi kobiety

    to komentarz, na który nie odpowiadasz

    potem zostaje tylko
    ofiara i morderca

    pomiędzy nimi
    białe piersi kobiety
    jak krzaki agrestu

    Nie powinno się korzystać z myśli, dorobku intelektualnego /prowadzić tekst przez kalkę, po tekstsach, myślach Różewicza/ pod taką szkaradną puentę,

    kabaret Ani Mru Mru wykonywal piosenkę z frazą
    ,,gdybyś chciał to i w agrescie"

    jak krzaki agrestu

  • Grain ponad rok temu

    jak krzaki agrestu - to jak autorzyna wysokopienne

  • Lotos ponad rok temu

    Grain Nie denerwuj się tak, co się w tobie złamało, myśl o Bogumile, on przyjdzie, da ci rozkosz.

  • Grain ponad rok temu

    Lotos, tylko taki prymityw za odpowiedź - ja się nie dziwię ale co inni

  • Lotos ponad rok temu

    Grain myśl o penisie Bogumiła, on wyrwie cię z tego agresywnego stanu.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania